korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: hiszpański
- województwo: dolnośląskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie dolnośląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka hiszpańskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka hiszpańskiego w mieście Wrocław


Przejdź do:
  Znaleziono 112 lektorów.
język hiszpański dolnośląskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 07rubia01 hiszpański
Jestem młodą i ambitną pasjonatką języka hiszpańskiego. Ukończyłam XXXII LO w 4-letniej klasie dwujęzycznej z językiem hiszpańskim w Łodzi oraz uzyskałam certyfikat matury hiszpańskiej „Bachillerato”. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Filologia Hiszpańska na Uniwesytecie Wrocławskim na 2 specjalizacjach: nauczycielskiej oraz translatorskiej. Mam 2-letnie doświadczenie w charakterze lektora w Szkole Języków Obcych Sówka Nowosolna oraz SJO Sorbona w Łodzi. Hiszpański towarzyszy mi od najmłodszych lat , wszystko zaczęło się od oglądania meksykańskich telenowel w telewizji. Może niektórym wydaje się to zabawne, jednak właśnie w ten sposób odkryłam swoje powołanie i miłość do tego co chce robić. Prawidłowe dotarcie do ucznia i rozpoznanie typu osobowości ucznia to podstawa. Prowadzę zajęcia nie tylko z samego języka, również staram się „zarazić” swoimi zainteresowaniami i pasją poprzez urozmaicanie zajęć m.in. prowadzenie ciekawych konwersacji oraz wymiana poglądów. Pracuję głównie z dziećmi, ale również z młodzieżą, dorosłymi i osobami starszymi. To właśnie u mnie na zajęciach można dowiedzieć się dużo więcej o języku, zyskać więcej energii i zapału do nauki. Zapraszam do współpracy.
2 A-lektor hiszpański, włoski
Uczę z lekkością i entuzjazmem. Łączę profesjonalizm, doświadczenie (również w środowisku biznesowym i korporacyjnym) z dużą uważnością na potrzeby i źródła motywacji moich uczniów. Pomagam odnaleźć sposób na to, by nauka stała się lekka, a przyswajanie języka całkiem miłą przygodą otwierającą wiele możliwości i zamkniętych wcześniej drzwi (zarówno na ścieżce kariery zawodowej, jak i w życiu osobistym). Dostosowuję program i materiały pod potrzeby uczących się, jak i preferowany przez nich sposób przyswajania języka. Z zainteresowaniem śledzę nowości w glottodydaktyce i chętnie wprowadzam je do moich zajęć. Zachęcam do wykorzystywania możliwości doskonalenia znajomości języka za pomocą nowych technologii. Jestem również praktykującym coachem i trenerem biznesu. Doświadczenie coachingowe umożliwia mi wspieranie uczniów m.in. w przełamywaniu takich barier językowych jak opory w mówieniu, strach przez popełnieniem błędu, ośmieszeniem podczas wystąpień publicznych w j.obcym, jak i wiele innych powiązanych z pewnością siebie i szeroko rozumianymi kompetencjami miękkimi. Swobodnie czuję się w uczeniu osób dorosłych (w tym młodych dorosłych) oraz klientów korporacyjnych.
3 aa_shuenxu hiszpański
Brak informacji
4 Adelante hiszpański
Brak informacji
5 agaa_aps hiszpański
Miłośniczka, korepetytorka z 6 letnim doświadczeniem, lektorka i tłumaczka języka hiszpańskiego. Przez dwa lata szlifowałam swój warsztat w Hiszpanii. Zgodnie z zainteresowaniami i umiejętnościami przekazywania wiedzy chciałabym zająć się nauczaniem języka hiszpańskiego.
6 AgnesKE angielski, hiszpański
Jestem osobą otwartą i łatwo nawiązuję kontakt z uczniami. Na moich lekcjach panuje miła atmosfera. Cechuje mnie cierpliwość, ambicja i optymistyczne nastawienie.
7 agnieszka.z hiszpański
Brak informacji
8 AleksandraMarta hiszpański, polski dla cudzoziemców
Od kiku lat zajmuję się nauczaniem języka hiszpańskiego oraz od ponad roku dydaktyką języka polskiego jako obcego. Na ogół pracuję ze studentami uczelni wyższych, ale chetnie podejmuję się też innych zleceń. Jak wynika z ankiet ewaluacyjnych, moi uczniowie cenią moje zajęcia przede wszystkim za ich dynamiczny charakter, wykorzystanie różnorodnych materiałów dydaktycznych (gry, filmiki, narzędzia internetowe, piosenki itp.) oraz skoncentrowanie na kompetencji komunikacyjnej. Dużą wagę podczas zajęć przywiązuję ponadto do przekazywania wiedzy nie tylko o języku, lecz również o kulturze kraju. W mojej opini moim największym atutem jako lektorki jest niesłabnący entuzjazm oraz bardzo zindywidualizowane podejście do każdego ucznia. W kontekście nauczania języka hiszpańskiego istotny jest też fakt, że przez ponad dwa lata mieszkałam w Hiszpanii. Przez ostatni rok pracowałam na Uniwersytecie Complutense w Madrycie jako lektorka języka polskiego jako obcego, dzięki czemu rozwięłam swoje umiejętności w zakresie pracy z grupami międzynarodowymi (moi studenci pochodzili z różnych kontynentów). Lubię ludzi i lubię uczyć. I wydaje mi się, że podczas moich zajęciach naprawdę to widać.
9 AnetaZwierz92 hiszpański
Jestem studentką V roku filologii hiszpańskiej, posiadająca już tytuł licencjata. Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji z języka hiszpańskiego, ponad to odbyłam praktyki w szkole językowej. Oferuję swoją pomoc zarówno osobom początkującym, jak i tym, które chciałyby osiągnąć większą biegłość w języku oraz pogłębić swoją wiedzę na jego temat. Ze swojej strony gwarantuję pełen profesjonalizm i ciekawe zajęcia. Jestem w stanie dojeżdżać do uczniów na terenie Wrocławia. Zapraszam serdecznie do kontaktu :)
10 angelgua hiszpański
Jestem rodowitym Hiszpanem. Mam doswiadczenie. Kocham moj zawod. Jestem odpowiedzialny
0-100 100-200