korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- miasto: Wrocław
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie dolnośląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w województwie dolnośląskim


Przejdź do:
  Znaleziono 252 lektorów.
język niemiecki Wrocław
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 150977 niemiecki
Trudno jest pisać o sobie, ocenić mnie i moją pracę najlepiej potrafią zrobić moi uczniowie i dotychczasowi pracodawcy, jednakże w kilku zdaniach mogę powiedzieć, że jestem osobą bardzo sumienną, oddaną swojej pracy, bardzo lubię i potrafię pracować z dziećmi, nigdy nie miałam problemów ze swoimi uczniami, bardzo łatwo nawiązuję z nimi kontakt, potrafię nawiązać z nimi nić porozumienia. Potrafię pracować z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych, pracowałam w szkole integracyjnej z dziećmi i młodzieżą z różnymi dysfunkcjami fizycznymi jak również z upośledzonymi umysłowo w stopniu lekkim. Moi uczniowie wygrywali konkursy szkolne jak również zajmowali wysokie miejsca w konkursach międzyszkolnych z języka niemieckiego np. IV miejsce we Wrocławskim Konkursie \\\"Deutsch Kenner\\\" dla klas VI SP, IV miejsce w międzyszkolnym konkursie recytatorskim poezji obcojęzycznej. Bardzo lubię dzieci i chyba nie wyobrażam sobie pracy innej niż właśnie jako nauczyciel, pedagog.
2 1517MARCIN niemiecki
Mam duże doświadczenie w nauczeniu przed wszystkim pracowników firm oraz studentów (czynnie pracuję na Uniwersytecie Wrocławskim). Z wykształcenia jestem również prawnikiem - to pomaga mi szczególnie w prowadzeniu szkoleń w firmach w zakresie języka prawniczego i biznesowego.
3 1Marianka niemiecki
Brak informacji
4 290857la niemiecki
Brak informacji
5 5rose666 niemiecki, polski dla cudzoziemców
Jestem człowiekiem wesołym, posiadającym duże poczucie humoru, takim też jestem w swojej pracy:-) Cechuję mnie duża kreatywność, niebanalność, nietuzinkowość w nauczaniu..) Nie lubię schematów i szkolnej \"staroświeckiej \" metody nauczania...)
6 605283870 niemiecki
Brak informacji
7 ablaszczok niemiecki
Brak informacji
8 aborycka niemiecki
Tłumacz Przysięgły Języka Niemieckiego; Dobry kontakt z uczniami, pozytywne nastawienie, zapał do pracy, nastawienie na efekty
9 aciolkosz3009 niemiecki
Jestem nauczycielem z 18 letnim doświadczeniem pracy: - w szkole - jako lektor; - jako tłumacz; Prowadzę niemieckojęzyczne seminaria naukowe w kraju i zagranicą. Moje mocne strony: - cierpliwość i wyrozumiałość, - umiejętność motywowania, - kreatywność, - wyjątkowe predyspozycje do słuchania i komunikacji, - łatwość w nawiązywaniu kontaktów, - umiejętność kierowania zespołem, - bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, - komunikatywna znajomość języka angielskiego, - obsługa komputera: Word, Excel, Power Point.
10 adako9 niemiecki
Brak informacji