korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: japoński
- województwo: śląskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka japońskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka japońskiego w mieście Częstochowa
Katalog lektorów języka japońskiego w mieście Katowice


Przejdź do:
  Znaleziono 7 lektorów.
język japoński śląskie
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 akarisiak japoński
Po 8 latach w Japonii wrocilam do Polski i chetnie podziele sie swoja wiedza i doswiadczeniem zdobytym w kraju kwitnacej wisni. W Japonii pracowalam jako nauczyciel jezyka angielskiego. Posiadam doswiadczenie w nauczaniu ponad 7 lat. Cena do negocjacji. Znizka dla uczniow i studentow. Na chwile obecna preferuje zajecia u siebie w domu. Oferuje rowniez zajecia z jezyka angielskiego na wszystkich poziomach i z jezyka koreanskiego (do poziomu intermediate).
2 AnnaS2014 japoński
Moje doświadczenie jako nauczyciela języków obcych rozpoczęło się w czasie studiów, kiedy to przez rok udzielałam prywatnych lekcji języka angielskiego. Miałam też okazję w zastępstwie poprowadzić lekcję języka japońskiego w szkole językowej. Praca w korporacji uniemożliwiła mi na kilka lat kontynuowania zawodu lektora, jednak udało mi się do niego powrócić jako nauczyciel języka polskiego dla japońskich pracowników firmy, co miało miejsce w latach 2008 - 2013. Na nowo odkryłam swoją pasję jako lektor, tym razem nauczając obcokrajowców mojego ojczystego języka. W latach 2015 - 2016 prowadziłam zajęcia z języka japońskiego w Empik School (dział klientów korporacyjnych).
3 Gosia.B.2005 japoński
doświadczenie akademickie w nauczaniu języka, bardzo dobre przygotowanie do nauczania gramatyki, przygotowanie do organizacji i obsługi kursów języka japońskiego w Japonii ( dodatkowe kwalifikacje: uprawnienia pilota wycieczek z jezykiem japońskim), doswiadczenie w tłumaczeniu, w tym technicznym, zwłaszcza branża motoryzacyjna, przygotowanie i doswiadczenie akademickie w nauczaniu literatury japońskiej.
4 julichan japoński
Jestem tłumaczem przysięgłym języka japońskiego. Po ukończeniu studiów pracowałam jako lektor w szkole językowej oraz uczyłam języka polskiego dla obcokrajowców. Mam stały kontakt z językiem. Przez póltora roku przebywałam w Japonii na stypendium z praktycznej nauki języka oraz socjologii. Po powrocie podjęłam pracę w japońskiej firmie produkcyjnej, a w 2005 roku zdobyłam uprawnienia tłumacza przysięgłego. Przez ostatnie lata prowadziłam również korepetycje z japońskiego. Chętnie podejmę pracę w charakterze lektora, gdyż bardzo cenię sobie kontakt z ludźmi. Języki obce są moją pasją, a nauczanie języka, który opanowałam poprzez wieloletnie doświadczenie przyniesie mi dużo satysfakcji. Podejmę się pracy z grupami o różnym stopniu zaawansowania. Jestem osobą komunikatywną, elastyczną i zaangażowaną w osiąganie powierzonych zadań
5 Niltinco japoński
Jestem cierpliwą nauczycielką, która indywidualnie podchodzi do każdego ucznia. Zdaję sobie sprawę, że każda osoba przyswaja wiedzę w nieco inny sposób. Jedni potrafią załapać wszystko w mgnieniu oka, a inni potrzebują wielu różnorodnych ćwiczeń by dane zagadnienie można było uznać za nauczone. Wiem, że początkujący często nie wie w jaki sposób się uczyć i co jest warte zanotowania dlatego takim osobom rozdaję notatki z zawartymi objaśnieniami gramatyki z danej lekcji oraz listą słówek. Przygotowuję również własne ćwiczenia z gramatyki oraz materiały do nauki pisma japońskiego. Na stałe współpracuję z portalami japonka.pl oraz benkyo.pl przy opracowywaniu poszczególnych lekcji z gramatyki oraz materiałów do nauki pisma.
6 olga2468 japoński
Możliwe są zajęcia z native speakerem - Japończykiem z Tokio mieszkającym w Polsce. Wszelkie materiały udostępniamy za darmo! Serdecznie zapraszamy!
7 ousuke chiński, japoński
Jestem doświadczonym lektorem języka japońskiego i chińskiego, stypendystą National Taiwan Normal University, Taipei oraz po kilku paro miesięcznych pobytach w Japonii. oraz posiadaczem certyfikatu ministerstwa edukacji narodowej Republiki Chińskiej The Test of Chinese as a Foreign Language i certyfikaty Japanese Language Profciency N1 proponuję lekcję języka chińskiego (mandaryńskiego) oraz japońskiego w Częstochowie. efektywna, nastawiona na praktyczne użycie języka nauka w oparciu o najlepsze podręczniki i materiały z Chin, Tajwanu i Japonii. Wszystkie materiały dostarczam osobiście w cenie lekcji. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: huayuczwa (at) gmail.com
0-100