korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: hiszpański
- województwo: warmińsko-mazurskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie warmińsko-mazurskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka hiszpańskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka hiszpańskiego w mieście Olsztyn


Przejdź do:
  Znaleziono 8 lektorów.
język hiszpański warmińsko-mazurskie
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 A-lektor hiszpański, włoski
Uczę z lekkością i entuzjazmem. Łączę profesjonalizm, doświadczenie (również w środowisku biznesowym i korporacyjnym) z dużą uważnością na potrzeby i źródła motywacji moich uczniów. Pomagam odnaleźć sposób na to, by nauka stała się lekka, a przyswajanie języka całkiem miłą przygodą otwierającą wiele możliwości i zamkniętych wcześniej drzwi (zarówno na ścieżce kariery zawodowej, jak i w życiu osobistym). Dostosowuję program i materiały pod potrzeby uczących się, jak i preferowany przez nich sposób przyswajania języka. Z zainteresowaniem śledzę nowości w glottodydaktyce i chętnie wprowadzam je do moich zajęć. Zachęcam do wykorzystywania możliwości doskonalenia znajomości języka za pomocą nowych technologii. Jestem również praktykującym coachem i trenerem biznesu. Doświadczenie coachingowe umożliwia mi wspieranie uczniów m.in. w przełamywaniu takich barier językowych jak opory w mówieniu, strach przez popełnieniem błędu, ośmieszeniem podczas wystąpień publicznych w j.obcym, jak i wiele innych powiązanych z pewnością siebie i szeroko rozumianymi kompetencjami miękkimi. Swobodnie czuję się w uczeniu osób dorosłych (w tym młodych dorosłych) oraz klientów korporacyjnych.
2 enklawa44 hiszpański
Jestem z zawodu nauczycielem historii ale życie potoczyło się tak, że obecnie wykładam hiszpański w szkole językowej. Wydaje mi się, że przygotowanie pedagogiczne, doświadczenie 5 letnie pracy w gimnazjum, samokształcenie sprawia, że nie tylko ja ale dyrekcja i przede wszystkim moi studenci są zadowoleni z efektów mojej pracy. Po czterech zajęciach potrafią przedstawić się, zapytać o samopoczucie i się pożegnać, oczywiście w kilku formach. Potrafią budować krótkie dialogi. Nadmieniam, że jestem osobą o niezwykle niespotykanych zdolnościach nawiązywania kontaktów. Moja otwartość czyni mnie kimś interesującym z kogo można w ten lub inny sposób spróbować.
3 fatamorgana hiszpański
znam jezyk bardzo dobrze
4 kamazy hiszpański
Jestem młodą,ambitną,pełną energii i entuzjazmu życia dziewczyną.Uwielbiam pracę z ludźmi niezważając na wiek, potrafię umiejętnie podejść do ucznia w każym wieku i potrafię(z doświadczenia)pracować z osobami, które posiadają bariery językowe np, dysleksja, dysgrafia etc.
5 kburakowska hiszpański
Mam doświadczenie w zakresie tłumaczeń specjalistycznych, zarówno ustnych jak i pisemnych, w dziedzinach takich jak: geodezja, budowa dróg i mostów, budownictwo kubaturowe, bhp na budowie, finanse. Regularnie od 2020 r. udzielam lekcji on-line.
6 Lektor_hiszpanski hiszpański
Brak informacji
7 mahisa1986 hiszpański
I´m writing to you to present my candidature as Spanish teacher. My name is Maria, and I´m Spanish. Therefore, Spanish is my mothertongue so I have wide knowledge of this language. Moreover, I have a degree in Hispanic Studies, what makes me proper candidate to Spanish teacher. I would like to work at Poland Schools, so I hope you to pay attention to my application in case you had a vacancy. Your Sincerely, Maria.
8 majakosnik95 angielski, hiszpański
Brak informacji
0-100