korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: norweski
- miasto: Gdańsk
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka norweskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka norweskiego w województwie pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 3 lektorów.
język norweski Gdańsk
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 mprzychodzen norweski
Cześć! Mam na imię Monika i jestem absolwentką filologii norweskiej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. Norwegia skradła mi serce kilkanaście lat temu, kiedy po raz pierwszy zobaczyłam fiordy. Moim marzeniem było nauczyć się języka i poznać kulturę tego 'egzotycznego' kraju. W ten sposób wybrałam studia a dziś jestem szczęśliwą absolwentką studiów licencjackich, z zamiarem kontynuowania nauki. Prowadzę prywatne korepetycje od 2017 roku. To dopiero początki mojej pracy z językiem, jednak dzięki wspaniałej kadrze, z jaką miałam okazję pracować na uniwersytecie, nabrałam umiejętności, które pomagają mi w ciekawy i efektywny sposób uczyć języka. Staram się do każdego podchodzić indywidualnie. Kładę nacisk zarówno na gramatykę słownictwo, jak i mowę oraz osłuchanie się językiem. Na zajęciach nie brakuje również ciekawostek z zakresu kultury i historii Norwegii. Jestem osobą pracowitą i sumienną. Z energią i uśmiechem podchodzę do życia, podobnie staram się prowadzić zajęcia, aby bardziej zachęcić uczniów do nauki. Zapraszam do współpracy.
2 slawekpiotrek norweski
Przez ostatnie 12 lat mieszkalem i pracowalem w Oslo w Norwegii. W Oslo skonczylem szkole jezykowa Rosenhoff i uzyskalem dyplom potwierdzajacy.Ponadto pracowalem w branzach gastronomicznych oraz medycznych-opieka nad osoba starsza-domy opieki nad osobami starszymi. Ponadto jestem magistrem pedagogiki ogolnej.
3 Solveig angielski, norweski
Nazywam się Joanna Englander-Brzozowska. Z wykształcenia jestem anglistą i skandynawistą z kilkuletnim doświadczeniem w pracy jako lektor i wykładowca obu języków dla różnych grup wiekowych i różnych środowisk. Pracowałam dla szkół językowych InPlus/Grade a Plus/Wave oraz Berlitz pracując z różnymi metodami. Dla szkoły Berlitz Gdańsk prowadziłam kursy indywidualne i firmowe przygotowując materiały pod metodę Berlitza. Dodatkowo posiadam doświadczenie w pracy w środowiskach akademickich. Pracuję na Uniwersytecie Gdańskim na katedrze Skandynawistyki oraz dla Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Bardzo lubię uczyć i daje mi to dużo satysfakcji, zwłaszcza kiedy sam uczeń widzi postępy. Lubię pracować z różnymi grupami wiekowymi, każda ma swoje wyzwania, ale najbardziej lubię pracować 1:1, wtedy mogę indywidualnie dopasować lekcje do potrzeb ucznia. Moje doświadczenie w nauce jęz. norweskiego jest dłuższe niż w jęz. angielskim, natomiast czuję się równie dobrze w angielskim jak i norweskim. Lubie sama tworzyć koncepcje lekcji, wspieram sie ksiązkami, podcastami, gazetami. Uczę przez SKype oraz Zooma. Zapraszam do kontaktu!
0-100