korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- województwo: łódzkie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie łódzkim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w mieście Łódź


Przejdź do:
  Znaleziono 245 lektorów.
język niemiecki łódzkie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 10.03. niemiecki
Język niemiecki jest moją pasją, także przekazywanie go innym. Ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych, mam więc przygotowanie pedagogiczne i wiem, jak podejść do ludzi chcących nauczyć się języka (bądź takich, którzy muszą się go nauczyć). Jestem osobą odpowiedzialną, solidną, uczciwą i cechuje mnie łatwość w nawiązywaniu kontaktów z młodzieżą oraz współpracownikami. Powierzone mi zadania wykonuję dokładnie i rzetelnie. Moim celem jest stała praca, która pozwoliłaby mi rozwijać i wykorzystywać nabytą wiedzę. Jestem pewna, że sprostam oczekiwaniom, wywiązując się z nałożonych na mnie obowiązków.
2 1983agnieszka angielski, niemiecki
Brak informacji
3 777georgi niemiecki
Kocham język niemiecki, jest logiczny, przejrzysty oraz, trochę wbrew powszechnej opinii, łatwy. Uczę szybko i efektywnie, dbam o wysoki poziom zajęć. Ze wszystkimi moimi byłymi uczniami, szefami dużych firm, studentami i gimnazjalistami, pozostaję od wielu lat w przyjaźni.
4 abcd1234 niemiecki
Jestem osobą bardzo pogodną, uśmiechniętą i optymistycznie nastawioną do świata.Potrafię uważnie słuchać rozmówców i prowadzić rozmowę w miłej i przyjaznej atmosferze.Przez wiele lat pracowałam jako nauczyciel i lektor w wyższej uczelni i potrafię prowadzić zajęcia z każdą grupą wiekową.Jestem osobą komunikatywną, dobrze zorganizowaną i życzliwą, o wysokiej kulturze osobistej. Mam wiele zapału do pracy i lubię pracować z ludźmi. Jestem odpowiedzialna, rzetelna i punktualna.Potrafię prowadzić zajęcia w ciekawy sposób,ponieważ nie bazuję tylko i wyłącznie na podręcznikach, tylko sama układam teksty,ćwiczenia i testy odpowiednie dla grupy, w której nauczam.Poza tym chętnie organizuję uczniom konkursy, zabawy tematyczne i quizy.W pracy z dziećmi wykorzystuję chętnie instrumenty muzyczne, materiały plastyczne i obrazki.Uważam, że moim dużym atutem jest doświadczenie zawodowe, zaangażowanie w wykonywaną pracę i twórcze myślenie w podejściu do przekazywania wiedzy.Dzięki pracy pilota wycieczek zagranicznych nabyłam również umiejętność łagodzenia sporów i rozwiązywania sytuacji konfliktowych.Zainteresowanie turystyką pomaga mi również w przygotowaniu zajęć z elementami kultury i geografii.
5 abcDeutsch niemiecki
Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie nauczania języka niemieckiego osób w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania. Jestem osobą kreatywną, otwartą, energiczną, sumienną, obowiązkową, potrafię współpracować w zespole. Łatwo nawiązuję kontakt ze słuchaczami podczas zajęć. Stosuję różnorodne metody aktywizujące, które urozmaicają przebieg zajęć i pozwalają zwiększyć motywację osób uczących się. Potrafię odpowiednio zorganizować pracę w większej grupie słuchaczy jak i podczas zajęć indywidualnych, starając się dostosować tempo pracy, typy zadań i metody nauczania do indywidualnych możliwości słuchacza.
6 abogaczek-niemiecki niemiecki
jestem studentką piątego roku germanistyki na Uniwersytecie Łódzkim i od tego roku również pierwszego roku italianistyki zaoccznie w WSSM w Łodzi. W tym roku byłam na półrocznym stypendium na Uniwersytecie w Bielefeld w Niemczech. Wychowywałam się w Niemczech. Udzielam korepetycji z niemieckiego od 4 lat, co sprawia mi ogromną przyjemność, szczególnie wtedy, gdy widzę postępy w nauce u moich uczniów. Dojeżdżam do uczniów. Posiadam własne materiały do nauki, więc niepotrzebne jest kupowanie dodatkowych książek. Chętnie spróbowałabym moich umiejętności również w szkole językowej, bądź państwowej. Jestem bardzo cierpliwa, miła i zawsze uśmiechnięta:) i chętnie służę pomocą:)
7 aeiouy niemiecki
Jestem osobą dynamiczną, która chętnie podejmie nowe wyzwania. Szybko się uczę. Obecnie pracuje w międzynarodowej firmie, gdzie mam kontakt z językiem niemieckim i angielskim na co dzień.
8 AGAN3122 niemiecki
Jestem komunikatywna,cierpliwa, potrafię zmotywować uczniów. Szczególny nacisk kładę na konwersację i praktyczne umiejętności językowe. Mam codzienny kontakt z językiem niemieckim, bogaty zasób słów. Lekcje prowadzę posługując się wyłącznie językiem niemieckim.
9 agata.l niemiecki
Nauczanie języka niemieckiego sprawia mi niesamowitą radość. Lubię pracować zarówno z dziećmi i młodzieżą jak i dorosłymi. Jestem osobą łatwo nawiązującą kontakty, uśmiechniętą, której kontakt z ludźmi dodaje skrzydeł.
10 agata1988 niemiecki
Jestem osobą otwartą i komunikatywną, a jednoczesnie odpowiedzialną. Podczas praktyk szybko nawiązałam kontakt z dziećmi i młodzieżą.. Potrafię zrozumieć problemy i staram się podchodzic do każdego indywidualnie, nie zaniedbując przy tym grupy. Praca nauczyciela sprawia mi satysfakcję i dużo radości, szczególnie, gdy widzę, iż ktoś zrobił postępy lub polubił język niemiecki. Moim największym osiągnieciem jak do tej pory jest, moim zdaniem, sympatia jaką obdarzyli mnie uczniowie podczas praktyk pedagogicznych.