korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- miasto: Opole
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie opolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w województwie opolskim


Przejdź do:
  Znaleziono 26 lektorów.
język niemiecki Opole
  [1] 2 3  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 alipczak angielski, niemiecki
Brak informacji
2 AngelikaKwoczek niemiecki
Wiedza metodyczno-dydaktyczna, umiejętność dostosowania się do zmieniających się warunków, umiejętność planowania i organizowania, umiejętności negocjacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów, ambicja i kreatywność, sumienność i obowiązkowość.
3 Aras37 niemiecki
Ja jestem nauczycielem wymagającym, ale także cierpliwym, posiadającym zdolność tłumaczenia wybranych zagadnień. Mam dobry kontakt z uczniami, potrafię nawiązać współpracę ze szkołą zagraniczną. Jako człowiek jestem towarzyski, z poczuciem humoru, posiadającym wielu przyjaciół.
4 arczix76 niemiecki
Aktualnie uczę w szole języków obcych po południu ale do południa chętnie podejmę się pracy jako lektor języka niemieckiego
5 Asiax007 niemiecki
Staram się zrozumieć ucznia, jakie ma braki, w czym mu gorzej idzie. Pozytywnie go nastawić do nauki języka, ponieważ w dzisiejszych czasach to bardzo ważne. Jestem osobą cierpliwą, staram się tłumaczyć jak najprościej, najważniejsze dużo mówić.
6 DANIELA niemiecki
Jestem młodym nauczycielem, który stosując różne metody atywizujące potrafi zmotywować uczniów do pracy. Nauka poprzez zabawę lub piosenkę sprawia dzieciom dużo radości oraz zachęca do pogłębiania swoich umiejętności. Jestem osobą ambitną, sympatyczną, szybko nawiązuję kontakty z ludźmi.
7 dannisch niemiecki
Język niemiecki znam bardzo dobrze, przez dziewięć lat mieszkałam w Niemczech, tam ukończyłam z wyróżnieniem szkołę Kaufmaenische Schulen Pippke, później pracowałam w biurze projektów branży instalacyjnej. Jestem absolwentką germanistyki Uniwersytetu Opolskiego, w 2007 obroniłam pracę doktorską. Interesuję się kulturą i sztuką krajów niemieckojęzycznych, w szczególności literaturą współczesną, co pozwala mi na ciągłe rozwijanie umiejętności językowych. Aktualnie pracuję jako asystentka projektanta, oraz dodatkowo jako lektor języka niemieckiego. Moje dotychczasowe doświadczenia zawodowe nauczyły mnie odpowiedzialności i samodzielnego radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Jestem w pełni dyspozycyjna i nie związana obowiązkami rodzinnymi.
8 e.pedzik niemiecki
Witam serdecznie, jestem młodym nauczycielem języka niemieckiego, będącym dopiero na początku swojej kariery zawodowej. Spośród innych nauczycieli wyróżnia mnie wysoka aktywnosć, zainteresowanie tematem oraz obowiązkowość. Wiem, że posiadam zdolność prowadzenia zajęć w ciekawy i interesujacy sposób dla odbiorcy, realizująć zarazem wcześniej zamierzone cele edukacyjne. Doświadczenie zdobyte w nauczaniu języka niemieckiego w szkole podstawowej, gimnazjum oraz w szkole średniej pozwoli mi w pełni wykorzystać swoje umiejętności jako nauczyciel języka niemieckiego, w różnych grupach językowych.
9 Germanista16 niemiecki
Brak informacji
10 germanlektor8 niemiecki
Od trzynastu lat pracuję w jednej ze szkół opolskich jako nauczyciel języka niemieckiego w podstawówce i gimnazjum. Wcześniej pracowałam przez rok w szkole średniej. W międzyczasie pracowałam też w Koledżu Językowym, gdzie prowadziłam zajęcia z historii literatury niemieckojęzycznej. Przez dwa lata prowadziłam również indywidualne zajęcia jako lektor w dużej firmie niemieckiej. Najbardziej lubię jednak pracę z dziećmi i młodzieżą gimnazjalną. Od dwunastu lat prowadzę także zajęcia teatralne w szkole. Cztery lata temu napisałam i wdrożyłam innowację pedagogiczną z języka niemieckiego dla I etapu nauczania, klas 1-3, w której połączyłam zajęcia teatralne z nauka języka niemieckiego. Na zajęciach preferuję metody aktywizujące. Jestem osobą pogodną i obowiązkową.
0-100