korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: hiszpański
- miasto: Kraków
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie małopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka hiszpańskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka hiszpańskiego w województwie małopolskim


Przejdź do:
  Znaleziono 99 lektorów.
język hiszpański Kraków
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 A-lektor hiszpański, włoski
Uczę z lekkością i entuzjazmem. Łączę profesjonalizm, doświadczenie (również w środowisku biznesowym i korporacyjnym) z dużą uważnością na potrzeby i źródła motywacji moich uczniów. Pomagam odnaleźć sposób na to, by nauka stała się lekka, a przyswajanie języka całkiem miłą przygodą otwierającą wiele możliwości i zamkniętych wcześniej drzwi (zarówno na ścieżce kariery zawodowej, jak i w życiu osobistym). Dostosowuję program i materiały pod potrzeby uczących się, jak i preferowany przez nich sposób przyswajania języka. Z zainteresowaniem śledzę nowości w glottodydaktyce i chętnie wprowadzam je do moich zajęć. Zachęcam do wykorzystywania możliwości doskonalenia znajomości języka za pomocą nowych technologii. Jestem również praktykującym coachem i trenerem biznesu. Doświadczenie coachingowe umożliwia mi wspieranie uczniów m.in. w przełamywaniu takich barier językowych jak opory w mówieniu, strach przez popełnieniem błędu, ośmieszeniem podczas wystąpień publicznych w j.obcym, jak i wiele innych powiązanych z pewnością siebie i szeroko rozumianymi kompetencjami miękkimi. Swobodnie czuję się w uczeniu osób dorosłych (w tym młodych dorosłych) oraz klientów korporacyjnych.
2 aapaszka hiszpański
Brak informacji
3 abueleo hiszpański
Brak informacji
4 ada.orlowska angielski, hiszpański
Brak informacji
5 AgataCS hiszpański
Rozwijam obecnie swoją działalność lektorską, posiadam wolne terminy przede wszystkim w godzinach porannych i przedpołudniowych i wczesno popołudniowych 7-12 oraz 13-15. Posiadam własne materiały, cały czas aktualizowane (podręczniki, ćwiczenia, nagrania i inne). Zapraszam do kontaktu.
6 agnieszkamz hiszpański
Ukończyłam studia w 2004 roku na wydziale filologicznym Uniwersytetu Sląskiego. Pracę w szkole rozpoczęłam w 2005 roku gdzie pracowałam przez ostatnie 5 lat. Moje doświadczenie opiera się również na pracy w prywatnej szkole językowej gdzie prowadziłam zróżnicowane wiekowo grupy słuchaczy. Wielokrotnie w czasie mojej pracy trafiały do mnie informacje, ze zajecia prowadzone przeze mnie były ciekawe i w pełni zaspakajały wymagania uczniów. Jako osoba mam ogromne poczucie humoru, jestem osobą otwarta, szybko zjednującą sobie ludzi,bardzo komunikatywną o nienagannej prezencji.
7 Agushka hiszpański
Brak informacji
8 al_pacino hiszpański
Brak informacji
9 ana90_12 hiszpański
Jestem absolwentką Wydziału Filologii, na kierunku Filologia Hiszpańska z dodatkowym semestrem pedagogicznym, aby móc nauczać w szkole podstawowej i gimnazjum. Odbyłam kilkumiesięczne praktyki w Katolickim Zespole Edukacyjnym w Warszawie gdzie miałam możliwość prowadzenia lekcji a dzięki temu zdobyłam niezbędne do pracy z dziećmi doświadczenie. Pragnę wspomnieć, że równie ważną dla mnie praktyką był półtoraroczny pobyt w Hiszpanii gdzie mieszkałam i uczestniczyłam w kursach językowych. Uważam, że nie ma lepszego miejsca na praktykowanie języka niż dany kraj, którego języka chcemy się nauczyć.
10 AnimaVilis hiszpański
Jestem wymagającym,solidnym,ale także wyrozumiałym nauczycielem.Mam doskonały kontakt zarówno z dziećmi jak i młodzieżą.Nauczanie sprawia mi ogromną przyjemność,zawsze daję 100 % z siebie;-)
0-100