korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- miasto: Częstochowa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w województwie śląskim


Przejdź do:
  Znaleziono 16 lektorów.
język polski dla cudzoziemców Częstochowa
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Arkadiusz24 polski dla cudzoziemców
wspołpraca z organizacjami pozarządowymi, które działają na teranie Polski, Ukrainy zajmujące się nieformalna edukacją młodzieży- Pracownia Aktywności Obywatelskiej (absolwent 2011 roku), doświadczenie w pracy w mediach- rozgłośnia radiowa Radio Ziemi Wieluńskiej
2 auraaaa polski dla cudzoziemców, rosyjski
Jestem osobą z pasją i olbrzymią fantazją. Korzystam z nowoczesnych metod i sposobów nauczania, potrafię dostosować się wymagań i uwarunkowań ucznia. Posiadam doświadczenie w konwersacjach biznesowych.
3 czemcha polski dla cudzoziemców
Brak informacji
4 JagodaMM polski dla cudzoziemców
Brak informacji
5 jarojj polski dla cudzoziemców
Brak informacji
6 lektorka111 polski dla cudzoziemców
Posiadam bogate doświadczenie edukacyjne i pedagogiczne, pracowałam na różnych poziomach i w rożnym przedziale wiekowym, a także wielokulturowym. Chętnie korzystam z różnych form dokształcania się. Jestem osobą otwartą i łatwo nawiązuję kontakt z innymi ludźmi. Jestem zaangażowana w to, co robię. Dzięki mojej wiedzy przekazywanej w łatwy i miły sposób, różnego typu metodami dostosowanymi indywidualnie do potrzeb ucznia/studenta klient jest zadowolony i może osiągać wytyczone sobie cele.
7 maaajowka polski dla cudzoziemców
Uwielbiam przebywać z ludźmi i zawierać nowe znajomości. Nauczanie języka polskiego jako obcego daje mi możliwość poznawania wielu kultur, ale też odświeża spojrzenie na własną. Jestem młodą lektorką języka polskiego. Uczę od października 2017 rok w krakowskich szkołach językowych takich jak Calleo School of Polish, a także Prolog oraz Oxford School. Od października 2018 roku do grudnia 2018 roku odbywam staż we Włoszech na Uniwersytecie w Turynie, gdzie uczę obcokrajowców języja polskiego, a także przygotowuję ich do egzaminów ceryfikatowych z języka polskiego. We wrześniu 2018 roku użyskałam tytuł magistra nauczania języka polskiego jako obcego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracuję z uczniami różnych narodowości. Uczę z pasją i angażuję się w przygotowanie każdej lekcji. Wybrałam pracę, którą kocham, dlatego mam wrażenie, że nie spędziłam w niej nawet jednego dnia.
8 maira2709 polski dla cudzoziemców
Posiadam stopień nauczyciela kontraktowego. Jestem ambitna, sumienna, cieszę się z każdego małego sukcesu. Posiadam podmiotowe podejście do uczniów, nie boję się nowych wyzwań, czerpię z pracy satysfakcję. Potrafię motywować podopiecznych do pracy, osiągam bardzo dobre wyniki w nauczaniu. Jestem doświadczonym pedagogiem, który zaraża pozytywną energią, ale przede wszystkim wiedzą.
9 martina_sh czeski, polski dla cudzoziemców
Prowadzone przeze mnie zajęcia zawsze mają dynamiczny charakter, staram się żeby obok języka \"podręcznikowego\" uczniowie mieli też kontakt z \"żywym\" językiem czeskim (np. za sprawą bajek, piosenek, fragmentów z czeskiej prasy i literatury, felietonów z radia, etc.) Preferuję też typ nauki w języku czeskim (język polski staram się ograniczyć do minimum). Mam swoją wizję nauczania, jednak zdanie i oczekiwania uczniów co do sposobu prowadzenia zajęć są w całym procesie nauki dla mnie najważniejsze. Język czeski stał się moją wielką pasją, toteż staram się, żeby był stale obecny w moim życiu zarówno prywatnym, jak i zawodowym i chętnie \"zarażam\" nim innych. Dodatkowo, od roku 2018, staram się też zachęcać cudzoziemców, by odkryli w sobie podobną pasję, acz do naszego języka ojczystego, czyli polskiego.
10 mirabelka angielski, polski dla cudzoziemców
Jestem osobą nawiązującą dobry kontakt z młodzieżą, szczególnie w przedziale wiekowym od 16 do 20 lat. Dbam o dobrą atmosferę na lekcjach. Przygotowuję zajęcia nie tylko w oparciu o obowiązujący w szkole podręcznik, ale wkładam dużo pracy w opracowanie dodatkowych materiałów od siebie. Staram się, aby te pomoce dydaktyczne wzbudziły zainteresowanie moich uczniów i rzeczywiście wspomagały proces uczenia się. Chcę, aby nauka języka obcego kojarzyła się z przyjemnością.
0-100