korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: japoński
- miasto: Poznań
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie wielkopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka japońskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka japońskiego w województwie wielkopolskim


Przejdź do:
  Znaleziono 10 lektorów.
język japoński Poznań
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 GreatAr japoński
Brak informacji
2 heiter japoński, niemiecki
Moi dotychczasowi uczniowie cenili mnie za sumienność i zaangażowanie w zajęcia. Języki są moją pasją, oprócz niemieckiego znam także angielski i japoński, dlatego potrafię dobrze zrozumieć trudności, z jakimi mierzą się osoby uczące się.
3 matsukaze japoński
Brak informacji
4 monika_wielguszewska japoński
Brak informacji
5 Nowak1 angielski, japoński
Pochodzę z rodziny o tradycjach filologicznych, a nauczanie języków jest tym, co chciałam robić od dziecka. Jestem nauczycielem cierpliwym i wyrozumiałym, staram się uwzględnić indywidualne potrzeby i predyspozycje ucznia. Każdy ma swój specyficzny sposób na przyswajanie wiedzy. Kładę jednak nacisk na systematyczność i samodzielność, gdyż jest to warunkiem koniecznym opanowania języka. Posługuję się gotowymi podręcznikami, ale wprowadzam też wiele elementów autorskich. Podane stawki proszę traktować orientacyjnie, będę z chęcią negocjować, jeśli pojawią się ciekawe propozycje.
6 onigiri japoński
Zapewniam profesjonalne nauczanie w miłej atmosferze na najwyższym poziomie na wszystkich poziomach zaawansowania oraz własne materiały do nauki języka i pisma japońskiego. Dysponuję ciekawymi pomocami naukowymi (płyty CD, filmy, słowniki, podręczniki, komiksy). Duży nacisk kładę na naukę języka „mówionego” oraz przybliżanie uczniom fascynującej kultury japońskiej. Treść lekcji i nauczane słownictwo dopasowuję do indywidualnych zainteresowań ucznia. Posiadam doświadczenie pracy tłumacza ustnego i pisemnego w japońskich firmach oraz dwukrotnego pobytu w Japonii (w tym pobyt roczny na stypendium rządowym). Język i kultura Japonii są moją pasją, którą z radością się z Państwem podzielę.
7 Pawel03005 japoński
Japoński znam biegle.
8 Radocha japoński
Brak informacji
9 vikariusz angielski, japoński
Sz.P. Jestem lektorem języka angielskiego od 6 lat. W przeciągu tego czasu zdobyłam rozległe doświadczenie nie tylko prowadząc szkolenia językowe w różnego rodzaju firmach i instytucjach ale również udzielając korepetycji osobom prywatnym. Lubię ludzi oraz lubię z nimi pracować. Lubię motywować i zrażać pasją nauki języka. W pracy cechuje mnie sumienność, entuzjazm oraz pełne zaangażowanie. Jestem osobą pracowitą, punktualną, indywidualnie podchodzącą do osób które nauczam.
10 Yokocian japoński
Moim uczniom proponuję: opanowanie zasad gramatycznych języka japońskiego, różnego rodzaju ćwiczenia w celu zrozumienia i zapamiętania reguł (zastosowania), w oparciu o autorski program . Ponadto tematyka moich zajęć zawiera aspekty kulturowe, będące nośnikiem ważnych informacji w kwestii języka i kultury. Szczególnie staram przybliżać te, które wynikają z mojego doświadczeniem wyniesionego z wieloletniego pobytu w Japonii. Zatem, oferuję moim słuchaczom wiedzę, opartą na autentycznej praktyce. W prowadzeniu zajęć posługuję się także pomocami multimedialnymi. Zależy mi na tym, by słuchacze mieli wariant porównawczy gdy chodzi o wymowę, a także pisownię japońską. Poza kursami językowymi zajmuję się też tłumaczeniem, a na swoim koncie mam współpracę z kilkoma biurami tłumaczeń. Zapraszam zatem do współpracy w wybranym dla Państwa zakresie.
0-100