korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- miasto: Bydgoszcz
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie kujawsko-pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w województwie kujawsko-pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 15 lektorów.
język polski dla cudzoziemców Bydgoszcz
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 anis17 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
2 azja23 niemiecki, polski dla cudzoziemców
interesuje mnie też praca na terenie Bydgoszczy i Torunia. W tym roku k.ończę studia licencjackie (filologia polska z językiem niemieckim), które uprawniają mnie do uczenia języka polskiego i niemieckiego.
3 ewelina77 polski dla cudzoziemców
Jestem doświadczonym nauczycielem języka polskiego. Pracowałam w szkołach ponadgimnazjalnych. Od wielu lat udzielam korepetycji z języka polskiego, przygotowując młodzież do egzaminu maturalnego. Współpracowałam ze szkołami językowymi jako nauczyciel języka polskiego dla obcokrajowców. Prowadziłam zajęcia indywidualne i w grupach. Obecnie prowadzę własną działalność - od ponad roku prowadzę Centrum Języka Polskiego.
4 krasiw polski dla cudzoziemców, rosyjski
Jestem absolwentem UKW kierunku Filologia Rosyjska. Pracuje na WSG od 2 lat w Szkole Języków Obcych i Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych. Prowadzę kursy językowe oraz lektoraty. Również posiadam uprawnienia organizatora i egzaminatora międzynarodowych egzaminów telc na wszystkich poziomach. Moim rodzinnym miastem jest Bydgoszcz. Jestem osobą otwartą, lubię ludzi i kontakt z nimi. W wolnym czasie podróżuje i jeżdżę samochodem.
5 lektorka_jpjo polski dla cudzoziemców
Jestem młodą, pozytywnie nastawioną osobą. Właśnie kończę studia magisterskie na kierunku filologia polska z dwiema specjalizacjami: nauczycielską, która dała mi pedagogiczne kwalifikacje do wykonywania zawodu nauczyciela, oraz edytorsko-tekstologiczną - zajęcia na tej specjalizacji wykształciły we mnie dokładność i potrzebę dbania o język. Studia podyplomowe w zakresie nauczania języka polskiego jako obcego gruntownie przygotowują mnie do nauczania obcokrajowców. Chętnie wykorzystam świeżo nabytą wiedzę w nauczaniu. Jestem otwarta i kreatywna, dzięki czemu mogę samodzielnie przygotowywać materiały dla uczniów, próbując uatrakcyjnić im zajęcia. Zawsze staram się, by lekcje były ciekawe i przebiegały w miłej atmosferze.
6 madhatteroks angielski, polski dla cudzoziemców, rosyjski, ukraiński
Witam! Nazywam się Oksana i jestem pasjonatką języków obcych, a więc chcę podzielić się swoją pasją z moimi uczniami! Istnieje opinia, że nie wszyscy potrafią nauczyć się języka, ponieważ trzeba mieć pewne zdolności...Ale na prawdę mówiąc, trzeba mieć dużą chęć i motywację! A dalej my już razem sobie poradzimy! Zapraszam:)
7 Majorka polski dla cudzoziemców
Jestem osoba otwarta i komunikatywna. Mieszkalam w Hiszpanii przez 12 lat wiec ze mna nauczysz sie prawdziwego jezyka. Zapraszam.
8 nakasha polski dla cudzoziemców
Brak informacji
9 Natasha polski dla cudzoziemców
Jestem doświadczoną nauczycielka języka polskiego, od kilku lat pracującą również z obcokrajowacami. Mam odpowiednie przygotowanie metodyczne. Cierpliwa, do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, dopasowując metody nauczania. Moją specjalnością są lekcje online prowadzone przez Skype. Zapraszam.
10 Nepomucq angielski, polski dla cudzoziemców
Nauczanie daje mi wiele satysfakcji. Do moich mocnych stron należą umiejętność pracy w zarówno grupie jak i z pojedynczymi osobami, łatwość w nawiązywaniu kontaktów samodyscyplina oraz umiejętność radzenia sobie z problemami. Jestem osobą ambitną, lubiącą podejmować nowe wyzwania, odpowiedzialną i bezkonfliktową. Jako lektor jestem osobą przyjazną, cielrpliwą i obdarzoną poczuciem humoru.
0-100