korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- miasto: Poznań
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie wielkopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w województwie wielkopolskim


Przejdź do:
  Znaleziono 69 lektorów.
język polski dla cudzoziemców Poznań
  [1] 2 3 4 5 6 7  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 111987 polski dla cudzoziemców, rosyjski
Prowadzę lekcje języka rosyjskiego dla osób w każdym wieku oraz języka w sferze biznesu na każdym poziomie zaawansowania. Swoją przygodę z językiem rosyjskim rozpoczęłam w liceum, następnie kontynuowałam naukę w Państwowym Instytucie Języka Rosyjskiego w Moskwie, na licznych kursach i obecnie na filologii rosyjskiej (studia dzienne). Od blisko 5 lat prowadzę zajęcia z języka rosyjskiego na każdym poziomie, uczę zarówno DZIECI (od 8 r.ż.), MŁODZIEŻ jak i DOROSŁYCH. Udzielam korepetycji z: - języka ogólnego, - języka w sferze biznesu, również prowadzę konwersacje. Indywidualnie, dla każdego swojego kursanta, układam program pracy i przygotowuję materiały do każdych zajęć. Przy tym staram się rozwijać wszystkie zdolności, tj. zarówno mówienie, gramatykę, redagowanie tekstu i czytanie i słuchanie ze zrozumieniem. Największy nacisk kładę na umiejętność prowadzenia swobodnej rozmowy, ponieważ dziś płynna komunikacja językowa jest najważniejsza. Przygotowywałam (i nadal przygotowuję) m. in. do: - MATURY na poziomie podstawowym i rozszerzonym; - egzaminu TELC, - egzaminu TRKI, - egzaminu resortowego w MSZ, - egzaminu \"Język rosyjski w biznesie\". Oferuję również bieżącą pomoc w nadrabianiu zaległości szkolnych i naukę języka. Język rosyjski jest moją pasją, jestem w stałym kontakcie z mieszkańcami Rosji co sprawia, że mój rosyjski jest barwny i żywy. Zapraszam na zajęcia tych wszystkich, którzy chcą poznać język naszych wschodnich sąsiadów.
2 a.leksandra00 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
3 aagata1515 angielski, francuski, hiszpański, polski dla cudzoziemców
Jestem osobą bardzo towarzyską, otwartą i cierpliwą. Od 2 lat udzielam korepetycji z j.hiszpańskiego i angielskiego co sprawia mi wiele radości. Na swoim koncie mam ukończonych wiele kursów językowych oraz półroczny pobyt w Hiszpanii.
4 ABC_polski polski dla cudzoziemców
Jestem nauczycielką języków obcych z uprawnieniami do nauczania cudzoziemców języka polskiego. Mam ponaddwudziestoletnią praktykę pracy w szkole (jako nauczyciel polskiego i języków obcych), ponadto - doświadczenie w prowadzeniu kursów indywidualnych i grupowych dla osób w różnym wieku (w tym także w zakresie nauczania języka polskiego jako obcego). Znam wymagania certyfikacyjne, potrafię przygotować do egzaminów na każdym poziomie. Staram się prowadzić lekcje w sposób ciekawy i urozmaicony. Wraz z językiem przybliżam polską kulturę. Nauka może odbywać się przy użyciu języka rosyjskiego, niemieckiego lub wyłącznie w języku polskim. Nauczam skutecznie i bezstresowo. Kładę nacisk na praktyczne umiejętności, a i objaśnienie w przystępny sposób trudnych reguł gramatycznych języka polskiego nie stanowi problemu. Metody i techniki nauczania dostosowuję do poziomu, możliwości i potrzeb uczących się osób.
5 agalud polski dla cudzoziemców
Brak informacji
6 AgataKwiaton angielski, polski dla cudzoziemców, fiński
Brak informacji
7 Agnieszka158 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
8 AgnieszkaCi angielski, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
9 aniaosz polski dla cudzoziemców
Brak informacji
10 anneanne niemiecki, polski dla cudzoziemców
Jestem osobą zdeterminowaną i ambitną, nastawioną na wyzwania i osiągnięcia oraz nowości w metodyce i dydaktyce. Nie mam marzeń - mam cele. Dzięki temu udało mi się zdobyć w trakcie studiów stypendia naukowe oraz 2 stypednia zagraniczne: Erasmus i stypendium Brandenburskie Fremdsprachenassistent im Fremdsprachenunterricht.
0-100