korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- województwo: kujawsko-pomorskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie kujawsko-pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w mieście Bydgoszcz
Katalog lektorów języka niemieckiego w mieście Toruń


Przejdź do:
  Znaleziono 144 lektorów.
język niemiecki kujawsko-pomorskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 11.06.1969 niemiecki
Jestem nauczycielem i lektorem z wieloletnim stażem. Cechuje mnie pracowitość, zaangażowanie w powierzone obowiązki. Jako osoba bardzo komunikatywna łatwo nawiązuję dobre relacje z uczącymi się języka oraz ze współpracownikami. Zawsze dotrzymuję słowa, jestem rzeczowa i prawdomówna. Bardzo cenię sobie szczerość i lojalność. Nie boję się podejmowania nowych wyzwań. Chętnie podejmę nową pracę.
2 15031968 niemiecki
17 lat pracy w zawodzie nauczyciela , ukończona filologia germańska z wynikiem dobrym , kontynuacja studiów magisterskich uzupełniajacych na kierunku filologia germańska , dobry kontakt z młodzieżą ,
3 a.ehlert niemiecki
Swoje zdolnosci jezykowe mialam okazje rozwijac podczas studiow na wyzszej szkole pedagogicznej w niemczech jak i w pozniejszej pracy .Okres pracy zawodowej zwiazany byl m.in. z nauczaniem jezyka niemieckiego zarowno dzieci jak i osoby dorosle z rodzin migrantow zamieszkalych w niemczech.Jestem osoba komunikatywna, o milej powierzchownosci, duzych pokladach cierpliwosci. Cechuje mnie rowniez odpowiedzialnosc i sumiennosc.
4 afrodyta87 niemiecki
Jestem absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu z tytułem magistra języka niemieckiego. Chętnie podejmę się pracy w moim zawodzie. Liczę na szansę, która umożliwi mi kontynuowanie mojej 'kariery' z tym językiem. Jestem młodą, sumienną i gotową na wyzwania osobą. Proszę o kontakt telefoniczny. ;)
5 agameg niemiecki
Brak informacji
6 agaszcz niemiecki
Jestem młodą, dynamiczną, rzetelną i sumienną nauczycielką języka niemieckiego.Lubie pracę w młodzieżą.Praca w szkole to moje powołanie a językiem niemieckim interesowalam się juz od szkoły podstawowej.Częste wyjazdy zagraniczne sprawiły, że wybrałma taki kierunek studiów. pozdrawiam
7 agata_chel niemiecki
Witam serdecznie, Jestem nauczycielem języka niemieckiego. Na co dzień nauczam tego języka w gimnazjum oraz liceum. Swoją pracę traktuję bardzo poważnie, wykonuję ją rzetelnie oraz odpowiedzialnie. Przede wszystkim jednak lubię pracować z ludźmi i pomagać im w poznawaniu języka niemieckiego. Każdy postęp moich uczniów przynosi mi wiele satysfakcji i radości. W swojej pracy staram się łączyć różne techniki, duży nacisk kładę na aktywizację uczniów poprzez zabawę i zapoznawanie z krajami niemieckojęzycznymi. Dotychczas pracowałam z dziećmi, młodzieżą szkolną oraz studentami. Jestem otwarta na nowe wyzwania, ciągle podnoszę swoje kwalifikacje, żeby jakość mojej pracy była na jak najwyższym poziomie.
8 Aga_Skuba niemiecki
Jestem osobą szczerą i otwartą na nowe znajomości, dlatego łatwo nawiązjue kontakty interpersonalne. Nie boję sie nowych wyzwań i staram się realizować swoje marzenia. Jako młoda osoba mam dość krótki staż pracy w zawodzie nauczyciela, jednak wykonuję swoją pracę tak dobrze, jak tylko potrafię.
9 agnesneu_s niemiecki
Od 2004 roku pracuję jako tlumacz języka niemieckiego
10 agnieszka24 niemiecki
Jestem osobą komunikatywną, pracowitą, uparcie dąże do celu, indywidualne podejście do każdego ucznia.
0-100 100-200