korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: hiszpański
- województwo: podkarpackie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie podkarpackim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka hiszpańskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka hiszpańskiego w mieście Rzeszów


Przejdź do:
  Znaleziono 27 lektorów.
język hiszpański podkarpackie
  [1] 2 3  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 123.123.ab hiszpański
Jestem nauczycielem z powołania,, kreatywnym i wszechstronnym i cierpliwym. Łatwo nawiązuje kontakt z uczniem i przede wszystkim zależy mi na tym, aby polubił mój język i opanował nauczany materiał. Dopasowuję moje metody do uczniów na podstawie obserwacji ich potrzeb i osobowości. Jestem obowiązkowy, bardzo rzadko spóźniam się czy opuszczam zajęcia. W placówkach, w których pracowałem byłem wybierany przez uczniów niejednokrotnie najlepszym nauczycielem roku
2 A-lektor hiszpański, włoski
Uczę z lekkością i entuzjazmem. Łączę profesjonalizm, doświadczenie (również w środowisku biznesowym i korporacyjnym) z dużą uważnością na potrzeby i źródła motywacji moich uczniów. Pomagam odnaleźć sposób na to, by nauka stała się lekka, a przyswajanie języka całkiem miłą przygodą otwierającą wiele możliwości i zamkniętych wcześniej drzwi (zarówno na ścieżce kariery zawodowej, jak i w życiu osobistym). Dostosowuję program i materiały pod potrzeby uczących się, jak i preferowany przez nich sposób przyswajania języka. Z zainteresowaniem śledzę nowości w glottodydaktyce i chętnie wprowadzam je do moich zajęć. Zachęcam do wykorzystywania możliwości doskonalenia znajomości języka za pomocą nowych technologii. Jestem również praktykującym coachem i trenerem biznesu. Doświadczenie coachingowe umożliwia mi wspieranie uczniów m.in. w przełamywaniu takich barier językowych jak opory w mówieniu, strach przez popełnieniem błędu, ośmieszeniem podczas wystąpień publicznych w j.obcym, jak i wiele innych powiązanych z pewnością siebie i szeroko rozumianymi kompetencjami miękkimi. Swobodnie czuję się w uczeniu osób dorosłych (w tym młodych dorosłych) oraz klientów korporacyjnych.
3 aga1988 hiszpański
Szukam pracy, która przyniosłaby mi wiele satysfakcji z wykonywanych obowiązków. Uczenie innych języka oraz zapoznawane z szalenie interesującymi kulturami i obyczajami krajów hiszpańskojęzycznych to moja wielka pasja.Jestem osobą ambitną, sumienną, otwartą i pełną optymizmu. Cechuje mnie wysoka kultura osobista. Zawsze podchodzę odpowiedzialnie i z uśmiechem na ustach do powierzonych mi obowiązków.
4 agatasanchez hiszpański
Jestem osoba bardzo pozytywną i sympatyczną, bardz lubię pracę i kontakty z ludźmi. Kontakty nawiązuję bardzo szybko. oD 7 lat jestem w związku z hiszpanem , stad bardzo dobra znajomość języka i kontakt z językiem na bieżaco .
5 agnieszka.l angielski, hiszpański
Brak informacji
6 agorosis hiszpański
W mojej codziennej pracy jako nauczyciel w różnych częściach świata, nigdy nie zapomnę , że silnych więzów wartości uczciwość, sprawiedliwość i godność jest tym, co czyni nas nauczycieli lepszych osób. Później przychodzi wiedza i umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych stosunków pracy z ludźmi z różnych środowisk narodowych i kulturowych.
7 bryba5891 hiszpański
Jestm młodym ambitnym człowiekiem, solidnym i punktualnym mającym już spore doświadczenie w nauczaniu i tłumaczeniu języka hiszpańskiego
8 ewepac hiszpański
Brak informacji
9 hispanolatino hiszpański
Jestem native speakers- hispanohablante. Skończyłam szkołę podstawową i maturalną w Wenezueli, a w Polsce ukończyłem studiach wyżej magisterskich. Od 20 lat udzielam korepetycji dla kandydatów na studiach Iberystyki a także do maturze rozszerzony. Mam wieloletnie doświadczenie dzięki współpracy ze szkołami językowymi i firmami międzynarodowych. Od 2016/17r jestem nauczycielem dzieci i młodzieży w szkole państwowej.
10 HISZPANKA hiszpański
Brak informacji
0-100