korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- miasto: Łódź
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie łódzkim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w województwie łódzkim


Przejdź do:
  Znaleziono 156 lektorów.
język niemiecki Łódź
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 777georgi niemiecki
Kocham język niemiecki, jest logiczny, przejrzysty oraz, trochę wbrew powszechnej opinii, łatwy. Uczę szybko i efektywnie, dbam o wysoki poziom zajęć. Ze wszystkimi moimi byłymi uczniami, szefami dużych firm, studentami i gimnazjalistami, pozostaję od wielu lat w przyjaźni.
2 abcd1234 niemiecki
Jestem osobą bardzo pogodną, uśmiechniętą i optymistycznie nastawioną do świata.Potrafię uważnie słuchać rozmówców i prowadzić rozmowę w miłej i przyjaznej atmosferze.Przez wiele lat pracowałam jako nauczyciel i lektor w wyższej uczelni i potrafię prowadzić zajęcia z każdą grupą wiekową.Jestem osobą komunikatywną, dobrze zorganizowaną i życzliwą, o wysokiej kulturze osobistej. Mam wiele zapału do pracy i lubię pracować z ludźmi. Jestem odpowiedzialna, rzetelna i punktualna.Potrafię prowadzić zajęcia w ciekawy sposób,ponieważ nie bazuję tylko i wyłącznie na podręcznikach, tylko sama układam teksty,ćwiczenia i testy odpowiednie dla grupy, w której nauczam.Poza tym chętnie organizuję uczniom konkursy, zabawy tematyczne i quizy.W pracy z dziećmi wykorzystuję chętnie instrumenty muzyczne, materiały plastyczne i obrazki.Uważam, że moim dużym atutem jest doświadczenie zawodowe, zaangażowanie w wykonywaną pracę i twórcze myślenie w podejściu do przekazywania wiedzy.Dzięki pracy pilota wycieczek zagranicznych nabyłam również umiejętność łagodzenia sporów i rozwiązywania sytuacji konfliktowych.Zainteresowanie turystyką pomaga mi również w przygotowaniu zajęć z elementami kultury i geografii.
3 abcDeutsch niemiecki
Posiadam wieloletnie doświadczenie w zakresie nauczania języka niemieckiego osób w różnym wieku i na różnych poziomach zaawansowania. Jestem osobą kreatywną, otwartą, energiczną, sumienną, obowiązkową, potrafię współpracować w zespole. Łatwo nawiązuję kontakt ze słuchaczami podczas zajęć. Stosuję różnorodne metody aktywizujące, które urozmaicają przebieg zajęć i pozwalają zwiększyć motywację osób uczących się. Potrafię odpowiednio zorganizować pracę w większej grupie słuchaczy jak i podczas zajęć indywidualnych, starając się dostosować tempo pracy, typy zadań i metody nauczania do indywidualnych możliwości słuchacza.
4 abogaczek-niemiecki niemiecki
jestem studentką piątego roku germanistyki na Uniwersytecie Łódzkim i od tego roku również pierwszego roku italianistyki zaoccznie w WSSM w Łodzi. W tym roku byłam na półrocznym stypendium na Uniwersytecie w Bielefeld w Niemczech. Wychowywałam się w Niemczech. Udzielam korepetycji z niemieckiego od 4 lat, co sprawia mi ogromną przyjemność, szczególnie wtedy, gdy widzę postępy w nauce u moich uczniów. Dojeżdżam do uczniów. Posiadam własne materiały do nauki, więc niepotrzebne jest kupowanie dodatkowych książek. Chętnie spróbowałabym moich umiejętności również w szkole językowej, bądź państwowej. Jestem bardzo cierpliwa, miła i zawsze uśmiechnięta:) i chętnie służę pomocą:)
5 AGAN3122 niemiecki
Jestem komunikatywna,cierpliwa, potrafię zmotywować uczniów. Szczególny nacisk kładę na konwersację i praktyczne umiejętności językowe. Mam codzienny kontakt z językiem niemieckim, bogaty zasób słów. Lekcje prowadzę posługując się wyłącznie językiem niemieckim.
6 agata.l niemiecki
Nauczanie języka niemieckiego sprawia mi niesamowitą radość. Lubię pracować zarówno z dziećmi i młodzieżą jak i dorosłymi. Jestem osobą łatwo nawiązującą kontakty, uśmiechniętą, której kontakt z ludźmi dodaje skrzydeł.
7 agata79 niemiecki
Brak informacji
8 Agnes_H niemiecki
Obecnie uczę języka niemieckiego w dwóch szkołach językowych, off i on line. Moja wiedza, zdobyta w czasie intensywnych kursów, zakończonych certyfikatami Deutsch für den Beruf oraz Zentrale Mittelstufenprüfung (obecnie C1) jest poparta praktyką podczas pracy z klientem niemieckojęzycznym oraz kontaktem z niemieckojęzycznymi przełożonymi. Dysponuję wieloma ciekawymi materiałami dydaktycznymi, w tym m.in. zbiorem opowiadań z ćwiczeniami „Lebensgeschichten” Giorgio Motta, podręcznikami „ Deutsch für Krankenpflege und Hebammenkunde”, „Deutsche juristische Fachsprache in Übungen” „Wirtschaftsdeutsch”, \"DaF im Unternehmen\" oraz wieloma podręcznikami kursowymi : „Linie 1”, „Daf Kompakt neu”. Zapraszam do kontaktu – z radością pomogę zarówno w bieżącej nauce oraz w rozpoczęciu czy kontynuacji przygody z nauką języka niemieckiego!
9 Agnieszka19 niemiecki
Jestem osobą sumienną, pracowitą i dbającą o szczegóły, zawsze bardzo angażuję się w powierzone zadania. Będąc nauczycielem staram się podchodzić w sposób indywidualny do każdego ucznia, ponieważ wierzę, że każdy człowiek ma ogromny potencjał i tylko trzeba dobrać właściwą metodę nauczania, aby go odkryć i wyzwolić. Bardzo ważne jest dla mnie wzbudzanie trwałej motywacji do nauki i stworzenie jak najlepszej atmosfery podczas zajęć. Wyznaję motto, że najlepsza i najbardziej skuteczna jest nauka przez zabawę.
10 agnieszka28 niemiecki
jestem otwarta w kontaktach z ludzmi, spontaniczna, bardzo szybko dostosowuję sie do nowych sytuacji. posiadam dobre przygotowanie merytoryczne i praktyczne. bogate doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do egzaminów maturalnych. lekcje prywatne nauczyły mnie pracy z dziecmi w wieku wczesnoszkolnym. pobyt w Nieczech na studiach wzbogacił moja wiedze o Niemcach i ich kraju.pozwolił zaobserwowac ich zycie codzienne, przyzwyczajenia, tradycje, sposób myslenia. zdobyta wiedza na ten temat chetnie dziele sie z uczniami/słuczaczami szkół prywatnych. chetnie podjęłabym pracę w nauczaniu metoda bezpośrednią oraz w firmach.
0-100 100-200