korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: hiszpański
- miasto: Bydgoszcz
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie kujawsko-pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka hiszpańskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka hiszpańskiego w województwie kujawsko-pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 15 lektorów.
język hiszpański Bydgoszcz
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 agusiek hiszpański
Jestem absolwentką studiów nauczycielskich filologii hiszpańskiej oraz studiów magisterskich na Uniwersytecie im.Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiadam uprawnienia do nauczania, jest to także moją pasją.
2 angela8888 hiszpański
Brak informacji
3 cubanita85 hiszpański
Hello, I have been living in Poland since October 2011. I was born and raised in Cuba but I also lived in USA for 7 years. I offer help through conversation in both English and Spanish (also business). I have a car so I can get to You around Bydgoszcz area. In case of questions please do not hesitate to contact me. Have a great day! :)
4 EwaEmilia angielski, hiszpański, włoski
Brak informacji
5 Faden2012 angielski, hiszpański
Języki obce są moją pasją, dlatego łatwo mi dzielić się nią z innymi. W dzisiejszym świecie nie można funkcjonować bez ich znajomości. Uważam, iż warto dać sobie czy swoim dzieciom szansę na lepszą przyszłość i inwestować w naukę języków obcych. Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych :) Każdy jest w stanie nauczyć się w jakimś stopniu języka, wystarczy trochę wiary w siebie i wysiłku. W pracy lektora i korepetytora największą radość sprawiają mi postępy moich uczniów. Niezależnie od tego czy są wielkie czy też prawie niewidoczne dla samego ucznia. Ja ze swej strony dokładam wszelkich starań by każdy czuł się dobrze na zajęciach i mógł jak najwięcej z nich wynieść ( nie licząc ołówków etc. :) W ciągu kilku lat mej pracy miałam do czynienia z różnego rodzaju słuchaczami, przygotowując ich do państwowych egzaminów, podjęcia pracy za granicą czy też rozwijając ogólne zdolności językowe. Każdy miał ten sam cel: osiągnąć sukces. Wierzę, że razem możemy tego dokonać.
6 frambuesa hiszpański
Brak informacji
7 iberia11 hiszpański
Jestem współautorką "Słownika polski-hiszpańskiego, hiszpańsko-polskiego" oraz "Rozmówek polsko-hiszpańskich. hiszpańsko-polskich".
8 Joanna1125 hiszpański, rosyjski
Jestem osobą otwartą na nowe doświadczenia.Pracowałam w różnorodnych placówkach jako praktykant języków hiszpańskiego i rosyjskiego. Dodatkowo posiadam doświadczenie w handlu i w placówkach administracyjnych.Cechuje mnie samodzielność , chęć zdobywania nowej wiedzy.Potrafię odnaleźć sie w róznych sytuacjach życiowych, jestem odporna na stres.Jestem osobą komunikatywną oraz potrafię przekazywać wiedzę , co potwierdzają opinie z odbytych przezemnie praktyk oraz osiągnięcia placówki którą obecnie kieruję.
9 juanita91 hiszpański
Język hiszpański jest moją pasją. Jestem nauczycielem kreatywnym, prowadzę zajęcia w sposób ciekawy. Każda moja lekcja jest inna, ściśle dostosowana do oczekiwań i zainteresowań ucznia.
10 justaszat angielski, hiszpański
Brak informacji
0-100