korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- województwo: śląskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w mieście Częstochowa
Katalog lektorów języka niemieckiego w mieście Katowice


Przejdź do:
  Znaleziono 410 lektorów.
język niemiecki śląskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 .3101mm. angielski, niemiecki
Jestem nauczycielem kontraktowym, posiadam doświadczenie w nauczaniu j. ang. w każdej grupie wiekowej (dzieci od lat 3 po osoby dorosłe). Uczyłam j. ang. w dwóch szkołach podstawowych, byłam wychowawcą klasy, opiekunem samorządu szkolnego, dorywczo pracowałam w szkole językowej, od 2008 roku nieprzerwanie udzielam korepetycji. Brałam udział w projekcie edukacyjnym Szkoła dobrych pomysłów, współfinansowanym ze środków unijnych, do którego przygotowałam program nauczania j. ang. w oparciu o podane wskazówki. Jestem nauczycielem obiektywnym i sprawiedliwym, lubianym przez uczniów. Jestem osobą niekonfliktową, odpowiedzialną o wysoko rozwiniętych kompetencjach interpersonalnych, potrafię nawiązywać pozytywne relacje z ludźmi, poważnie traktuję swoje obowiązki. Dbam o współpracę z rodzicami. Moja praca była pozytywnie opiniowana przez przełożonych, o czym świadczą wystawione przez nich referencje.
2 1KarolWitek niemiecki
Jestem nauczycielem z dużym doświadczeniem merytorycznym i bardzo dobrym przygotowaniem językowym do pracy w zawodzie nauczyciela. Posiadam umiejętności pracy w zespole, umiejętność organizowania własnego warsztatu pracy, potrafię opracowywać programy nauczania i sporządzać scenariusze zajęć. Jestem osobą otwartą, łatwo nawiązującą dobry kontakt z grupą, kreatywną, o wysokiej kulturze osobistej. Bardzo chętnie doskonalę własny warsztat pracy, biorąc udział w różnych formach doskonalenia. Mogę pochwalić się sporą listą ukończonych warsztatów i seminariów. Zależy mi również na bardzo wysokiej jakości świadczonych przeze mnie usług.
3 2017Wiktoria niemiecki
Pracuję z tablicą TIK, metodą projektu/nagroda w 2012r/ kontakt z nauczycielami gimnazjum w Niemczech,angażowanie uczniów do konkursów,udział w wydarzeniach Instytutu Goethego w Krakowie,współorganizator zjazdu nauczycieli j.niemieckiego w Krakowie,wielokrotne wyjazdy do Berlina,Wiednia,Norymbergi.Uczestnictwo w szkoleniach metodycznych.
4 A.Kosalka niemiecki
Jestem nauczycielką z pięcioletnim doświadczeniem pedagogicznym. Dotychczas pracowałam przede wszystkim z młodzieżą gimnazjalną. Jestem nauczycielem z powołania, kocham swoją pracę, daje mi ona dużo satysfakcji, choć nie jest to łatwy zawód. Mam dobry kontakt z młodzieża, jestem nauczycielem lubianym i szanowanym.przede wszystkim za cierpliwość, życzliwe podejście do ludzi, chęć niesienia pomocy itp.
5 a.niemiecki niemiecki
Jestm nuczycielką z powołania. Przez lata studiów i pracy zawodowej zgromadziłam i nadal uaktualniam swój pokaźny zasób materiałów do nauki języka niemieckiego dla swoich aktualnych i przyszłych uczniów. Jestem osobą cierpliwą i gotową do podjęcia nowych wyzwań. Chętnie czytam książki i podróżuję po świecie. Biorę czynny udział we wszelakich kursach metodycznych i językowych, które pozwalają mi być coraz lepszym nauczycielem.
6 A.Prokopek niemiecki
Jestem ambitną, samodzielną, posiadam duże poczucie odpowiedzialności. Łatwo nawiązuję kontakty z innymi ludźmi, w tym z dziećmi, w 2006 roku zostałam opiekunką Au-pair i wyjechałam na okres 10 miesięcy do Kolonii, co pozwoliło mi zebrać doświadczenie w pracy i opiece nad dziećmi oraz polepszyć znajomość języka niemieckiego. Podczas pobytu w Niemczech odbyłam roczny kurs językowy w Volkshochschule, który zakończyłam zdaniem egzaminu organizowanego przez Instytut Goethe’go. Jestem osobą elastyczną, kreatywną, otwartą na współpracę, szybko się uczę. Swoją wiedzę poszerzam uczestnicząc w kursach, warsztatach.
7 AalexandraR niemiecki
Jestem magistrem filologii germańskiej(spec. program nauczycielski - Uniwersytet Śląski). Współpracowałam z dwoma szkołami językowymi(Katowice, Warszawa). Udzielam również korepetycji domowych. Uczę języka biznesu. Cechuje mnie bezkonfliktowość. Jestem osobą odpowiedzialną i uczciwą. Sumiennie wykonuję powierzone mi zadania. Szybko nawiązuję kontakt z uczonymi osobami, zarówno dziećmi, młodzieżą, jak i osobami starszymi. Cechuje mnie indywidualne podejście do każdego ucznia. Zapewniam miłą atmosferę na zajęciach, co przy nauce języka obcego jest bardzo ważne. Mobilizuję do nauki poprzez różne formy zadań - mówienie, czytanie, pisanie, zabawę. Potrafię pracować samodzielnie, jak również w zespole. Prowadzę działalność gospodarczą. Ukończone dzienne magisterskie studia z wynikiem bardzo dobrym.
8 abartela niemiecki
Obecnie jestem studentką trzeciego roku filologii germańskiej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Jestem osobą komunikatywną, energiczną, dyspozycyjną, punktualną; szybko odnajduję się w nowym otoczeniu i łatwo nawiązuję kontakty interpersonalne. Cenię pracę zarówno samodzielną, jak i w grupie. Jako osoba sumienna i zaangażowana w pracę powierzone zadnia wykonuję systematycznie i dokładnie, oraz potrafię pracować pod presją czasu. Cechuje mnie konsekwencja w działaniu i odpowiedzialność w podchodzeniu do wykonywanej pracy. Moją zaletą jest także zdolność szybkiego uczenia się.
9 abcd1972 angielski, niemiecki
Szanowni Państwo, Jestem nauczycielką języka niemieckiego i angielskiego. Przez 13 lat pracowałam na stanowisku nauczyciela języka niemieckiego w Szkołach Podstawowych i Gimnazjach. Do moich obowiązków należała edukacja uczniów w zakresie języka niemieckiego, przygotowywanie dzieci uzdolnionych do konkursów oraz motywowanie do dalszej nauki. Praca ta wymagała dużego zaangażowania a także podejmowania ważnych decyzji. Łatwo nawiązuję kontakty i lubię pracować z dziećmi i młodzieżą. Jestem osobą ambitną, szukam nowych wyzwań a także podnoszę swoje kwalifikacje. Podczas swoich doświadczeń zawodowych nauczyłam się odpowiedzialności, rzetelności a także cierpliwości.
10 Absolwentka niemiecki
Wiele praktyk jak i zajęć metodycznych pozwoliły mi poznać skuteczne, a zarazem interesujące metody nauczania języków obcych. Od września 2007 przebywam w Niemczech, co umożliwia mi codzienny kontakt z językiem niemieckim. Dodatkowo uczęszczam na zajęcia dla wolnych słuchaczy na Uniwersytecie w Trier. W czerwcu 2008 przystępuję do obrony pracy magisterskiej na Uniwesytecie Wrocławskim.