korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: hiszpański
- miasto: Gdańsk
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka hiszpańskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka hiszpańskiego w województwie pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 40 lektorów.
język hiszpański Gdańsk
  [1] 2 3 4  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 AgataZagorska hiszpański
Nauczanie sprawia mi dużo satysfakcji, jest szansą na ciągły rozwój i poznanie nowych osób. Program i sposób nauczania dopasowuję do każdego ucznia po wcześniejszych konsultacjach. Możliwość założenia działalności gospodarczej.
2 albaricoquero hiszpański
Brak informacji
3 Alejandra100 hiszpański
Język hiszpański pojawił się w moim życiu w roku 2006, gdy rozpoczęłam naukę w liceum dwujęzycznym. Moje zainteresowanie kulturą Hiszpanii zaowocowało decyzją o kontynuacji kształcenia na Uniwerystecie Complutense w Madrycie, mieście, w którym mieszkam, uczę się i pracuję już od pięciu lat. Pobyt w Hiszpanii i studia na kierunku Historia Sztuki, sprawiają iż jestem idealnie przygotowana zarówno do nauczania języka jak i tajników kultury oraz realiów tego pięknego kraju. Jaka jestem? wesoła, gadatliwa, spontaniczna, otwarta i dynamiczna. Czym jest dla mnie nauczanie? To przede wszystkim dużo radości oraz nieustanna praca nad sobą jako nauczycielem. Staram się być elastyczna i kreatywna i przede wszystkim brać pod uwagę indywidualne potrzeby uczniów. -jeśli jest to twój pierwszy kontakt z językiem -Jeśli znasz język ale wstydzisz się mówić - masz problem z gramatyką - chcesz przygotować się do DELE bądź matury z hiszpańskiego - i poznać kulturę Hiszpanii Jestem idealnym lektorem dla Ciebie!
4 alfareduardo hiszpański
¡Hola ! ¡El Espanol es mi pasion! Hiszpanskie to moja pasja! Mam na imie Jorge (horhe) . Mieszkajac już w Polsce 4 lata. Lubie i Czescie się ze mam możliwości uczyc polace mojm jezyk a także kultura. Interesuje się sportach, sztuki, projektowanie, muzyka i taniec, podróżować , poznawanie nowy kultury i ludzie a oczywiście ...hiszpańskie i jezykow obcych. Polecam w nauce jakiekolwiek jezyk obcych, wglewienie do kultury a brac na siebie to co się spodoba najbardziej. Melodiczny, użyteczny, egzotyczny i dosc latwy jezyk hiszpańskie to najpopularniejsze jezyk obcych który się uczy w Polsce i drugiej jezyk na całe swiecie... czekawy dlaczego. U mnie na zajecia uczy się skuteczny i praktyczny nawet mamy wiele możliwości i sposób nauczania a co wiecej...czekawy! Zapraszam na zajecia w miłej atmosferze!!
5 AngielskiHiszpanskiCoachLektor angielski, hiszpański
Lubię prowadzić interesujące i praktyczne zajęcia lekcyjne, korzystać z nowoczesnych metod nauczania oraz efektywnie uczyć. Uwielbiam zajęcia typu authentic language. Podczas zajęć dbam o dobre przyswojenie materiału i właściwą ewaluację. Bardzo zależy mi na sukcesach moich słuchaczy. Prywatnie fascynuję się Impresjonizmem w malarstwie i Secesją w architekturze. Gra w siatkówkę, podróżowanie, nauka języków obcych, wolontariat, fotografia oraz oglądanie NBA są moimi ulubionymi zajęciami. "Wkładam serce w to co robię. Każdy ze mną się Nauczy".
6 annawaszka hiszpański
Brak informacji
7 Catelina88 hiszpański
Hola a todos! Jestem studentką, która posiada certyfikat biegłej znajomości języka hiszpańskiego (DELE Superior), posiada Bachiller Espanol, zdobyła dwukrotnie stypendium Ambasady Hiszpańskiej, uczy w jednej ze szkół językowych w Gdańsku, opiekuje się tutejszym Hiszpanami, którzy przyjechali na wymianę studencką, udzielała żywego i pisemnego tłumaczenia i regularnie bywa w Hiszpanii. Język hiszpański jest w moim życiu już od lat, w związku z tym posiadam liczne materiały i pomoce naukowe. Przygotuję do egzaminów, pomogę nadrobić zaległości, zacznę uczyć od podstaw. Mogę również zająć się tłumaczeniem. Szukam uczniów, ale rozpatrzę też każdą inną metodę współpracy. Cena za 60 minut to 30 zł, mogę dojeżdżać do ucznia bądź też zajęcia mogą odbywać się u mnie (mieszkam na Zaspie w Gdańsku). Godziny spotkania są również do ustalenia. Można dzwonić i pisać, ale preferuję email z PODANYMI MOŻLIWOŚCIAMI CZASOWYMI, będzie można szybciej się dogadać. Zaufało mi już wielu uczniów :) Pozdrawiam i hasta luego!
8 cesarnavarro hiszpański
Praca jako nauczyciel języka hiszpańskiego wydaje mi się jedną z najbardziej fascynujących jakie można wykonywać: interakcja z ludźmi z innych krajów jest bardzo wzbogacająca, jest przygodą. Poza tym, potwierdziło to doświadczenie, ważne jest, aby nauczyciel hiszpańskiego posiadał, poza przygotowaniem metodycznym, wyobraźnię, energię i dynamikę. To wszystko, według mnie, powoduje, że uczniowie ucząc się unikają znudzenia i są pełni motywacji. Moje doświadczenie zawodowe jako nauczyciela hiszpańskiego obejmuje od pracy jako nauczyciel hiszpańskiego dla imigrantów w Murcji do pracy jako nauczyciel hiszpańskiego w Szczecinie w Academia de Español Salamanca (centrum egzaminacyjne DELE). Kursy jakie tam prowadziłem to prawie 500 godzin lekcyjnych (w 2008 roku). Później, w 2009 roku, pracowałem jako nauczyciel Historii w Liceum z uczniami w wieku 15 i 16 lat. Myślę, że wykonałem dobrą pracę w szkołach, w których udzielałem lekcji. Posiadam potwierdzające to rekomendacje, a z uczniami nadal utrzymuję przyjacielskie stosunki. Musze dodać, że zawsze w pracy pomagał mi, poza dobrymi relacjami z innymi nauczycielami i szefami, mój ekstrawertyczny charakter oraz moja gotowość niesienia pomocy innym. Jestem zdecydowany wrócić jako nauczyciel hiszpańskiego do Polski ponieważ kraj ten mnie zachwycił i są w nim uczniowie bardzo zainteresowani językiem hiszpańskim oraz kultura. Uczę się Polskiego aby niedługo móc komunikować się na lepszym poziomie.
9 david_mc01 hiszpański
Hola a todos!! I’m native from León, Spain, one of the best cities to learn and speak Spanish.I am funny, dynamic and creative person. I teach Spanish for pupils with different ages, from A1 to C2. Conversation, help with your homework, grammar, vocabulary, oficial exams, DELE, matura and I can also prepare future Erasmus. My strengths are economy, marketing, business and sports. I have my own materials, I will show you a funny and easy way to speak Spanish!! I also considered important adding that I have experience in private lessons at home, and also I am working in private lenguage centre. Hope that helps, David Martín
10 David_Spain hiszpański
Hola! Jestem z hiszpani i z checia pomoge w nauce jezyka hiszpanskiego. Uczylem w prywatnej szkole jezykowej hiszpanskiego po angielsku. Uczac sie ze mna szkolisz 2 jezyki naraz! Mogloby sie wydawac, ze dla kursanta uczenie sie hiszpanskiego po angielsku jest trudne, ale nie! Lepiej sie czuje ten jezyk, bo przeciez nie chodzi o to aby wykuc puste reguly, ma sie w niego wczuc! :) Jesli twoj angieslki jest w miare komunikatywny swietnie sie pracuje :)
0-100