korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: niderlandzki
- województwo: łódzkie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie łódzkim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka niderlandzkiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka niderlandzkiego w mieście Łódź


Przejdź do:
  Znaleziono 4 lektorów.
język niderlandzki łódzkie
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 izanna67 niderlandzki
Wychowywalam sie w Holandii, gdzie ukończyłam szkołę podstawową oraz zdałam egzaminy do szkoły średniej. Po powrocie do kraju oraz ukończeniu studiów filologicznych współpracowałam z firmami holenderskimi. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w nauczaniu zarówno indywidualnym jak i grupowym. Udzielam wsparcia Polakom, pracujacym w Holandii w rozwiazywaniu problemow z Urzedem Skarbowym. Wykładanie języka niderlandzkiego jest moją pasją. Moja grupa kursantów poszerza się z każdym semestrem i chętnie powracają oni z roku na rok na moje zajęcia:) Serdecznie zapraszam !
2 ktkrawczyk niderlandzki
Brak informacji
3 NiemieckiDASieLUBIC niderlandzki, niemiecki
Z zamiłowania i olbrzymiej pasji do przekazywania wiedzy, dzielę się tym, co umiem najlepiej, językami obcymi. Biegle posługuje się językiem niemieckim i niderlandzkim. Posiadam prawie 4-letnie doświadczenie jako korepetytorka jęzka niemieckiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Prowadziłam trening językowy w firmie Doosan Lentjes w Ratingen, w Niemczech dla obcokrajowców uczących się niemieckiego. A także tylko że w odwrotnm szyku, uczę języka polskiego Niemców w Düsseldorfie, w Niemczech. W parze język polski-niemiecki dokonuję także tłumaczeń nieprzysięgłych. Języka niderlandzkiego do tej pory uczę tylko na zajęciach prywatnych z osobami dorosłymi. Jestem nauczycielką z prawdziwą pasją! Przez okres moich studiów licencjackich w Lublinie wolontaryjnie prowadziłam zajęcia w szkole w ramach j. polskiego, angielskiego i matematyki. Byłam członkinią Akademii Przyszłości- niesamowitego stowarzyszenia, które w olbrzymim skrócie pomaga dzieciom uwierzyć w swoje morzliwości i rozwijać się. Jako wolontariuszka odbyłam wiele szkoleń w zakresie pedagogiki. Personalnie mam bardzo dobre podejście do ucznia, potrafię słuchać i przekazywać wiedzę, matywuję do nauki, dostosowuję poziom do indywidualnego tempa pracy ucznia a przede wszystkim - DAJĘ Z SIEBIE WSZYSTKO!
4 Olina123 niderlandzki, niemiecki
Jestem sympatyczną i kompetentną studentką I roku filologii niderlandzkiej i absolwentką filologii niemieckiej na Uniwersytecie Wrocławskim. Posiadam uprawnienia pedagogiczne. Przebywałam na rocznym stypendium CEEPUS na Uniwersytecie Wiedeńskim i półrocznym stypendium Erasmus na Vrije Universiteit w Amsterdamie, gdzie uczyłam języka niderlandzkiego Polaków. Lekcje prowadzę w przyjaznej atmosferze w sposób przystępny.
0-100