korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- miasto: Bydgoszcz
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie kujawsko-pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w województwie kujawsko-pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 12 lektorów.
język polski dla cudzoziemców Bydgoszcz
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 anis17 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
2 ewelina77 polski dla cudzoziemców
Jestem doświadczonym nauczycielem języka polskiego. Pracowałam w szkołach ponadgimnazjalnych. Od wielu lat udzielam korepetycji z języka polskiego, przygotowując młodzież do egzaminu maturalnego. Współpracowałam ze szkołami językowymi jako nauczyciel języka polskiego dla obcokrajowców. Prowadziłam zajęcia indywidualne i w grupach. Obecnie prowadzę własną działalność - od ponad roku prowadzę Centrum Języka Polskiego.
3 krasiw polski dla cudzoziemców, rosyjski
Jestem absolwentem UKW kierunku Filologia Rosyjska. Pracuje na WSG od 2 lat w Szkole Języków Obcych i Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych. Prowadzę kursy językowe oraz lektoraty. Również posiadam uprawnienia organizatora i egzaminatora międzynarodowych egzaminów telc na wszystkich poziomach. Moim rodzinnym miastem jest Bydgoszcz. Jestem osobą otwartą, lubię ludzi i kontakt z nimi. W wolnym czasie podróżuje i jeżdżę samochodem.
4 nakasha polski dla cudzoziemców
Brak informacji
5 Natasha polski dla cudzoziemców
Jestem doświadczoną nauczycielka języka polskiego, od kilku lat pracującą również z obcokrajowacami. Mam odpowiednie przygotowanie metodyczne. Cierpliwa, do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, dopasowując metody nauczania. Mam doświadczenie w nauczaniu języka polskiego bezpośrednio i online (przez Skype), zarówno w grupach, jak i indywidualnie.
6 Nepomucq angielski, polski dla cudzoziemców
Nauczanie daje mi wiele satysfakcji. Do moich mocnych stron należą umiejętność pracy w zarówno grupie jak i z pojedynczymi osobami, łatwość w nawiązywaniu kontaktów samodyscyplina oraz umiejętność radzenia sobie z problemami. Jestem osobą ambitną, lubiącą podejmować nowe wyzwania, odpowiedzialną i bezkonfliktową. Jako lektor jestem osobą przyjazną, cielrpliwą i obdarzoną poczuciem humoru.
7 olawelna polski dla cudzoziemców
Jestem absolwentką filologii polskiej oraz studentką studiów podyplomowych Dydaktyka języka polskiego jako obcego. Nauczanie jest moją pasją. Jestem osobą odpowiedzialną, której przede wszystkim zależy na rozwoju ucznia. Doświadczenie, zarówno w nauczaniu języka angielskiego, jak i polskiego, pozwoliło mi na zdobycie umiejętności, które na pewno są niezbędne w nauczaniu języka polskiego obcokrajowców. Studia podyplomowe, które rozpoczęłam w tym roku na Uniwersytecie Warszawskim są wzbogaceniem mojego wcześniej zdobytego doświadczenia. Jako nauczyciel wykazuję dużą cierpliwość, co więcej, zwracam szczególną uwagę na potrzeby każdego studenta. Lubię pracować zróżnicowanymi metodami nauczania (w zależności od ucznia).
8 optimistickate angielski, polski dla cudzoziemców
Jestem osobą otwartą i komunikatywną. Odpowiedzialnie podchodzę do powierzanych mi zadań. Staram się zrozumieć potrzeby słuchaczy i wyjść im na przeciw. W mojej pracy używam różnorodnych materiałów stymulujących pracę odbiorców o odmiennych potrzebach. Korzystam z TIK, wykorzystując tworzone przeze mnie prezentacje Prezi/Power Point oraz ćwiczenia interaktywne - learningapps.org, zondle.com. Mam doświadczenia w pracy w różnych placówkach - szkołach publicznych, społecznych i prywatnych, a także w szkołach językowych i na uczelni wyższej.
9 pollylol angielski, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
10 pracownialingart polski dla cudzoziemców
Jestem dyplomowanym muzykiem oraz nauczycielem języka polskiego jako obcego. Z zamiłowania do słowa i muzyki zdecydowałam się podjąć pracę w zawodzie lektora. Prowadzona przeze mnie działalność obejmuje: - nauczanie języka polskiego jako obcego - korepetycje z języka polskiego - organizowanie zajęć słowno-muzycznych dla dzieci - redagowanie i opracowywanie tekstów w języku polskim
0-100