korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: japoński
- województwo: łódzkie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie łódzkim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka japońskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka japońskiego w mieście Łódź


Przejdź do:
  Znaleziono 9 lektorów.
język japoński łódzkie
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 9drupi99 japoński
Brak informacji
2 ashikagatakauji japoński
Jestem absolwentem filologii japońskiej Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Studiowałem również w Wyższej Szkole Studiów Międzynarodowych w Łodzi oraz na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Języka japońskiego uczę się od ponad 7 lat, posiadam certyfikaty jezykowe JLPT na poziomach N3 i N2 (średniozaawansowany i zaawansowany). Od dwóch lat udzielam korepetycji, od 2018 uczę w szkołach językowych japońskiego i angielskiego. Głównie pracuję z młodzieżą i dorosłymi, choć udzielam również lekcji dzieciom. W procesie nauczania największy nacisk kładę na umiejętności przydatne podczas rozmowy, a więc rozumienie ze słuchu i układanie naturalnie brzmiących wypowiedzi. Ponadto staram się systematycznie poszerzać i wzmacniać zasób słownictwa ucznia oraz ćwiczyć swobodne posługiwanie się nim. Zapewniam materiały do nauki, a więc podręczniki i ćwiczenia, a także w miarę możliwości ogólnodostępne materiały multimedialne w postaci filmów i piosenek. Wychodzę z założenia, że systematyczna i opierająca się na zróżnicowanych metodach nauka to najlepsza droga do osiągnięcia sukcesu. :)
3 badominton japoński
Brak informacji
4 gaia_pl japoński
Brak informacji
5 Gosia.B.2005 japoński
doświadczenie akademickie w nauczaniu języka, bardzo dobre przygotowanie do nauczania gramatyki, przygotowanie do organizacji i obsługi kursów języka japońskiego w Japonii ( dodatkowe kwalifikacje: uprawnienia pilota wycieczek z jezykiem japońskim), doswiadczenie w tłumaczeniu, w tym technicznym, zwłaszcza branża motoryzacyjna, przygotowanie i doswiadczenie akademickie w nauczaniu literatury japońskiej.
6 Iroha_ABC angielski, japoński
Brak informacji
7 Klaudia14 japoński
Brak informacji
8 manabou japoński, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
9 taurina japoński, włoski
Jestem osobą spokojną, która umie w jasny i konkretny sposób wytłumaczyć zasady posługiwania się językiem obcym, łatwo nawiązuję kontakt z uczniami. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi oraz dorosłymi.
0-100