korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: francuski
- województwo: warmińsko-mazurskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie warmińsko-mazurskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka francuskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka francuskiego w mieście Olsztyn


Przejdź do:
  Znaleziono 6 lektorów.
język francuski warmińsko-mazurskie
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 DominikaO francuski, polski dla cudzoziemców, rumuński
Brak informacji
2 m.zawistowska francuski
Jestem absolwentką filologii romańskiej na Uniwersytecie im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Po ukończeniu studiów podjęłam pracę we Francji na stanowisku asystenta-menadżera w Bistrot „ Le Boulodrome ”. Dwuletni pobyt za granicą umożliwił mi obcowanie z kulturą, obyczajami, a przede wszystkim poszerzenie zakresu słownictwa oraz swobodną komunikację w każdej sferze życia codziennego. Jestem osobą komunikatywną, dynamiczną, lubiącą pracę z ludźmi. Dzięki umiejętności uważnej obserwacji potrafię dopasować metodę pracy do możliwości i wieku ucznia. W nauczaniu wykorzystuje najnowsze technologie: internet, multi-media. W nauce jezyka obcego staram sie zachować równowagę w rozwijaniu wszystkich sprawności językowych oraz zróżnicować typy interakcji. Dokładność, systematyczność i umiejętność szybkiej adaptacji w nowym środowisku to moje dodatkowe atuty. Sądzę, że moje wykształcenie, umiejętności językowe oraz cechy charakteru mogłyby być przydatne w Państwa szkole.
3 MartinM francuski
Po maturze zacząłem studia polonistyczne i z Wiedzy o teatrze w Wawrszawie. Po roku jednak rozpocząłem naukę w seminarium werbistowskimw Pieniężnie. W 006 r. wyjechałem do Afryki francuskojęzycznej, gdzie odbyłem roczny kurs francuskiego dla obcokrajowców ( żadnego słowa po polsku, wszystko po francusku, na szczęście pamiętałem trochę z Liceum). Potem dwa lata przebywałem w Beninie w Parakou, gdzie uczyłem też po francusku katechezy. współpracowałem z mieszkańcami Beninu, Francji, Togo, Niemiec, Indonezjii, Filipin, Indii, Ghany, Zambii, Kongo - ze wszy7stkimi kontaktowałem się w języku francuskim. Muszę więc przyznać, że oprócz doświadczeń językowych mam bogate doświadczenia kulturowe.
4 megyma francuski
Brak informacji
5 Mikadou francuski
Jako nauczyciel języka obcego chcę przekazać moim uczniom umiejętności praktycznego porozumiewania się w tym języku. W związku z tym staram się przełamać w nich bariery komunikacyjne poprzez zabawy językowe oraz alternatywne formy nauczania umożliwiające większe zaangażowanie zmysłów i emocji ucznia. Chce dać uczniowi możliwość wyboru własnych dróg poznania i rozwoju, dostosowanych do jego umiejętności. Staram się rozbudzić wyobraźnie, intuicje i twórcze myślenie. Jestem też elastyczna i otwarta na zgłaszane potrzeby moich uczniów. Potrafię również przekazać praktyczne informacje dotyczące kultury Francji i wiedzy praktycznej dotyczącej tego kraju.
6 patryk.ferenc francuski
Szanowni Państwo! Jestem osobą odporną na stres, otwartą i łatwo nawiązuję kontakty. Wierzę, że sprostam Państwa wymaganiom, ponieważ posiadam doświadczenie dotyczące pracy w śrdowisku międzynarodowym, które zdobyłem mieszkając i pracując we Francji przez blisko 7 lat. Ponadto, pobyt za granicą nauczył mnie dużej wrażliwości na różnice kulturowe i samodzielności, dlatego ufam, że poradziłbym sobie z powierzonymi obowiązkami.
0-100