korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- miasto: Kraków
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie małopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w województwie małopolskim


Przejdź do:
  Znaleziono 156 lektorów.
język niemiecki Kraków
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 aagnieszkaa7 niemiecki
Witam, w czerwcu tego roku kończę 3 rok studiów stacjonarnych. Otrzymam tytuł licencjata a następnie planuję rozpocząć studia II-go stopnia magisterskie w systemie niestacjonarnym. Moim marzeniem jest praca w szkolnictwie z dziećmi, młodzieżą. Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć z tablica interaktywną, poza tym odbyłam praktykę pedagogiczną oraz praktykę w ramach metodyki. Byłam także dwukrotnie w Niemczech, gdzie, hospitowałam zajęcia w dwóch szkołach w Hamburgu. Brałam także udział w konferencjach prowadzonych w języku niemieckim. Obecnie udzielam korepetycji. Jestem bardzo otwartą, szczerą i pracowitą osobą. A nauka j. niemieckiego sprawia mi przyjemność;)
2 agacik niemiecki
Brak informacji
3 agagru angielski, niemiecki
Stypendystka uniwersytetów w Niemczech i USA, lingwistka jak i pracownik w branzy medycznej. Oferuje wszelkiego rodzaje tlumaczenia z branzy medycznej/ nauk scislych/ filologii i filozofii, i pokrewnych. Nie tlumacze na jezyk polski! Za to z polskiego jak najbardziej. Zapraszam!
4 agamemnon francuski, niemiecki, polski dla cudzoziemców, włoski
Najwazniejsza rzecza w moich roznorodnych doswiadczeniach zawodowych jest kontakt z ludzmi. Najwazniejsza dziedzina mojej dzialalnosci zawodowej jest uczenie jezykow ( polski, polski dla obcokrajowcow, francuski, niemiecki, wloski). Lacze w tym wiele moich pasji - do jezykow, literatury, kultury, tlumaczenia, podrozowania, spotykania i poznawania ludzi innych kultur i mentalnosci. Lubie cos komus wyjasniac, tlumaczyc i sprawia mi radosc, kiedy to sie uda. Nie nuzy mnie zaczynanie wciaz od nowa kursow z poczatkujacymi, a kursy z zaawansowanymi czesto mnie ucza i inspiruja do doksztalcania sie. Chetnie korzystam na lekcjach z wlasnych materialow i jest dla mnie wyzwaniem znalezienie najlepszego podejscia i technik dla danego ucznia czy grupy uczniow. Jestem cierpliwa, pogodna, z poczuciem humoru. Lubie gory i podrozowanie autostopem.
5 agata1808 niemiecki
Chętnie wyjaśnię wszelkie zawiłości języka niemieckiego - nauka w miłej, bezstresowej atmosferze, przejrzyste przykłady, wiele ćwiczeń, a dla dzieci nauka poprzez zabawę (pacynki, rysunki, gry, piosenki, wierszyki itp.). Posiadam doświadczenie w organizowaniu teatrzyków kukiełkowych.
6 aga_142 niemiecki
Jestem nauczycielem języka niemieckiego. Pracuję w tym zawodzie już kilka lat i nie wyobrażam sobie, że mogłabym robić coś innego. Moje mocne strony to: punktualność, cierpliwość, rzetelność, otwartość w kontaktach z innymi ludźmi, obowiązkowość i odpowiedzialność. Gdy się czegoś podejmuję, staram się wypełniać swoje obowiązki rzetelnie. Z uczniem pracuję metodami aktywnymi, które pozwalają na wyćwiczenie wszystkich sprawności językowych, ale formy i metody pracy dostosowuję do wieku i poziomu ucznia oraz celu, jaki chce on osiągnąć.
7 aga_deutsch niemiecki
Jestem wieloletnim nauczycielem i tłumaczem j. niemieckiego. Pracowałam i pracuję w różnych typach szkół w Krakowie. Zdobyłam także doświadczenie w nauczaniu języka niemieckiego w Niemczech (stypendium naukowe na Uniwersytecie we Freiburgu) oraz w Wielkiej Brytanii (kurs dla nauczycieli \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Return to teaching\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\", praktyki w angielskiej szkole średniej). Cały czas rozwijam swoje umiejętności biorąc aktywny udział w programie DSDI (przygotowanie uczniów do egzaminu DSDI organizowanego przez Ministerstwo Kultury Niemiec dla wybranych szkół w Polsce), uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach dla nauczycieli j. niemieckiego. Za największe osiągnięcie w dziedzinie tłumaczeń zaliczam przetłumaczenie dwóch książek o tematyce religijnej z j. niemieckiego na j. polski dla wydawnictwa \\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Salwator\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\". Od roku jestem przewodnikiem miejskim po Krakowie w j. polskim i niemieckim, co sprawia mi wielką satysfakcję. Jestem osobą otwartą, solidną, lubiącą nowe wyzwania życiowe. Interesuję się nauką języków obcych (j. angielski- poziom FC), literaturą niemiecka, historią, historią sztuki oraz podróżami, które kształcą.
8 agi8627 niemiecki
mam na imie agnieszka. jestem absolwentka uczelni jezykowej we Wloszech. mowie biegle po wlosku, ucze sie jezyka niemieckiego (ktory uwazam jest juz na dosc dobrym poziomie), oraz angielskiego. Do tej pory udzielalam korepetycji z jezyka wloskiego oraz niemieckiego mlodym ludziom (14-18lat). jestem zainteresowana podjeciem tego wyzwania w polsce. czekam na pozytywne rozpatrzenie mojej prosby. z uszanowaniem agnieszka monika chmist
9 agnes1500 niemiecki
Brak informacji
10 AgnesCz niemiecki
Nauczanie j. niemieckiego to moja pasja. Praca z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi nie jest mi obca i sprawia mi wielką przyjemność. Jestem osobą sumienną i pracowitą. Cieszę się z osiągnięć moich uczniów. Od 10 lat zajmuję się nauczaniem na różnych poziomach oraz przygotowywaniem do egzaminów, np. maturalnych. Chciałabym rozwijać swoje umiejętności oraz spróbować czegoś nowego z zakresu nauczania tego języka. Jestem otwarta na podnoszenie swoich kwalifikacji, nowe możliwości i wyzwania.
0-100 100-200