korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: hiszpański
- województwo: warmińsko-mazurskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie warmińsko-mazurskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka hiszpańskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka hiszpańskiego w mieście Olsztyn


Przejdź do:
  Znaleziono 8 lektorów.
język hiszpański warmińsko-mazurskie
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 AngielskiHiszpanskiCoachLektor angielski, hiszpański
Lubię prowadzić interesujące i praktyczne zajęcia lekcyjne, korzystać z nowoczesnych metod nauczania oraz efektywnie uczyć. Uwielbiam zajęcia typu authentic language. Podczas zajęć dbam o dobre przyswojenie materiału i właściwą ewaluację. Bardzo zależy mi na sukcesach moich słuchaczy. Prywatnie fascynuję się Impresjonizmem w malarstwie i Secesją w architekturze. Gra w siatkówkę, podróżowanie, nauka języków obcych, wolontariat, fotografia oraz oglądanie NBA są moimi ulubionymi zajęciami. "Wkładam serce w to co robię. Każdy ze mną się Nauczy".
2 buzzword73 angielski, hiszpański, niemiecki
Jestem osobą, która nie tylko lubi nauczać i przekazywać wiedzę innym (w obcych językach: angielskim, niemieckim i hiszpańskim), ale sama ciągle dokształca się (wierzę w ideę ustawicznego kształcenia-lifelong learning among adults on labour market). Obecnie finalizuję doktorat o rynku pracy w Niemczech, Danii, Polsce i Hiszpanii ( w rozprawie porównuję sytuację ludzi samozatrudniających się lub prowadzących działalność gospodarczą, ludzi kształcących się przez całe życie, gdyż taki jest wymóg globalnych rynków pracy ). Studiuję filologię hiszpańską z angielską (specjalność nauczycielska) w Poznaniu. Uważam, że nowoczesna technologia pomaga uczyć się i nauczać, popieram systemy e-learningowe i studia on-line.
3 enklawa44 hiszpański
Jestem z zawodu nauczycielem historii ale życie potoczyło się tak, że obecnie wykładam hiszpański w szkole językowej. Wydaje mi się, że przygotowanie pedagogiczne, doświadczenie 5 letnie pracy w gimnazjum, samokształcenie sprawia, że nie tylko ja ale dyrekcja i przede wszystkim moi studenci są zadowoleni z efektów mojej pracy. Po czterech zajęciach potrafią przedstawić się, zapytać o samopoczucie i się pożegnać, oczywiście w kilku formach. Potrafią budować krótkie dialogi. Nadmieniam, że jestem osobą o niezwykle niespotykanych zdolnościach nawiązywania kontaktów. Moja otwartość czyni mnie kimś interesującym z kogo można w ten lub inny sposób spróbować.
4 fatamorgana hiszpański
znam jezyk bardzo dobrze
5 kamazy hiszpański
Jestem młodą,ambitną,pełną energii i entuzjazmu życia dziewczyną.Uwielbiam pracę z ludźmi niezważając na wiek, potrafię umiejętnie podejść do ucznia w każym wieku i potrafię(z doświadczenia)pracować z osobami, które posiadają bariery językowe np, dysleksja, dysgrafia etc.
6 kburakowska hiszpański
Mam doświadczenie w zakresie tłumaczeń specjalistycznych, zarówno ustnych jak i pisemnych, w dziedzinach takich jak: geodezja, budowa dróg i mostów, budownictwo kubaturowe, bhp na budowie, finanse
7 Lektor_hiszpanski hiszpański
Brak informacji
8 mahisa1986 hiszpański
I´m writing to you to present my candidature as Spanish teacher. My name is Maria, and I´m Spanish. Therefore, Spanish is my mothertongue so I have wide knowledge of this language. Moreover, I have a degree in Hispanic Studies, what makes me proper candidate to Spanish teacher. I would like to work at Poland Schools, so I hope you to pay attention to my application in case you had a vacancy. Your Sincerely, Maria.
0-100