korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- województwo: pomorskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w mieście Gdańsk
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w mieście Gdynia


Przejdź do:
  Znaleziono 69 lektorów.
język polski dla cudzoziemców pomorskie
  [1] 2 3 4 5 6 7  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 1596Malgo polski dla cudzoziemców
Brak informacji
2 Ada.K. polski dla cudzoziemców
I teach as much as possible practical situational language. It can be both intensive crash course or precise, step-by-step lessons. To help You remember better we will also play some word-games. Moreover You will learn from the newest and most efficient workbooks. I pay the most of attention for pronunciation as it is truly significiant for an effective communication. I\'ve got experience with folks from different countries. That\'s why I know which are the most common and problematic issues for specific countries. Since 2012 I\'ve been working in multilanguage and multicultural aviational environment. As I\'ve got co-workers from all around the world I decided to use my knoweledge and help them learn my exciting but also absorbing language. In addition, I create specific language courses for various trades and industries . My passion is psychology and rock climbing. I am also fan of swedish language which I started to learn almost 2 years ago. The more You learn the easier it becomes, especially with foreign languages :)
3 AdamSpittal1 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
4 Adelina polski dla cudzoziemców
Jestem lektorką, która uczy efektywnie, z nastawieniem na szybkie efekty. Dostosowuję się do potrzeb ucznia. Jestem pogodna i lubię uczyć. Odczuwam satysfakcję, gdy po krótkim czasie uczeń zaczyna mówić w języku obcym.
5 Adeptus angielski, polski dla cudzoziemców
Praca z młodzieżą i dorosłymi daje mi satysfakcję i wierzę, że na naukę nigdy nie jest za późno. Niejednokrotnie miałam przyjemność współpracować z ludźmi, którzy swą przygodę z językiem rozpoczęli w wieku emerytalnym. Razem cieszyliśmy się z ich postępów w nauce. Ponadto, uważam, że rozwijanie swoich umiejętności językowych potrafi dać dużo przyjemności. Dlatego też regularnie poszerzam moją wiedzę, zgłębiając kolejne tajniki polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Interesuję się językiem i językoznawstwem. Chętnie pomogę studentom filologii angielskiej lub polskiej rozwiać wątpliwości dotyczące fonetyki i składni.
6 agalud polski dla cudzoziemców
Brak informacji
7 Agnieszka_ polski dla cudzoziemców
Jestem osobą kreatywną, pełną pomysłów i bardzo zaangażowaną. Moją pasją jest język polski, dlatego moi studenci chętnie czerpią z mojej wiedzy i doświadczeń. Lubię pracować z ludźmi i łatwo nawiązuję z nimi kontakt. Jestem dobra w tym, co robię.
8 albion12 angielski, polski dla cudzoziemców, rosyjski
Języka angielskiego uczę się od kilku lat, codziennie. Mam licznych przyjaciół zagranicą w różnych krajach, w tym i anglojęzycznych, z którymi kontaktuje się poprzez Skype przy użyciu języka angielskiego. Znam także język rosyjski, na poziomie low intermediate. W nauce i kontaktach z przyjaciółmi główny nacisk kładę na komunikację opartą na języku mówionym a nie pisanym. Jest to rodzaj symbiozy oni uczą się języka polskiego ja uczę się od nich j. angielskiego.
9 annanajbar francuski, polski dla cudzoziemców
Twórcza, ale zorganizowana, spokojna, ale wymagająca, optymistka, ale z dobrą oceną realiów, punktualna i ceniąca czas swój i innych, uczciwa i kulturalna, kochająca kontakt z ludźmi i swoją pracę, szukająca nowych pól do działania. Sukcesy uczniów cieszą mnie nie mniej niż moje własne, a ich doświadczenia traktuję jako okazję do poszerzania własnych horyzontów. Posiadam własną siedzibę i materiały. Na życzenie wystawiam faktury.
10 AnnaSz_rosyjski polski dla cudzoziemców, rosyjski
Brak informacji
0-100