korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: hiszpański
- województwo: dolnośląskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie dolnośląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka hiszpańskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka hiszpańskiego w mieście Wrocław


Przejdź do:
  Znaleziono 118 lektorów.
język hiszpański dolnośląskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 aa_shuenxu hiszpański
Brak informacji
2 Adelante hiszpański
Brak informacji
3 agaa_aps hiszpański
Miłośniczka, korepetytorka z 6 letnim doświadczeniem, lektorka i tłumaczka języka hiszpańskiego. Przez dwa lata szlifowałam swój warsztat w Hiszpanii. Zgodnie z zainteresowaniami i umiejętnościami przekazywania wiedzy chciałabym zająć się nauczaniem języka hiszpańskiego.
4 agatakrzy angielski, hiszpański, portugalski
Jestem zdolną, pracowitą i otwartą na otoczenie osobą z pozytywnym nastawieniem do życia. Przekazywanie nabytej wiedzy i współpraca z innymi ludźmi sprawia mi przyjemność i daje satysfakcję, dlatego w przyszłości chciałabym połączyć pracę nauczyciela i tłumacza.
5 AgnesKE angielski, hiszpański
Jestem osobą otwartą i łatwo nawiązuję kontakt z uczniami. Na moich lekcjach panuje miła atmosfera. Cechuje mnie cierpliwość, ambicja i optymistyczne nastawienie.
6 agnieszka.z hiszpański
Brak informacji
7 aldonaw angielski, hiszpański
Brak informacji
8 AleksandraMarta hiszpański, polski dla cudzoziemców
Od kiku lat zajmuję się nauczaniem języka hiszpańskiego oraz od ponad roku dydaktyką języka polskiego jako obcego. Na ogół pracuję ze studentami uczelni wyższych, ale chetnie podejmuję się też innych zleceń. Jak wynika z ankiet ewaluacyjnych, moi uczniowie cenią moje zajęcia przede wszystkim za ich dynamiczny charakter, wykorzystanie różnorodnych materiałów dydaktycznych (gry, filmiki, narzędzia internetowe, piosenki itp.) oraz skoncentrowanie na kompetencji komunikacyjnej. Dużą wagę podczas zajęć przywiązuję ponadto do przekazywania wiedzy nie tylko o języku, lecz również o kulturze kraju. W mojej opini moim największym atutem jako lektorki jest niesłabnący entuzjazm oraz bardzo zindywidualizowane podejście do każdego ucznia. W kontekście nauczania języka hiszpańskiego istotny jest też fakt, że przez ponad dwa lata mieszkałam w Hiszpanii. Przez ostatni rok pracowałam na Uniwersytecie Complutense w Madrycie jako lektorka języka polskiego jako obcego, dzięki czemu rozwięłam swoje umiejętności w zakresie pracy z grupami międzynarodowymi (moi studenci pochodzili z różnych kontynentów). Lubię ludzi i lubię uczyć. I wydaje mi się, że podczas moich zajęciach naprawdę to widać.
9 amanecer hiszpański
Jestem osobą cierpliwą, odpowiedzialną, pracowitą, otwartą, solidną i dokładną. Dbam o miłą, wesołą i bezstresową atmosferę na lekcji. Staram się mieć indywidualne podejście do potrzeb każdego ucznia. Lubię uczyć innych, jak i sama stale się rozwijać. Ukończyłam z wyróżnieniem 4-letnie liceum dwujęzyczne z wykładowym hiszpańskim w Krakowie. Mam zdolności językowe, komunikacyjne i interpersonalne. Mam też liczne zainteresowania pozajęzykowe, które wzbogacają zajęcia ze mną o dodatkową wiedzę i kreatywność.
10 AnetaZwierz92 hiszpański
Jestem studentką V roku filologii hiszpańskiej, posiadająca już tytuł licencjata. Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji z języka hiszpańskiego, ponad to odbyłam praktyki w szkole językowej. Oferuję swoją pomoc zarówno osobom początkującym, jak i tym, które chciałyby osiągnąć większą biegłość w języku oraz pogłębić swoją wiedzę na jego temat. Ze swojej strony gwarantuję pełen profesjonalizm i ciekawe zajęcia. Jestem w stanie dojeżdżać do uczniów na terenie Wrocławia. Zapraszam serdecznie do kontaktu :)
0-100 100-200