korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niemiecki
- miasto: Białystok
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie podlaskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niemieckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niemieckiego w województwie podlaskim


Przejdź do:
  Znaleziono 27 lektorów.
język niemiecki Białystok
  [1] 2 3  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 11011992 niemiecki
kompetentna, wymagająca, lubiana, ceniona; semestr studiów w ramach wymiany dla najlepszych studentów odbyty na Uniwersytecie im. Humboldta w Berlinie, kierunek germanistyka; stała współpraca z wydawnictwem, polegajaca na opracowywaniu na zlecenie różnych pozycji dydaktycznych i metodycznych; stopień nauczyciela dyplomowanego; egzaminator maturalny
2 abcszkola niemiecki
Brak informacji
3 annawow niemiecki
Jestem nauczycielem z powołania. Nauczanie języka niemieckiego jest moją pasją. Cechuje mnie miła aparycja, komunikatywność, systematyczność, dokładność, punktualność, cierpliwość, ambicja, pracowitość, umiejętność oceny i analizy, doskonałe zdolności adaptacyjne, asertywność, zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w zespole, odporność na stres.
4 Aras37 niemiecki
Ja jestem nauczycielem wymagającym, ale także cierpliwym, posiadającym zdolność tłumaczenia wybranych zagadnień. Mam dobry kontakt z uczniami, potrafię nawiązać współpracę ze szkołą zagraniczną. Jako człowiek jestem towarzyski, z poczuciem humoru, posiadającym wielu przyjaciół.
5 bardzopomocny niemiecki
Dyplomowany nauczyciel i tłumacz języka niemieckiego podejmie ciekawe oferty współpracy/pracy oraz udzieli korepetycji . Miejsce korepetycji - dom nauczyciela lub ucznia, jak również możliwe są lekcje przez skype, on line itp.
6 carolineee niemiecki
Z językiem niemieckim związana jestem już od wielu lat, który od samego początku stał się moją pasją. Udzielaniem korepetycji z języka niemieckiego zajmuję się już od ponad 6 lat, oprócz tego uczę również w prywatnej szkole językowej. Od 3 lat pracuję z Niemcami, co przyczyniło się do lepszego zrozumienia i pogłębienia wiedzy z języka niemieckiego. Wyjeżdżałam również wiele razy do Niemiec, zarówno służbowo jak i prywatnie. Jestem nauczycielem cierpliwym, który bez względu na wiek i wiedzę ucznia, potrafi \"zarazić\" go niemieckim i zachęcić go do dalszej nauki.
7 edyta.g niemiecki
Brak informacji
8 em.em. angielski, niemiecki
Mam 25 lat i jestem osobą młodą i dynamiczną, która potrafi podejmować decyzje i ponosić za nie odpowiedzialność. Jako absolwentka kierunku lingwistyka stosowana (j. ang. z j. niem.) mam prawo do nauczania obu języków równolegle, gdyż mój dyplom daje mi takie uprawnienia. Jestem ambitna i pracowita i chętna do pracy w tym zawodzie, ponieważ lubię uczyć i wiem, że to mi wychodzi ;) Widzę to po swoich uczniach (korepetycje) i po ich postępach. Wierzę, że każdy może, jeśli chce.
9 helen111 niemiecki
Brak informacji
10 ivoonkaa88 niemiecki
Brak informacji
0-100