korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- województwo: małopolskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie małopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w mieście Kraków


Przejdź do:
  Znaleziono 182 lektorów.
język polski dla cudzoziemców małopolskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 -Dunia87- polski dla cudzoziemców, rosyjski
Jako lektor języka polskiego jako obcego i rosyjskiego skupiam się przede wszystkim na praktycznych metodach, które umożliwiają moim uczniom szybkie odnalezienie się w sytuacjach komunikacyjnych danego języka. W nauczaniu korzystam z różnorodnych pomocy naukowych, stawiam nacisk na dialog i umiejętność prawidłowego pisania już od pierwszych godzin kursu. Jestem człowiekiem otwartym, gotowym na nowe wyzwania, a przede wszystkim empatycznym w codziennym kontakcie ze studentami.
2 Adeptus angielski, polski dla cudzoziemców
Praca z młodzieżą i dorosłymi daje mi satysfakcję i wierzę, że na naukę nigdy nie jest za późno. Niejednokrotnie miałam przyjemność współpracować z ludźmi, którzy swą przygodę z językiem rozpoczęli w wieku emerytalnym. Razem cieszyliśmy się z ich postępów w nauce. Ponadto, uważam, że rozwijanie swoich umiejętności językowych potrafi dać dużo przyjemności. Dlatego też regularnie poszerzam moją wiedzę, zgłębiając kolejne tajniki polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Interesuję się językiem i językoznawstwem. Chętnie pomogę studentom filologii angielskiej lub polskiej rozwiać wątpliwości dotyczące fonetyki i składni.
3 adrianajoanna polski dla cudzoziemców
Jestem absolwentką studiów doktoranckich na Wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz absolwentką filozofii i filologii polskiej ze specjalizacją nauczycielską. Od trzech lat pracuję jako nauczyciel akademicki, prowadzę zajęcia ze studentami dziennych studiów. Kursy te cieszą się dużym uznaniem, zainteresowaniem i niemalże w 100% pozytywnym wynikiem na egzaminie. Ze względu na moją ogromną pasję filologiczną w okresie od stycznia 2008 r. do maja 2009 r. pracowałam na stanowisku lektora języka polskiego dla obcokrajowców w O.K. Centrum Języków Obcych. Prowadziłam kurs językowy dla kadry kierowniczej hotelu sieci Orbis w Krakowie. Jako osobie sumiennej, obowiązkowej, pracowitej i pełnej zapału udało mi się sprostać oczekiwaniom kursantów oraz przełożonym. Zajęcia przygotowane były przeze mnie rzetelnie przy użyciu najnowszych metod nauczania. Umiejętności, jakie zdobyłam zarówno w czasie prowadzenia zajęć w w/w Szkole Językowej, jak również w Instytucie Filozofii UJ, pozwalają mi na bezproblemowy kontakt z uczniami (studentami) bez względu na wiek, przekazywanie wiedzy w sposób interesujący i zgodny z możliwościami percepcyjnymi kursantów oraz na mobilizowanie do samodzielnej pracy.
4 Agakor francuski, polski dla cudzoziemców
Jestem z zawodu filologiem języka francuskiego, jak również posiadam wykształcenie nauczycielskie.Obecnie ukończyłam również studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim : Nauczanie Języka Polskiego Jako Obcego. Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka francuskiego. Na lekcjach korzystam z metodyki komunikatywnej z użyciem dużej ilości materiałów audiowizualnych oraz interakcji, a także używam metody INSELL, która jest zbliżona do metody komunikatywnej. Nie stosuję ćwiczeń na tłumaczenie, o ile nie ma takiej konieczności. Posiadam doświadczenie w nauczaniu grup językowych jak i w nauczaniu indywidualnym. Potrafię dostosować się do rytmu grupy, który za każdym razem jest nieco inny. Oczywiście, motywację i potrzeby uczniów stawiam na pierwszym miejscu i dlatego materiały dobieram zależnie od ich potrzeb .
5 agalud polski dla cudzoziemców
Brak informacji
6 agamemnon francuski, niemiecki, polski dla cudzoziemców, włoski
Najwazniejsza rzecza w moich roznorodnych doswiadczeniach zawodowych jest kontakt z ludzmi. Najwazniejsza dziedzina mojej dzialalnosci zawodowej jest uczenie jezykow ( polski, polski dla obcokrajowcow, francuski, niemiecki, wloski). Lacze w tym wiele moich pasji - do jezykow, literatury, kultury, tlumaczenia, podrozowania, spotykania i poznawania ludzi innych kultur i mentalnosci. Lubie cos komus wyjasniac, tlumaczyc i sprawia mi radosc, kiedy to sie uda. Nie nuzy mnie zaczynanie wciaz od nowa kursow z poczatkujacymi, a kursy z zaawansowanymi czesto mnie ucza i inspiruja do doksztalcania sie. Chetnie korzystam na lekcjach z wlasnych materialow i jest dla mnie wyzwaniem znalezienie najlepszego podejscia i technik dla danego ucznia czy grupy uczniow. Jestem cierpliwa, pogodna, z poczuciem humoru. Lubie gory i podrozowanie autostopem.
7 agariba77 polski dla cudzoziemców
Jestem doświadczoną nauczycielką oraz egzaminatorem języka polskiego (także jako obcego). Zdobyłam także doświadczenie w pracy za granicą- wprawdzie nie jako nauczyciel,ale pracownik laboratorium. Dobrze czuję się w grupach międzynarodowych szybko nawiązuję kontakty. Prywatnie interesuję się szeroko pojętą kulturą (szczególnie kinem niszowym) oraz mediami.
8 Agataa polski dla cudzoziemców
Jestem nauczycielką z dużym doświadczeniem i wciąż bardzo lubię kontakt z ludźmi. Cechuje mnie otwartość na potrzeby uczniów i kreatywność. Moją pasją jest pomaganie w nauce języka polskiego.
9 Agnieszka Aga niemiecki, polski dla cudzoziemców
Jestem nauczycielem języka polskiego jako obcego i niemieckiego z kilkuletnim doświadczeniem. Aktualnie mieszkam w Niemczech. Udzielam lekcji online.
10 AgnieszkaDanek polski dla cudzoziemców
Brak informacji
0-100 100-200