korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- województwo: podlaskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie podlaskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w mieście Białystok


Przejdź do:
  Znaleziono 47 lektorów.
język niemiecki podlaskie
  [1] 2 3 4 5  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 11011992 niemiecki
kompetentna, wymagająca, lubiana, ceniona; semestr studiów w ramach wymiany dla najlepszych studentów odbyty na Uniwersytecie im. Humboldta w Berlinie, kierunek germanistyka; stała współpraca z wydawnictwem, polegajaca na opracowywaniu na zlecenie różnych pozycji dydaktycznych i metodycznych; stopień nauczyciela dyplomowanego; egzaminator maturalny
2 abcszkola niemiecki
Brak informacji
3 anna13 niemiecki
Jestem nauczycielem otwartym na nowe doświadczenia w zakresie nauczania języków obcych, chętnie uczestniczę w szkoleniach, kursach dotyczących nowości, doboru metod w nauczaniu języków obcych, gdyż wiadomości wyniesione z takich szkoleń podnoszą jakość mojej pracy. Zawsze dobieram metodę i formę pracy do umiejętności i predyspozycji danej grupy uczniów. Jestem komunikatywna. Jestem nauczycielem dyplomowanym. Na terenie Siedlec i Białej Podlaski cena za korepetycje wzrasta o 5zł i wynosi 35zł (większe koszty dojazdu).
4 annawow niemiecki
Jestem nauczycielem z powołania. Nauczanie języka niemieckiego jest moją pasją. Cechuje mnie miła aparycja, komunikatywność, systematyczność, dokładność, punktualność, cierpliwość, ambicja, pracowitość, umiejętność oceny i analizy, doskonałe zdolności adaptacyjne, asertywność, zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole, odporność na stres.
5 Aras37 niemiecki
Ja jestem nauczycielem wymagającym, ale także cierpliwym, posiadającym zdolność tłumaczenia wybranych zagadnień. Mam dobry kontakt z uczniami, potrafię nawiązać współpracę ze szkołą zagraniczną. Jako człowiek jestem towarzyski, z poczuciem humoru, posiadającym wielu przyjaciół.
6 a_lapinska niemiecki
Brak informacji
7 baam68 niemiecki
Brak informacji
8 bardzopomocny niemiecki
Dyplomowany nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego podejmie ciekawe oferty współpracy/pracy oraz udzieli korepetycji . Miejsce korepetycji - dom nauczyciela lub ucznia, jak również możliwe są lekcje przez skype, on line itp.
9 Butterfly niemiecki
Brak informacji
10 darek2383 niemiecki
Brak informacji
0-100