korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- województwo: łódzkie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie łódzkim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w mieście Łódź


Przejdź do:
  Znaleziono 239 lektorów.
język niemiecki łódzkie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 10.03. niemiecki
Język niemiecki jest moją pasją, także przekazywanie go innym. Ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych, mam więc przygotowanie pedagogiczne i wiem, jak podejść do ludzi chcących nauczyć się języka (bądź takich, którzy muszą się go nauczyć). Jestem osobą odpowiedzialną, solidną, uczciwą i cechuje mnie łatwość w nawiązywaniu kontaktów z młodzieżą oraz współpracownikami. Powierzone mi zadania wykonuję dokładnie i rzetelnie. Moim celem jest stała praca, która pozwoliłaby mi rozwijać i wykorzystywać nabytą wiedzę. Jestem pewna, że sprostam oczekiwaniom, wywiązując się z nałożonych na mnie obowiązków.
2 1983agnieszka angielski, niemiecki
Brak informacji
3 777georgi niemiecki
Kocham język niemiecki, jest logiczny, przejrzysty oraz, trochę wbrew powszechnej opinii, łatwy. Uczę szybko i efektywnie, dbam o wysoki poziom zajęć. Ze wszystkimi moimi byłymi uczniami, szefami dużych firm, studentami i gimnazjalistami, pozostaję od wielu lat w przyjaźni.
4 abcd1234 niemiecki
Jestem osobą bardzo pogodną, uśmiechniętą i optymistycznie nastawioną do świata.Potrafię uważnie słuchać rozmówców i prowadzić rozmowę w miłej i przyjaznej atmosferze.Przez wiele lat pracowałam jako nauczyciel i lektor w wyższej uczelni i potrafię prowadzić zajęcia z każdą grupą wiekową.Jestem osobą komunikatywną, dobrze zorganizowaną i życzliwą, o wysokiej kulturze osobistej. Mam wiele zapału do pracy i lubię pracować z ludźmi. Jestem odpowiedzialna, rzetelna i punktualna.Potrafię prowadzić zajęcia w ciekawy sposób,ponieważ nie bazuję tylko i wyłącznie na podręcznikach, tylko sama układam teksty,ćwiczenia i testy odpowiednie dla grupy, w której nauczam.Poza tym chętnie organizuję uczniom konkursy, zabawy tematyczne i quizy.W pracy z dziećmi wykorzystuję chętnie instrumenty muzyczne, materiały plastyczne i obrazki.Uważam, że moim dużym atutem jest doświadczenie zawodowe, zaangażowanie w wykonywaną pracę i twórcze myślenie w podejściu do przekazywania wiedzy.Dzięki pracy pilota wycieczek zagranicznych nabyłam również umiejętność łagodzenia sporów i rozwiązywania sytuacji konfliktowych.Zainteresowanie turystyką pomaga mi również w przygotowaniu zajęć z elementami kultury i geografii.
5 abcDeutsch niemiecki
Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie nauczania języka niemieckiego osób w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania. Jestem osobą kreatywną, otwartą, energiczną, sumienną, obowiązkową, potrafię współpracować w zespole. Łatwo nawiązuję kontakt ze słuchaczami podczas zajęć. Stosuję różnorodne metody aktywizujące, które urozmaicają przebieg zajęć i pozwalają zwiększyć motywację osób uczących się. Potrafię odpowiednio zorganizować pracę w większej grupie słuchaczy jak i podczas zajęć indywidualnych, starając się dostosować tempo pracy, typy zadań i metody nauczania do indywidualnych możliwości słuchacza.
6 abogaczek-niemiecki niemiecki
jestem studentką piątego roku germanistyki na Uniwersytecie Łódzkim i od tego roku również pierwszego roku italianistyki zaoccznie w WSSM w Łodzi. W tym roku byłam na półrocznym stypendium na Uniwersytecie w Bielefeld w Niemczech. Wychowywałam się w Niemczech. Udzielam korepetycji z niemieckiego od 4 lat, co sprawia mi ogromną przyjemność, szczególnie wtedy, gdy widzę postępy w nauce u moich uczniów. Dojeżdżam do uczniów. Posiadam własne materiały do nauki, więc niepotrzebne jest kupowanie dodatkowych książek. Chętnie spróbowałabym moich umiejętności również w szkole językowej, bądź państwowej. Jestem bardzo cierpliwa, miła i zawsze uśmiechnięta:) i chętnie służę pomocą:)
7 AGAN3122 niemiecki
Jestem komunikatywna,cierpliwa, potrafię zmotywować uczniów. Szczególny nacisk kładę na konwersację i praktyczne umiejętności językowe. Mam codzienny kontakt z językiem niemieckim, bogaty zasób słów. Lekcje prowadzę posługując się wyłącznie językiem niemieckim.
8 agata.l niemiecki
Nauczanie języka niemieckiego sprawia mi niesamowitą radość. Lubię pracować zarówno z dziećmi i młodzieżą jak i dorosłymi. Jestem osobą łatwo nawiązującą kontakty, uśmiechniętą, której kontakt z ludźmi dodaje skrzydeł.
9 agata79 niemiecki
Brak informacji
10 agnes79 niemiecki
Jestem energiczna, kreatywna osoba lubiącą nowe wyzwania. Latwo nawiązuje kontakt z dziećmi i młodzieżą. Nauczyciel kontraktowy