korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: francuski
- miasto: Zielona Góra
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie lubuskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka francuskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka francuskiego w województwie lubuskim


Przejdź do:
  Znaleziono 10 lektorów.
język francuski Zielona Góra
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 AgnieszkaM4 francuski
Jestem doświadczonym nauczycielem języka francuskiego; miłym, odpowiedzialnym, skutecznym, zaangazowanym w pracę; sukcesy moich uczniów to moja największa nagroda i radość z dobrze wykonanej pracy.
2 ANGLOPROFESORFR angielski, francuski
LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO I FRANCUSKIEGO z zastosowaniem Klasyfikacji Biegłości Językowej według Rady Europy . 11-toletni pobyt zagranica, Studia m.in. podyplomowe w Paryzu, zywy kontakt z jezykami i kultura nauczanych jezykow (w kregu zawodowym i prywatnym); Pasja do jezykow i ich nauczania.
3 annafrancja francuski
Bonjour a tous, Jestem Polka i absolwentka Filologii Romanskiej Uniwersytetu wroclawskiego.Od lat mieszkam w Miluzie we Francji, gdzie ucze francuskiego,historii i geografii w tamtejszym liceum zawodowym.Jestem rowniez lektorem jezyka polskiego w szkole jezykowej(prowadze kursy j.polskiego w firmach).Pochodze z Zagania i tam spedze miesiac lub nawet poltora wakacji .W zwiazku z tym, poszukuje pracy jako lektor jezyka francuskiego w tym okresie najchetniej na terenie Zielonej Gory, Zagania lub Zar. A bientot Anna
4 AnneMargot francuski
Brak informacji
5 Edith1177 francuski
Witam serdecznie :) Jestem osobą otwartą, spontaniczną, elastyczną i kontaktową. Lubię pracę z ludźmi, po to aby dzielić się z nimi zdobytą wiedzą. Sprawia mi dużą satysfakcję, gdy widzę postępy moich uczniów. Pozdrawiam i do zobaczenia!
6 Jola25 francuski
Jestem nauczycielem mianowanym.Mam doświadczenie w pracy z dziećmi(szkoła podstawowa) a także młodzieżą(szkoła średnia).Jestem osobą uczciwą,wyrozumiałą i odpowiedzialną, serdeczną w kontaktach z uczniami.Cechuje mnie stanowczość. W mojej pracy zawodowej jako nauczyciel j.francuskiego mogę pochwalić się wysoką zdawalnością na egzaminach maturalnych. Z wielką chęcią i radością pomagałam uczniom w rozwiązywaniu ich problemów także jako wychowawca klasy. Nagrody Dyrektora w uznaniu zasług i osiągnięć dydaktyczno-wychowawczych są najlepszym potwierdzeniem mojego zaangażowania w pracę nauczyciela.
7 magalami francuski
od ponad 20 lat mam kontakt z językiem francuskim, jestem absolwentką uczelni we Francji, obecnie piszę doktorat w Casablance na uniwersytecie Mohameda V, mam 8 letni staz pracy w miedzynarodowym przedsiebiorstwie francusko-hiszpansko , marokansko-rosyjskim. Ponadto od kilku lat pracuje w Maroku w Developpemnt Durable na obszarze Miasta Chefchaouen. Kilka lat temu dawałam lekcje pracownikom udajacych sie do Francji do pracy. Przychodzili doi mnie do domu. To byla warszawska firma , która na zakonczenie przyjechala w celu kontroli nauki . Uczylam francuskiego tez w Radomskiej strefie przemyslowej we francuskiej firmie , dla pracownikow produkcji ( śruby) oraz logistyki i administracji. Uczylam w szkole jezykowej , w ramach programow unijncy , o dokształcaniu kobiet. Mówie po francusku b dobrze, radze sobie po hiszoansku i w dialekcie diarija ( marokanskim), oraz angielskim , jednak z racji mojej pracy , to francuski jest moim drugim jezykiem.
8 marrtyna francuski
Jako absolwentka Filologii Romańskiej, a także pasjonatka języka francuskiego, a co za tym idzie całej kultury francuskiej, chciałabym mieć możliwość dzielenia się z ludźmi swoją pasją, dlatego też postanowiłam połączyć moje zainteresowania wraz z edukacją. Jestem osobą żywiołową, ciekawą świata, uwielbiam nawiązywać nowe znajomości i prowadzić 'rozmowy bez końca', szczególnie po francusku ;) Mam dużo pomysłów na ciekawe i skuteczne nauczanie języka i kultury fr, co zdecydowanie ułatwia i uatrakcyjnia proces akwizycji języka obcego. Jestem gotowa na współpracę zarówno z osobami, które dopiero zaczynają przygodę z francuskim, jak również z tymi, którzy po prostu szukają kogoś do konwersacji, aby utrwalać czy też podwyższać swoje umiejętności.
9 monmarmon francuski
Jestem nauczycielem lubiącym swoją pracę i swoich uczniów który z zachwytem tworzącego dzieło artysty obserwuje postępy językowe osób, które naucza empatycznym, potrafiącym dostosować zajęcia do wiedzy, umiejętności, zdolności, ale i motywacji, charakteru, humoru... uczących się Jestem człowiekiem potrafiącym słuchać umiejącym nakłonić do mówienia ciepłym, sympatycznym, z poczuciem humoru zorganizowanym, rzetelnym, godnym zaufania
10 p.polus francuski
Jestem językowcem, który może uczyć zarówno języka angielskiego, jak i francuskiego we wszystkich typach szkół. Ukończyłem Filologię Romańską, licencjat w Zielonej Górze, tytuł magistra obroniłem na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W latach 2008-2009(łącznie), spędziłem trzy miesiące we Francji, byłem tam na stażu. Od 2010 roku pracuję jako nauczyciel języka angielskiego. Przez dwa lata, przygotowuję uczniów do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego.
0-100