korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: grecki
- województwo: mazowieckie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka greckiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka greckiego w mieście Warszawa


Przejdź do:
  Znaleziono 7 lektorów.
język grecki mazowieckie
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 angelozou grecki
Witam, mam na imię Aggelos. Jestem Grekiem i chciałbym nauczyć Was pięknego języka greckiego. Oferuję lekcje na terenie Warszawy z dojazdem lub w domu. Lekcje prowadzone przeze mnie są ciekawe, m.in. wyjścia do różnych miejsc w Warszawie i dyskusja. Zapraszam serecznie.
2 asianah grecki
W Grecji mieszkałam w sumie ponad rok, nie tylko studiując na uniwersytecie w Ioanninie w ramach programu Erasmus, ale też pracując i biorąc udział w przeróżnych projektach. Posiadam duże udokumentowane doświadczenie w pracy zarówno z językiem greckim, jak i angielskim. Zapraszam serdecznie wszystkie osoby zainteresowane poznaniem języka i kultury Hellady.
3 bazyliszek angielski, chiński, grecki
Lubię nauczać, poprawiam zdolności językowe we wszystkich płaszczyznach
4 Emilia_Dawidczyk angielski, francuski, grecki
Ukończyłam studia na kierunku Pedagogika. Nauczanie jest moim powołaniem i hobby. Jestem osobą sumienną i rzetelną ale przede wszystkim bardzo CIERPLIWĄ. Ambitnie podchodzę do każdego powierzonego mi zadania. Uwielbiam pracę z ludźmi i nie boję się nowych wyzwań.
5 k.kopanska grecki
Jestem otwarta i cierpliwa. Pracuję w różnych przedziałach wiekowych, nie tylko jako korepetytor języka greckiego. Dysponuję szeroką bazą materiałów naukowych, przywiezionych przeze mnie z Grecji. Pasjonuje mnie greckie kino, muzyka, taniec i oczywiście kuchnia :) Chętnie podzielę się doświadczeniami zdobytymi podczas wielu moich podróży do Grecji.
6 katarzyna.karagouni grecki
Brak informacji
7 Tasos_Grecja grecki
Jestem rodowitym Grekiem, który od 6 lat mieszka w Polsce. Od niemal 10 lat udzielam korepetycji z języka greckiego, do niedawna udzielałem tych zajęć w Anglii. Znam biegle język angielski i polski i jestem gotowy prowadzić zajęcia z greckiego wykorzystując oba te języki. Oferuję także elastycznoć w doborze terminów spotkań oraz materiały dydaktyczne.
0-100