korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- miasto: Katowice
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w województwie śląskim


Przejdź do:
  Znaleziono 134 lektorów.
język niemiecki Katowice
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 a.niemiecki niemiecki
Jestm nuczycielką z powołania. Przez lata studiów i pracy zawodowej zgromadziłam i nadal uaktualniam swój pokaźny zasób materiałów do nauki języka niemieckiego dla swoich aktualnych i przyszłych uczniów. Jestem osobą cierpliwą i gotową do podjęcia nowych wyzwań. Chętnie czytam książki i podróżuję po świecie. Biorę czynny udział we wszelakich kursach metodycznych i językowych, które pozwalają mi być coraz lepszym nauczycielem.
2 A.Prokopek niemiecki
Jestem ambitną, samodzielną, posiadam duże poczucie odpowiedzialności. Łatwo nawiązuję kontakty z innymi ludźmi, w tym z dziećmi, w 2006 roku zostałam opiekunką Au-pair i wyjechałam na okres 10 miesięcy do Kolonii, co pozwoliło mi zebrać doświadczenie w pracy i opiece nad dziećmi oraz polepszyć znajomość języka niemieckiego. Podczas pobytu w Niemczech odbyłam roczny kurs językowy w Volkshochschule, który zakończyłam zdaniem egzaminu organizowanego przez Instytut Goethe’go. Jestem osobą elastyczną, kreatywną, otwartą na współpracę, szybko się uczę. Swoją wiedzę poszerzam uczestnicząc w kursach, warsztatach.
3 AdaLu niemiecki
Brak informacji
4 adams123 niemiecki
Od roku 1999 jestem lektorem i egzaminatorem Instytutu Goethego w Katowicach. Równocześnie tłumaczę ustnie i pisemnie teksty różnego rodzaju od technicznych po biznesowe i prawnicze.
5 aga8255 niemiecki
Mogę pracować również w Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu, Katowicach.
6 agata0714 niemiecki
Brak informacji
7 agatavog niemiecki
Witam! Wszystkich chętnych zapraszam do nauki języka niemieckiego! Miła atmosfera, szybkie efekty, możliwość dojazdu do ucznia. Oferuję korepetycje i kursy indywidualne oraz grupowe (wszystkie poziomy), przygotowanie do egzaminów, konwersacje.
8 Agatha24 angielski, niemiecki
Serdecznie zapraszam na lekcje języka angielskiego (A1-C1) oraz niemieckiego (A1-A2). Jestem osobą pozytywne nastawioną do ludzi, szybko nawiązującą kontakty, co pomaga moim uczniom w przełamaniu bariery językowej oraz nauce w bezstresowej atmosferze. Nauczanie języków jest moją pasją. Zapewniam ciekawe materiały dostosowane do potrzeb ucznia.
9 agnieszka77 niemiecki
Jestem osobą dobrze zorganizowaną i sumienną. Lubię podejmować wyzwania. Wymagam dużo od siebie i od innych. Jestem konsekwentna, lubię się uczyć nowych rzeczy i przychodzi mi to z dużą łatwością. Jestem osobą kompromisową. Do swojej pracy podchodzę bardzo poważnie i jestem nastawiona na osiąganie wyznaczonych celów. Jestem komunikatywna i kontaktowa. Jestem również otwarta na nowe koncepcje i projekty.
10 Agnieszka84 niemiecki
Uważam, iż jestem osobą, która nie ma problemu w odnalezieniu się w środowisku nauczycielskim. Moim zdaniem zawód nauczyciela języka obcego lub lektora wymaga nie tylko odpowiedzialności czy też rzetelnego podejścia do pracy, lecz w dużym stopniu zaangażowania i pasji. Sądzę, że cechy mojego charakteru takim odpowiadają. Praca z młodzieżą nie sprawia mi problemów z racji tego, iż nawiązując z nimi dobry kontakt potrafię jednocześnie zachować dyscyplinę i być stanowcza. Mój kontakt z językiem niemieckim jest wszechstronny. Czytam niemieckie czasopisma oraz książki. Uczestniczę także w warsztatach metodycznych mających na celu doskonalenie umiejętności pracy nauczyciela.
0-100 100-200