korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- województwo: dolnośląskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie dolnośląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w mieście Wrocław


Przejdź do:
  Znaleziono 425 lektorów.
język niemiecki dolnośląskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 -alicja- niemiecki
Zaletą mojej osobowości jest ambicja. Jestem osobą łagodną, która ma poczucie obowiązku i cechuje się uczciwością, zorganizowaniem w działaniu, cierpliwością i zaangażowaniem. Dużą wagę przywiązuję do punktualności , inni ludzie oceniają mnie jako człowieka niekonfliktowego.
2 001966 niemiecki
Brak informacji
3 120274as niemiecki
jestem doświadczonym nauczcielem, lubię moją pracę i ludzi, z którymi pracuję, jestem komunikatywna, otwarta, wesoła, nastawiona na ucznia, elastyczna, zmotywowana, myślę, że pomagam moim uczniom w osiągnięciu tego, do czego dążą.
4 150977 niemiecki
Trudno jest pisać o sobie, ocenić mnie i moją pracę najlepiej potrafią zrobić moi uczniowie i dotychczasowi pracodawcy, jednakże w kilku zdaniach mogę powiedzieć, że jestem osobą bardzo sumienną, oddaną swojej pracy, bardzo lubię i potrafię pracować z dziećmi, nigdy nie miałam problemów ze swoimi uczniami, bardzo łatwo nawiązuję z nimi kontakt, potrafię nawiązać z nimi nić porozumienia. Potrafię pracować z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych, pracowałam w szkole integracyjnej z dziećmi i młodzieżą z różnymi dysfunkcjami fizycznymi jak również z upośledzonymi umysłowo w stopniu lekkim. Moi uczniowie wygrywali konkursy szkolne jak również zajmowali wysokie miejsca w konkursach międzyszkolnych z języka niemieckiego np. IV miejsce we Wrocławskim Konkursie \\\"Deutsch Kenner\\\" dla klas VI SP, IV miejsce w międzyszkolnym konkursie recytatorskim poezji obcojęzycznej. Bardzo lubię dzieci i chyba nie wyobrażam sobie pracy innej niż właśnie jako nauczyciel, pedagog.
5 1Marianka niemiecki
Brak informacji
6 290857la niemiecki
Brak informacji
7 5rose666 niemiecki, polski dla cudzoziemców
Jestem człowiekiem wesołym, posiadającym duże poczucie humoru, takim też jestem w swojej pracy:-) Cechuję mnie duża kreatywność, niebanalność, nietuzinkowość w nauczaniu..) Nie lubię schematów i szkolnej \"staroświeckiej \" metody nauczania...)
8 605283870 niemiecki
Brak informacji
9 aakarlaaa89 niemiecki
Brak informacji
10 aakarlaaa8989 niemiecki
Brak informacji