korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- województwo: łódzkie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie łódzkim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w mieście Łódź


Przejdź do:
  Znaleziono 90 lektorów.
język polski dla cudzoziemców łódzkie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 ...Marta... polski dla cudzoziemców
Brak informacji
2 111Monika polski dla cudzoziemców
Jestem nauczycielem z pasją, cechuję się cierpliwością, solidnością i kreatywnością. Do tej pory pracowałam w szkołach podstawowych i gimnazjach oraz przedszkolu (staż), ale chętnie podejmę pracę także w nauczaniu języka polskiego repatriantów i uchodźców (również w wakacje). Jestem osobą dyspozycyjną- nie mam własnej rodziny- męża ani dziecka. Od września rozpoczynam pracę w Warszawie- szkoła podstawowa i gimnazjum, wcześniej też pracowałam w szkołach jako nauczyciel języka polskiego (w ramach zastępstwa), obecnie- do końca sierpnia jestem bez pracy, więc mogłabym swój cały wolny czas- niezależnie od pory dnia poświęcić na pracę.
3 13arrecife61 hiszpański, polski dla cudzoziemców
Jestem osobą aktywną i kreatywną. Potrafię szybko nauczyć języka hiszpańskiego dostosowując wymagania do realnych potrzeb i możliwości. Pracuję w oparciu o książki i materiały hiszpańskie, na podstawie wypracowanych wlanych programów nauczania. Mój sposób nauczania nie wymaga samodzielnej pracy w domu. Języka polskiego uczę cudzoziemców już kilkanaście lat. Daje mi wiele zadowolenia i ogromną satysfakcję widząc jak osoba przeze mnie nauczana radzi sobie w Polsce - w życiu i na niwie zawodowej.
4 501057505 polski dla cudzoziemców
Jestem nauczycielem języka polskiego, który lubi młodzież i ma dobry z nią kontakt. Stale podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe, stąd udział w różnych warsztatach metodycznych i sudiach podyplomowych. Aktywnie uczestniczę od 2004 roku w pracach Państwowej Komisji Egzaminacyjnej przy organizacji egzaminu maturalnego z języka polskiego. Prowadzę zajęcia stosując różne metody aktywizujące pracę uczniów, często wykorzystuję techniki komputerowe i multimedialne. Chętnie pracuję z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, dyslektykami. Współpracuję z różnymi organizacjami: realizowałam projekt Life Skills - Trening Umieętności Społecznych zorganizowany przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży, jestem szkolnym koordynatorem Dnia Przedsiębiorczości organizowanego przez Fundację Młodzieżowej Przedsiębiorczości.
5 adam123 polski dla cudzoziemców
Jestem dyplomowanym germanistą z licencjatem Uniwersytetu Warszawskiego. Chciałbym pracować jako nauczyciel germanista. Doświadczenie w pracy z młodzieżą ,zdobywałem podczas praktyk. Moje atuty punktualność, uczciwość, rzetelność
6 Adams95 polski dla cudzoziemców
Jestem młodą osobą z niewielkim doświadczeniem - udzielałem m.in. korepetycji z języka angielskiego dla dziecka w 5 klasie szkoły podstawowej. Ponadto współtworzyłem dwa projekty literackie dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów, realizowane w księgarni w moim rodzinnym mieście. Obecnie jestem na 2 roku studiów II stopnia filologii polskiej. Ukończone w 2017 roku studia pierwszego stopnia z dziennikarstwa i komunikacji społecznej umożliwiły mi zdobycie szerokiej wiedzy z zakresu komunikowania, mediów i reklamy. Praktyki odbyte w kilku redakcjach, m. in. w TVP3 Łódź i Radiu Łódź nauczyły mnie wielu praktycznych umiejętności. W przeszłości zajmowałem się redagowaniem najróżniejszych tekstów, od życiorysów po ogłoszenia reklamowe. W wolnym czasie zajmuję się naprawianiem i restaurowaniem pojazdów zabytkowych oraz motocykli, które są moją największą pasją. Uwielbiam fantastykę naukową, jestem miłośnikiem twórczości Stanisława Lema.
7 Adeptus angielski, polski dla cudzoziemców
Praca z młodzieżą i dorosłymi daje mi satysfakcję i wierzę, że na naukę nigdy nie jest za późno. Niejednokrotnie miałam przyjemność współpracować z ludźmi, którzy swą przygodę z językiem rozpoczęli w wieku emerytalnym. Razem cieszyliśmy się z ich postępów w nauce. Ponadto, uważam, że rozwijanie swoich umiejętności językowych potrafi dać dużo przyjemności. Dlatego też regularnie poszerzam moją wiedzę, zgłębiając kolejne tajniki polskiego, angielskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Interesuję się językiem i językoznawstwem. Chętnie pomogę studentom filologii angielskiej lub polskiej rozwiać wątpliwości dotyczące fonetyki i składni.
8 agalud polski dla cudzoziemców
Brak informacji
9 agatazak polski dla cudzoziemców
W trakcie studiów zaczęłam pracować w łódzkich szkołach prywatnych ucząc języka polskiego gimnazjalistów i maturzystów oraz języka polskiego jako obcego. Od 2016 roku prowadzę stronę internetową, która jest dostępna pod adresem www.polskinaczasie.pl. Moją Agaty jest tworzenie ciekawych i kreatywnych pomysłów do wykorzystania na lekcjach języka obcego, języka polskiego, również polskiego jako obcego oraz nauka języka polskiego! Od 2017 roku tworzę Inspirownik Nauczyciela, miejsce dedykowane wszystkim nauczycielom, w którym można przeczytać artykuły w zgodzie z polskim alfabetem i w zgodzie z duszą nauczyciela! Jestem ciągle w ruchu! Moją pasją jest nowoczesne i kreatywne nauczanie, odkrywanie nowinek i ciekawostek metodycznych. Cały czas się szkolę u najlepszych trenerów w branży edukacyjnej, dzięki temu jest absolwentką wielu warsztatów i szkoleń. Moje autorskie pomysły na prowadzenie zajęć lekcyjnych można przeczytać nie tylko na blogu, ale także w gazecie Cool School Anny Popławskiej i eduNation oraz w Czasopiśmie dla Nauczycieli Polonistyka. Na lekcjach u mnie nigdy nie może zabraknąć wiary w potencjał ucznia, radości ze wspólnie spędzanego czasu i obowiązkowo uśmiechu!
10 agnieszka541 polski dla cudzoziemców
Jestem osobą dobrze zorganizowaną i odpowiedzialną, ambitną i konsekwentną. Sumiennie podchodzę do powierzonych mi obowiązków. Jako nauczyciel moge pochwalić się sukcesami, a najlepszą miarą moich osiagnięć są coraz lepsze wyniki jakie uzyskują moi uczniowie. Prowadziłam szkolenia podległych mi pracowników w instytucjach finansowych, w których pracowałam.
0-100