korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: japoński
- województwo: śląskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka japońskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka japońskiego w mieście Częstochowa
Katalog lektorów języka japońskiego w mieście Katowice


Przejdź do:
  Znaleziono 8 lektorów.
język japoński śląskie
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 akarisiak japoński
Po 8 latach w Japonii wrocilam do Polski i chetnie podziele sie swoja wiedza i doswiadczeniem zdobytym w kraju kwitnacej wisni. W Japonii pracowalam jako nauczyciel jezyka angielskiego. Posiadam doswiadczenie w nauczaniu ponad 7 lat. Cena do negocjacji. Znizka dla uczniow i studentow. Na chwile obecna preferuje zajecia u siebie w domu. Oferuje rowniez zajecia z jezyka angielskiego na wszystkich poziomach i z jezyka koreanskiego (do poziomu intermediate).
2 AnnaS2014 japoński
Moje doświadczenie jako nauczyciela języków obcych rozpoczęło się w czasie studiów, kiedy to przez rok udzielałam prywatnych lekcji języka angielskiego. Miałam też okazję w zastępstwie poprowadzić lekcję języka japońskiego w szkole językowej. Praca w korporacji uniemożliwiła mi na kilka lat kontynuowania zawodu lektora, jednak udało mi się do niego powrócić jako nauczyciel języka polskiego dla japońskich pracowników firmy, co miało miejsce w latach 2008 - 2013. Na nowo odkryłam swoją pasję jako lektor, tym razem nauczając obcokrajowców mojego ojczystego języka. W latach 2015 - 2016 prowadziłam zajęcia z języka japońskiego w Empik School (dział klientów korporacyjnych).
3 Gosia.B.2005 japoński
doświadczenie akademickie w nauczaniu języka, bardzo dobre przygotowanie do nauczania gramatyki, przygotowanie do organizacji i obsługi kursów języka japońskiego w Japonii ( dodatkowe kwalifikacje: uprawnienia pilota wycieczek z jezykiem japońskim), doswiadczenie w tłumaczeniu, w tym technicznym, zwłaszcza branża motoryzacyjna, przygotowanie i doswiadczenie akademickie w nauczaniu literatury japońskiej.
4 julichan japoński
Jestem tłumaczem przysięgłym języka japońskiego. Po ukończeniu studiów pracowałam jako lektor w szkole językowej oraz uczyłam języka polskiego dla obcokrajowców. Mam stały kontakt z językiem. Przez póltora roku przebywałam w Japonii na stypendium z praktycznej nauki języka oraz socjologii. Po powrocie podjęłam pracę w japońskiej firmie produkcyjnej, a w 2005 roku zdobyłam uprawnienia tłumacza przysięgłego. Przez ostatnie lata prowadziłam również korepetycje z japońskiego. Chętnie podejmę pracę w charakterze lektora, gdyż bardzo cenię sobie kontakt z ludźmi. Języki obce są moją pasją, a nauczanie języka, który opanowałam poprzez wieloletnie doświadczenie przyniesie mi dużo satysfakcji. Podejmę się pracy z grupami o różnym stopniu zaawansowania. Jestem osobą komunikatywną, elastyczną i zaangażowaną w osiąganie powierzonych zadań
5 kwolsz japoński
Japonista po studiach magisterskich i doktoracie, 5 pobytach w Japonii, mający codzienny kontakt z praktycznym, żywym japońskim od 24 lat. Również absolwent studiów magisterskich na kierunku: filologia słowiańska (specjalność: bułgarystyka). Znający na poziomie bardzo zaawansowanym 3 języki obce, uczący się 4 kolejnych. Kochający języki, przeświadczony, iż opanowanie 10 języków obcych jest w zasięgu każdego człowieka. Metodyk nauczania języka japońskiego, twórca autorskiego programu kursu metodyki nauczania tego języka, który przez 2 lata był realizowany w Zakładzie Japonistyki UJ. Lektor i korepetytor języka japońskiego od 17 lat, uczący zarówno dzieci (najmłodsze - 5-letnie), młodzież, jak i dorosłych, prowadzący kursy przygotowawcze do egzaminu JLPT na wszystkich poziomach. Twórca bloga o nauczaniu języka japońskiego - pierwszego w polskiej blogosferze. Twórca szkoły japońskiego Makoto w Krakowie, w której wprowadza innowacyjne metody nauczania języka. Uczestnik licznych kursów z metodyki nauczania języków obcych (ostatni: Kapelusze Lektora), systematycznie podnoszący swoje kwalifikacje. Tłumacz przysięgły języka japońskiego od 10 lat, również ekspert Ministerstwa Sprawiedliwości odnośnie tego języka. Uczestnik kursu dla lektorów polskiego jako obcego. W nauczaniu języka bezpośrednie przełożenie na efekty mają dwa czynniki: charyzma, osobowość lektora oraz jego warsztat, przygotowanie metodyczne. Jestem przekonany, iż na obu tych płaszczyznach potrafię spełnić nawet wygórowane oczekiwania. Na moich lekcjach nie pozwalam nikomu się nudzić, stosując różnorodne metody nauczania, quizy, gry, odgrywanie scenek. Prezentuję język na szerokim tle kulturowym, dbając, by pomiędzy słuchaczami istniała zawsze luka informacyjna - podstawowy warunek autentycznej komunikacji. Prowadzę działalność gospodarczą, mogę więc wystawiać faktury.
6 Niltinco japoński
Jestem cierpliwą nauczycielką, która indywidualnie podchodzi do każdego ucznia. Zdaję sobie sprawę, że każda osoba przyswaja wiedzę w nieco inny sposób. Jedni potrafią załapać wszystko w mgnieniu oka, a inni potrzebują wielu różnorodnych ćwiczeń by dane zagadnienie można było uznać za nauczone. Wiem, że początkujący często nie wie w jaki sposób się uczyć i co jest warte zanotowania dlatego takim osobom rozdaję notatki z zawartymi objaśnieniami gramatyki z danej lekcji oraz listą słówek. Przygotowuję również własne ćwiczenia z gramatyki oraz materiały do nauki pisma japońskiego. Na stałe współpracuję z portalami japonka.pl oraz benkyo.pl przy opracowywaniu poszczególnych lekcji z gramatyki oraz materiałów do nauki pisma.
7 olga2468 japoński
Możliwe są zajęcia z native speakerem - Japończykiem z Tokio mieszkającym w Polsce. Wszelkie materiały udostępniamy za darmo! Serdecznie zapraszamy!
8 ousuke chiński, japoński
Jestem doświadczonym lektorem języka japońskiego i chińskiego, stypendystą National Taiwan Normal University, Taipei oraz po kilku paro miesięcznych pobytach w Japonii. oraz posiadaczem certyfikatu ministerstwa edukacji narodowej Republiki Chińskiej The Test of Chinese as a Foreign Language i certyfikaty Japanese Language Profciency N1 proponuję lekcję języka chińskiego (mandaryńskiego) oraz japońskiego w Częstochowie. efektywna, nastawiona na praktyczne użycie języka nauka w oparciu o najlepsze podręczniki i materiały z Chin, Tajwanu i Japonii. Wszystkie materiały dostarczam osobiście w cenie lekcji. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: huayuczwa (at) gmail.com
0-100