korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: polski dla cudzoziemców
- miasto: Bydgoszcz
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie kujawsko-pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka polskiego dla cudzoziemców


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka polskiego dla cudzoziemców w województwie kujawsko-pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 17 lektorów.
język polski dla cudzoziemców Bydgoszcz
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 anis17 polski dla cudzoziemców
Brak informacji
2 azja23 niemiecki, polski dla cudzoziemców
interesuje mnie też praca na terenie Bydgoszczy i Torunia. W tym roku k.ończę studia licencjackie (filologia polska z językiem niemieckim), które uprawniają mnie do uczenia języka polskiego i niemieckiego.
3 ewelina77 polski dla cudzoziemców
Jestem doświadczonym nauczycielem języka polskiego. Pracowałam w szkołach ponadgimnazjalnych. Od wielu lat udzielam korepetycji z języka polskiego, przygotowując młodzież do egzaminu maturalnego. Współpracowałam ze szkołami językowymi jako nauczyciel języka polskiego dla obcokrajowców. Prowadziłam zajęcia indywidualne i w grupach. Obecnie prowadzę własną działalność - od ponad roku prowadzę Centrum Języka Polskiego.
4 Kareena angielski, polski dla cudzoziemców
Jestem z wykształcenia dziennikarką, dzięki czemu wystartowałam z dobrymi umiejętnościami komunikacyjnymi, rozwijanymi w trakcie kariery zawodowej. Interesuję się wieloma dziedzinami, od mody, przez technologie po podróże i sport. Jestem osobą otwartą, uśmiechniętą i zaangażowaną. Bardzo lubię pracować w kontakcie z ludźmi i staram się unikać (jeśli tylko mogę) typowej pracy biurowej. Moje doświadczenia zawodowe: 1. Doświadczenie w pracy jako tłumacz języka angielskiego: 17 lat - tłumaczenia techniczne - tłumaczenia biznesowe - tłumaczenia finansowe 2. Doświadczenie w prowadzeniu zajęć językowych: ponad 7 lat w różnych okresach; od 2016 roku prowadzę kursy in company 3. Autorka programu kursu Business English 4. Konsultant w dziedzinie handlu międzynarodowego i inwestycji: 16 lat [okres częściowo pokrywający się z pracą tłumacza] 5. Doświadczenie w prezentacjach publicznych, prowadzeniu konferencji, szkoleń i konferencji prasowych
5 krasiw polski dla cudzoziemców, rosyjski
Jestem absolwentem UKW kierunku Filologia Rosyjska. Pracuje na WSG od 2 lat w Szkole Języków Obcych i Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych. Prowadzę kursy językowe oraz lektoraty. Również posiadam uprawnienia organizatora i egzaminatora międzynarodowych egzaminów telc na wszystkich poziomach. Moim rodzinnym miastem jest Bydgoszcz. Jestem osobą otwartą, lubię ludzi i kontakt z nimi. W wolnym czasie podróżuje i jeżdżę samochodem.
6 lektorka_jpjo polski dla cudzoziemców
Jestem młodą, pozytywnie nastawioną osobą. Właśnie kończę studia magisterskie na kierunku filologia polska z dwiema specjalizacjami: nauczycielską, która dała mi pedagogiczne kwalifikacje do wykonywania zawodu nauczyciela, oraz edytorsko-tekstologiczną - zajęcia na tej specjalizacji wykształciły we mnie dokładność i potrzebę dbania o język. Studia podyplomowe w zakresie nauczania języka polskiego jako obcego gruntownie przygotowują mnie do nauczania obcokrajowców. Chętnie wykorzystam świeżo nabytą wiedzę w nauczaniu. Jestem otwarta i kreatywna, dzięki czemu mogę samodzielnie przygotowywać materiały dla uczniów, próbując uatrakcyjnić im zajęcia. Zawsze staram się, by lekcje były ciekawe i przebiegały w miłej atmosferze.
7 madhatteroks angielski, polski dla cudzoziemców, rosyjski, ukraiński
Witam! Nazywam się Oksana i jestem pasjonatką języków obcych, a więc chcę podzielić się swoją pasją z moimi uczniami! Istnieje opinia, że nie wszyscy potrafią nauczyć się języka, ponieważ trzeba mieć pewne zdolności...Ale na prawdę mówiąc, trzeba mieć dużą chęć i motywację! A dalej my już razem sobie poradzimy! Zapraszam:)
8 Majorka polski dla cudzoziemców
Jestem osoba otwarta i komunikatywna. Mieszkalam w Hiszpanii przez 12 lat wiec ze mna nauczysz sie prawdziwego jezyka. Zapraszam.
9 nakasha polski dla cudzoziemców
Brak informacji
10 Natasha polski dla cudzoziemców
Jestem doświadczoną nauczycielka języka polskiego, od kilku lat pracującą również z obcokrajowacami. Mam odpowiednie przygotowanie metodyczne. Cierpliwa, do każdego ucznia podchodzę indywidualnie, dopasowując metody nauczania. Moją specjalnością są lekcje online prowadzone przez Skype. Zapraszam.
0-100