korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- miasto: Kielce
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie świętokrzyskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w województwie świętokrzyskim


Przejdź do:
  Znaleziono 37 lektorów.
język niemiecki Kielce
  [1] 2 3 4  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 112233MH niemiecki
Brak informacji
2 agatha707 niemiecki
Brak informacji
3 Agnes.Lagow niemiecki
Nauczanie języka niemieckiego jest moją pasją. Mam doskonały kontakt z moimi uczniami, gdyż staram się zawsze stworzyć przyjazną i miłą atmosferę na zajęciach. Najpiękniejszym komplementem , jaki usłyszałam od jednej z moich uczennic były słowa: \"Pani tak wszystko potrafi wytłumaczyć, że nawet te najbardziej zawiłe zasady gramatyczne i fonetyczne,nagle wydają się być takie proste i oczywiste\". Hobbistycznie zajmuje się również tłumaczeniami, ciągła praca nad językiem jest dla mnie priorytetem.
4 AlinaM niemiecki
Brak informacji
5 Cyprian_z_Kielc niemiecki
Pasja uczenia, radość z poznawania i budowania więzi z ludźmi, motywowanie i coaching, ciekawostki nie tylko językowe, dzielenie się pozytywnymi doświadczeniami i obserwacjami zdobytymi w wielu branżach, wysoki poziom kultury i otwartości na obce kultury. Polecam się pamięci.
6 Ewa1966 niemiecki
Jako germanistka przepracowałam już 28 lat. Uczyłam w gimnazjum, technikum, liceum, szkole wyższej (w tym na kierunku Germanistyka) i w szkołach językowych. Zdobyłam duże doświadczenie dydaktyczne, przygotowałam bardzo obszerny warsztat niezbędny do skutecznego przekazywania, utrwalania i sprawdzania wiedzy. Mam doświadczenie w nauczaniu młodzieży i osób dorosłych, w prowadzeniu zajęć indywidualnych i grupowych, w nauczaniu języka ogólnego i specjalistycznego, w tym biznesowego. Cechuje mnie wysokie poczucie odpowiedzialności, dokładność i cierpliwość. Łatwo nawiązuję kontakty interpersonalne. Mam uprawnienia Egzaminatora maturalnego oraz licencję Egzaminatora TELC.
7 germanistka79 niemiecki
Brak informacji
8 GrazynaTrela niemiecki
Tłumacz przysięgły języka niemieckiego, wpisany na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministerstwo Sprawiedliwości pod nr 114/18. Tłumaczenia specjalistyczne, np. tłumaczenia patentów.
9 KAROLAGERM angielski, niemiecki
Brak informacji
10 kasia_germ niemiecki
Jestem osobą komunikatywną i cierpliwą. Chętnie prowadzę zajęcia z dziećmi i młodzieżą. Mam doświadczenie w udzielaniu korepetycji oraz odbyłam praktyki zawodowe w gimnazjum oraz liceum. Jestem otwarta na nowe możliwości kształcenia i ciekawe oferty pracy.
0-100