korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- miasto: Poznań
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie wielkopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w województwie wielkopolskim


Przejdź do:
  Znaleziono 72 lektorów.
język polski dla cudzoziemców Poznań
  [1] 2 3 4 5 6 7 8  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 111987 polski dla cudzoziemców, rosyjski
Jestem filologiem, studiowałam w Polsce i w Rosji (w Moskwie) prowadzę kursy języka rosyjskiego dla osób w każdym wieku oraz języka w sferze biznesu na każdym poziomie zaawansowania. Od czterech lat nauczam również języka polskiego jako obcego osoby rosyjskojęzyczne w wielu przedsiębiorstwach i szkołach językowych. Zajmuję się również tłumaczeniami z/na rosyjski. Uczę zarówno DZIECI (od 8 r.ż.), MŁODZIEŻ jak i DOROSŁYCH języka ogólnego jak i w sferze biznesu, czy terminologii specjalistycznej (np. chemia, medycyna). Kursy i zajęcia indywidualne zawsze dopasowuję do potrzeb i możliwości osób uczących się. Przy tym staram się rozwijać wszystkie zdolności, tj. zarówno mówienie, gramatykę, redagowanie tekstu i czytanie i słuchanie ze zrozumieniem. Największy nacisk kładę na umiejętność prowadzenia swobodnej rozmowy, ponieważ dziś płynna komunikacja językowa jest najważniejsza. Przygotowywałam (i nadal przygotowuję) m. in. do: - MATURY na poziomie podstawowym i rozszerzonym; - egzaminu na certyfikat TELC, - egzaminu na certyfikat TRKI, - egzaminu resortowego w MSZ (STANAG), - egzaminu \"Język rosyjski w biznesie\". Język rosyjski jest moją pasją, jestem w stałym kontakcie z mieszkańcami Rosji co sprawia, że mój rosyjski jest barwny i żywy. Zapraszam na zajęcia tych wszystkich, którzy chcą poznać język naszych wschodnich sąsiadów. Obcokrajowców przygotowuję m. in. do egzaminu na certyfikat z języka polskiego (poziomy B1, B2, C1, C2), językowego egzaminu lekarskiego i in. Zapraszam serdecznie do kontaktu.
2 aagata1515 angielski, francuski, hiszpański, polski dla cudzoziemców
Jestem osobą bardzo towarzyską, otwartą i cierpliwą. Od 2 lat udzielam korepetycji z j.hiszpańskiego i angielskiego co sprawia mi wiele radości. Na swoim koncie mam ukończonych wiele kursów językowych oraz półroczny pobyt w Hiszpanii.
3 ABC_polski polski dla cudzoziemców
Jestem nauczycielką języków obcych z uprawnieniami do nauczania cudzoziemców języka polskiego. Mam ponaddwudziestoletnią praktykę pracy w szkole (jako nauczyciel polskiego i języków obcych), ponadto - doświadczenie w prowadzeniu kursów indywidualnych i grupowych dla osób w różnym wieku (w tym także w zakresie nauczania języka polskiego jako obcego). Znam wymagania certyfikacyjne, potrafię przygotować do egzaminów na każdym poziomie. Staram się prowadzić lekcje w sposób ciekawy i urozmaicony. Wraz z językiem przybliżam polską kulturę. Nauczam skutecznie i bezstresowo. Kładę nacisk na praktyczne umiejętności, a i objaśnienie w przystępny sposób trudnych reguł gramatycznych języka polskiego nie stanowi problemu. Metody i techniki nauczania dostosowuję do poziomu, możliwości i potrzeb uczących się osób.
4 agalud polski dla cudzoziemców
Brak informacji
5 AgataKwiaton angielski, fiński, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
6 Agnieszka158 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
7 AgnieszkaCi angielski, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
8 AlicjaS polski dla cudzoziemców
Jestem absolwentką filologii polskiej (specjalność dziennikarska) i tegorocznych podyplomowych studiów nauczania języka polskiego jako obcego (ocena z egzaminu: bardzo dobry). Podczas studiów prowadziłam zajęcia ze studentami różnych nacji na różnych stopniach zaawansowania (A2-B2/C1). Na co dzień jestem pracownikiem Biblioteki Raczyńskich w Poznaniu, zajmuję się też korektą i redakcją tekstów.
9 aniaosz polski dla cudzoziemców
Brak informacji
10 Annateacher polski dla cudzoziemców
Brak informacji
0-100