korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- miasto: Częstochowa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w województwie śląskim


Przejdź do:
  Znaleziono 15 lektorów.
język polski dla cudzoziemców Częstochowa
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 AgataTG czeski, polski dla cudzoziemców
Dzięki pobytowi w Czechach udoskonaliłam nabytą na studiach znajomość języka czeskiego i przetłumaczyłam na język polski opowiadania Cud czeskiej autorki Sylvy Fischerovej wydane w roku 2008 przez wrocławską Oficynę Wydawniczą ATUT. Będąc studentką studiów magisterskich a potem doktoranckich, często korzystałam z możliwości odbycia stażu czy praktyki, które zaowocowały nowymi doświadczeniami. Jestem również dwukrotną stypendystką czeskiego Ministerstwa Szkolnictwa. Ostatnie lata poświęciłam głównie dokształcaniu się i nauczaniu języka polskiego jako obcego zarówno jako lektorka na Uniwersytecie Palackiego, jak i w Szkole Językowej Amadeus. Współpracuję ze Szkołą Języka i Kultury Polskiej Uniwersytetu Śląskiego, której jednym z głównych zadań jest prowadzenie zajęć języka polskiego dla obcokrajowców. Mam również doświadczenie w zakresie nauczania języka czeskiego. Zagraniczne pobyty i staże naukowe pokazują, że jestem komunikatywna, elastyczna i potrafię odnaleźć się w każdej sytuacji. Życie za granicą wymagało ode mnie szybkiego przystosowania się do nowych warunków, pracy w międzynarodowym zespole i posługiwania się językami obcymi. Moją znajomość języka angielskiego oceniam na biegłą. Posiadam silną motywację do pracy. Lubię poznawać nowych ludzi.
2 Arkadiusz24 polski dla cudzoziemców
wspołpraca z organizacjami pozarządowymi, które działają na teranie Polski, Ukrainy zajmujące się nieformalna edukacją młodzieży- Pracownia Aktywności Obywatelskiej (absolwent 2011 roku), doświadczenie w pracy w mediach- rozgłośnia radiowa Radio Ziemi Wieluńskiej
3 auraaaa polski dla cudzoziemców, rosyjski
Jestem nauczycielem z pasją i olbrzymią fantazją. Korzystam z nowoczesnych metod i sposobów nauczania, potrafię dostosować się wymagań i uwarunkowań każdego ucznia.
4 czemcha polski dla cudzoziemców
Brak informacji
5 jarojj polski dla cudzoziemców
Brak informacji
6 KlaraA polski dla cudzoziemców
Studia licencjackie na kierunku administracja, Akademia im. Jana długosza w Częstochowie, rok ukończenia 2013.
7 lektorka111 polski dla cudzoziemców
Posiadam bogate doświadczenie edukacyjne i pedagogiczne, pracowałam na różnych poziomach i w rożnym przedziale wiekowym, a także wielokulturowym. Chętnie korzystam z różnych form dokształcania się. Jestem osobą otwartą i łatwo nawiązuję kontakt z innymi ludźmi. Jestem zaangażowana w to, co robię. Dzięki mojej wiedzy przekazywanej w łatwy i miły sposób, różnego typu metodami dostosowanymi indywidualnie do potrzeb ucznia/studenta klient jest zadowolony i może osiągać wytyczone sobie cele.
8 maaajowka polski dla cudzoziemców
Uwielbiam przebywać z ludźmi i zawierać nowe znajomości. Nauczanie języka polskiego jako obcego daje mi możliwość poznawania wielu kultur, ale też odświeża spojrzenie na własną. Jestem młodą lektorką języka polskiego. Uczę od października 2017 rok w krakowskich szkołach językowych takich jak Calleo School of Polish, a także Prolog oraz Oxford School. Od października 2018 roku do grudnia 2018 roku odbywam staż we Włoszech na Uniwersytecie w Turynie, gdzie uczę obcokrajowców języja polskiego, a także przygotowuję ich do egzaminów ceryfikatowych z języka polskiego. We wrześniu 2018 roku użyskałam tytuł magistra nauczania języka polskiego jako obcego na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracuję z uczniami różnych narodowości. Uczę z pasją i angażuję się w przygotowanie każdej lekcji. Wybrałam pracę, którą kocham, dlatego mam wrażenie, że nie spędziłam w niej nawet jednego dnia.
9 maira2709 polski dla cudzoziemców
Posiadam stopień nauczyciela kontraktowego. Jestem ambitna, sumienna, cieszę się z każdego małego sukcesu. Posiadam podmiotowe podejście do uczniów, nie boję się nowych wyzwań, czerpię z pracy satysfakcję. Potrafię motywować podopiecznych do pracy, osiągam bardzo dobre wyniki w nauczaniu. Jestem doświadczonym pedagogiem, który zaraża pozytywną energią, ale przede wszystkim wiedzą.
10 mirabelka angielski, polski dla cudzoziemców
Jestem osobą nawiązującą dobry kontakt z młodzieżą, szczególnie w przedziale wiekowym od 16 do 20 lat. Dbam o dobrą atmosferę na lekcjach. Przygotowuję zajęcia nie tylko w oparciu o obowiązujący w szkole podręcznik, ale wkładam dużo pracy w opracowanie dodatkowych materiałów od siebie. Staram się, aby te pomoce dydaktyczne wzbudziły zainteresowanie moich uczniów i rzeczywiście wspomagały proces uczenia się. Chcę, aby nauka języka obcego kojarzyła się z przyjemnością.
0-100