korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- województwo: lubuskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie lubuskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w mieście Gorzów Wielkopolski
Katalog lektorów języka niemieckiego w mieście Zielona Góra


Przejdź do:
  Znaleziono 116 lektorów.
język niemiecki lubuskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 A.AUGUSTYNIAK niemiecki
Witam, jeżeli masz problemy z nauką języka niemieckiego, gramatyką, zapamiętywaniem słownictwa polecam moją osobę. Znam dobre sposoby pamięciowe, ćwiczenia, dzięki którym łatwiej przyswoisz sobie nowe słówka. Udzielam korepetycji głównie uczniom szkół podstawowych, gimnazjum oraz osobom przygotowującym się do matury z języka. Najlepsze efekty uzyskujesz biorąc więcej lekcji, wówczas łatwiej sprawdzić mi Twoją wiedzę. Jestem osobą wymagającą, dlatego oczekuję przede wszystkim zaangażowania oraz przygotowania do zajęć.
2 adamas niemiecki
Brak informacji
3 Agapar1799 niemiecki
Jestem obywatelka Niemiec z polskim wykształceniem pedagogicznym
4 Agata.S. niemiecki
Obecnie kończę licencjat, pracuję jako nauczyciel języka niemieckiego w prywatnej szkole językowej.
5 aggga8 niemiecki
Jestem osoba kreatywna, gotowa na wszelkie propozycje, pelna energii, gotowa na podjecie ciekawej rozwojowej pracy. Zgromadzone doswiadczenie w zawodzie pozwoli mi na wykorzystanie ich w pracy, ale wszelkie nowe doswiadczenia beda dla mnie szczegolnie ciekawe. Jestem osoba kontaktowa, lubiaca prace z ludzmi. Podczas nauki szczegolny nacisk klade na komunikacje jezykowa, ktora mozna wykorzystac w kontaktach z Native Speakerami.
6 agiks1 niemiecki
Posiadam bogate doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego oraz wiele ciekawych materiałów dydaktycznych. Sposób nauczania dostosowuję indywidualnie do potrzeb klienta. W nauczaniu szczególną wagę przykładam do doskonalenia umiejętności mówienia.
7 agnes78 niemiecki
Jestem absolwentką germanistyki w Irlandii.Mam duże doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego oraz języka angielskiego. Prowadziłam kurs przygotowawczy z języka niemieckiego dla Policji w ramach projektu Euro 2012, ponadto prowadziłam zajęcia w firmie ubezpieczeniowej w Dublinie, oraz lekcje angielskiego dla Polaków w Irlandii. Do mojego doświadczenia zaliczam także kurs dla pracowników firmy Gedia w Nowej Soli, poziom podstawowy i zaawansowany, a także pół roczny kurs dla pracowników LUMEL w Zielonej Górze. W trakcie mojego pobytu w Irlandii pracowałam także jako tłumacz języka angielskiego-free lancer, tłumaczyłam w szpitalach i urzędach stanu cywilnego. Nauczanie jest moją pasją, wykorzystuje wszystkie moje doświadczenia w nauczaniu języka obcego,aby nauka była owocna i przyjemna.
8 Aleksandra2011 niemiecki
Pragnę zarazić wszystkich, dużych i małych, pasją do języka niemieckiego. Nauczam przez ponad 20 lat, chciałabym robić to nadal. Pozdrawiam wszystkich miłośników języka niemieckiego oraz tych, którzy się nimi wkrótce staną, ...może dzięki mnie?
9 alfa445 niemiecki
nauczyciel mianowany i tłumacz j. niemieckiego atuty: profesjonalizm,kreatywność, innowacyjność, umiejętność motywowania do nauki, dostrzeganie w uczniu człowieka wraz z jego słabościami i mocnymi stronami
10 aneta-k82 niemiecki
posiadam wiele materiałów potrzebnych do przygotowania sie do egzaminów na studia oraz wiele ćwiczeń
0-100 100-200