korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: japoński
- województwo: wielkopolskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie wielkopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka japońskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka japońskiego w mieście Poznań


Przejdź do:
  Znaleziono 11 lektorów.
język japoński wielkopolskie
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Gosia.B.2005 japoński
doświadczenie akademickie w nauczaniu języka, bardzo dobre przygotowanie do nauczania gramatyki, przygotowanie do organizacji i obsługi kursów języka japońskiego w Japonii ( dodatkowe kwalifikacje: uprawnienia pilota wycieczek z jezykiem japońskim), doswiadczenie w tłumaczeniu, w tym technicznym, zwłaszcza branża motoryzacyjna, przygotowanie i doswiadczenie akademickie w nauczaniu literatury japońskiej.
2 GreatAr japoński
Brak informacji
3 heiter japoński, niemiecki
Moi dotychczasowi uczniowie cenili mnie za sumienność i zaangażowanie w zajęcia. Języki są moją pasją, oprócz niemieckiego znam także angielski i japoński, dlatego potrafię dobrze zrozumieć trudności, z jakimi mierzą się osoby uczące się.
4 matsukaze japoński
Brak informacji
5 monika_wielguszewska japoński
Brak informacji
6 Nowak1 angielski, japoński
Pochodzę z rodziny o tradycjach filologicznych, a nauczanie języków jest tym, co chciałam robić od dziecka. Jestem nauczycielem cierpliwym i wyrozumiałym, staram się uwzględnić indywidualne potrzeby i predyspozycje ucznia. Każdy ma swój specyficzny sposób na przyswajanie wiedzy. Kładę jednak nacisk na systematyczność i samodzielność, gdyż jest to warunkiem koniecznym opanowania języka. Posługuję się gotowymi podręcznikami, ale wprowadzam też wiele elementów autorskich. Podane stawki proszę traktować orientacyjnie, będę z chęcią negocjować, jeśli pojawią się ciekawe propozycje.
7 onigiri japoński
Zapewniam profesjonalne nauczanie w miłej atmosferze na najwyższym poziomie na wszystkich poziomach zaawansowania oraz własne materiały do nauki języka i pisma japońskiego. Dysponuję ciekawymi pomocami naukowymi (płyty CD, filmy, słowniki, podręczniki, komiksy). Duży nacisk kładę na naukę języka „mówionego” oraz przybliżanie uczniom fascynującej kultury japońskiej. Treść lekcji i nauczane słownictwo dopasowuję do indywidualnych zainteresowań ucznia. Posiadam doświadczenie pracy tłumacza ustnego i pisemnego w japońskich firmach oraz dwukrotnego pobytu w Japonii (w tym pobyt roczny na stypendium rządowym). Język i kultura Japonii są moją pasją, którą z radością się z Państwem podzielę.
8 Pawel03005 japoński
Japoński znam biegle.
9 Radocha japoński
Brak informacji
10 vikariusz angielski, japoński
Sz.P. Jestem lektorem języka angielskiego od 6 lat. W przeciągu tego czasu zdobyłam rozległe doświadczenie nie tylko prowadząc szkolenia językowe w różnego rodzaju firmach i instytucjach ale również udzielając korepetycji osobom prywatnym. Lubię ludzi oraz lubię z nimi pracować. Lubię motywować i zrażać pasją nauki języka. W pracy cechuje mnie sumienność, entuzjazm oraz pełne zaangażowanie. Jestem osobą pracowitą, punktualną, indywidualnie podchodzącą do osób które nauczam.
0-100