korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- województwo: łódzkie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie łódzkim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w mieście Łódź


Przejdź do:
  Znaleziono 243 lektorów.
język niemiecki łódzkie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 _Satu_ niemiecki
Jestem nauczycielem z inwencją, nie lubię rutyny, starannie przygotowuję się do zajęć, w pracy wykorzystuję przeróżne metody aktywizujące.
2 Zbigi1 niemiecki
Byłem żonaty z niemką i mieszkałem przez 18 lat w Niemczech. Pracowałem jako pracownik najemny, prowadziłem własną działalność gospodarczą(freiberufler) oraz prowadziłem firmę (GmbH)
3 wojka02 niemiecki
Brak informacji
4 wodnik76 niemiecki
doświadczenie w międzynarodowych projektach technicznych
5 Wioletta_1 niemiecki
Brak informacji
6 wiedza angielski, niemiecki
Szanowni Państwo Jeśli cenicie pracowników z doświadczeniem zawodowym, profesjonalnych i skutecznych w działaniu, to może zainteresuje Państwa moja kandydatura na stanowisko nauczyciela języka niemieckiego i angielskiego. Jestem osobą sumienną, obowiązkową i operatywną, o czym świadczy mój dotychczasowy dorobek zawodowy. Całe moje życie zawodowe jest związane z nauczaniem języka angielskiego i niemieckiego dzieci, młodzieży i dorosłych.
7 werter niemiecki
Magister filologii germańskiej Uniwersytetu Łódzkiego oferuje pomoc w nauczaniu języka niemieckiego na poziomie podstawowym i elementarnym. Pracowałem jako lektor języka niemieckiego w szkole języków obcych, udzielałem korepetycji. Zajęcia przeprowadzam w miłej i spokojnej atmosferze, zależy mi, by kursant/uczeń czuł się komfortowo i by nauczył się jak najlepiej języka niemieckiego.
8 wedith niemiecki
Prowadzę zajęcia wykorzystując różne metody nauczania i przygotowując własne pomoce dydaktyczne (np. gry i zabawy językowe). Wzbogacam swój warsztat pracy uczestnicząc w różnych szkoleniach. Chętnie poszukuję nowych, ciekawych pomysłów do realizacji zajęć. Dbam o różnorodność ćwiczeń językowych oraz urozmaicone techniki wprowadzania i utrwalania nauczanego materiału, tak, aby proces przyswajania języka był dla uczących się przyjemnością. Prowadzę zajęcia dla różnych grup wiekowych i z różnym poziomem zaawansowania językowego dostosowując moje metody pracy do założonych celów, jak również do możliwości i oczekiwań grupy. Moi uczniowie uzyskują wysokie wyniki na maturze z języka niemieckiego. W pierwszym roku mojej pracy w szkole językowej przeprowadzono anonimowe ankiety wśród słuchaczy, z których wynikało, że moja praca jest wysoko oceniana. Jestem osobą kreatywną i łatwo nawiązuję kontakty, dlatego zawód, który wykonuję, daje mi wiele satysfakcji
9 viwera1 niemiecki
W związku z aktualnym pobytem na terenie NIEMIEC - MOGĘ PODJĄĆ NAUKĘ NIEMIECKIEGO POLSKIE GRUPY NA TERENIE NIEMIEC .
10 vikii55 niemiecki
Swoje doświadczenie pedagogiczne rozwijałam pracując z osobami w bardzo różnym przedziale wiekowym, co pozwalało mi na poznawanie różnorodnych metod i technik pracy. Przygotowywałam młodzież zarówno do egzaminów gimnazjalnych jak i maturalnych. Jestem osobą łatwo nawiązującą kontakty z innymi osobami, bardzo dokładną i skrupulatną oraz mocno zaangażowaną w powierzone mi zadania. Praca nauczyciela, lektora i korepetytora dostarcza mi wiele przyjemności i satysfakcji.