korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: francuski
- województwo: świętokrzyskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie świętokrzyskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka francuskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka francuskiego w mieście Kielce


Przejdź do:
  Znaleziono 13 lektorów.
język francuski świętokrzyskie
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Aleksandra888 francuski
Brak informacji
2 BaA2ZsmA1 francuski
Posiadam bardzo dobre kwalifikacje zawodowe, poparte wieloletnim doświadczeniem. Jestem sumiennym i rzetelnym nauczycielem. Staram się sprostać wymaganiom uczniów i studentów. Konsekwentnie egzekwuję przekazaną im wiedzę. Ponadto, jestem miłą i ciepłą osobą o przyjemnej aparycji.
3 dorotamaria francuski
Pragnę zaznaczyć, że na chwilę obecną mieszkam w Kielcach. POszukuję jednak pracy na terenie Warszawy bądź Krakowa. Jestem zdecydowana na ewentualnę przeprowadzkę. Interesuje mnie przede wszystkim nauczanie francuskiego, ale również język angielski wchodzi w grę.
4 Francja79ab francuski
Brak informacji
5 Lilac1968 angielski, francuski
Po ukończeniu studiów dziennych na Uniwersytecie Warszawskim, czas poświęciłam nauczaniu angielskiego. Jednak moją drugą pasją jest język francuski. Mogę uczyć 2 języki zachodnie przez 90 min na 1 meetingu. Cena nie jest wygórowana zważywszy iż mam 2 specjalizacje. Biorę pod uwagę promocje, jeżeli uczeń uzna ,że zrobił duże postępy w nauce ,raz na miesiąc ma zagwarantowaną lekcję gratis. Zapraszam.
6 magdalena2 francuski
Brak informacji
7 marpor92 francuski
Jestem absolwentką rusycystyki i romanistyki KUL. Języki obce to moja pasja! Ponieważ wiem, jak ciężką i mozolną pracą jest przyswojenie języka obcego, mam w sobie dużo wyrozumiałości dla moich uczniów. Wiem jednak jak ważna jest motywacja i nastawienie do języka. Zachęcam do współpracy!
8 MatProfdeFLE francuski, hiszpański
Witam serdecznie! Jestem nauczycielem/lektorem języka francuskiego oraz j.hiszpańskiego. Ukończyłem studia magisterskie na Uniwersytecie Sorbony w Paryżu. Posiadam dyplom DELE Superior C2 (Poziom zaawansowany wyższy C2) wydany przez Instituto Cervantes w Madrycie oraz nostryfikację dyplomów PWSZ w Wałbrzychu i Université de Paris-Sorbonne Paris IV do stopnia naukowego Magistra Filologii Francuskiej obowiązującego na terytorium Hiszpanii wydaną przez Ministerstwo Edukacji, Dirección General de Política Universitaria, Subdirección General de Títulos y Reconocimiento de Cualificaciones w Madrycie. W mojej ponad pięcioletniej karierze zawodowej miałem (i co ważniejsze, wciąż mam) przyjemność dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i osobami starszymi zarówno podczas zajęć, kursów, szkoleń indywidualnych jak i grupowych, w placówkach publicznych i prywatnych.
9 monika59 francuski
Brak informacji
10 myrtosarah francuski
Jestem doświadczonym nauczycielem uczącym od ponad 20 lat w renomowanym liceum kieleckim. Praca z młodzieżą dała mi mozliwość rozwoju osobistego w zakresie psychologii , metodyki nauczania , a także ciągłego poszerzania zainteresowań różnymi dziedzinami nauki.W swoim zawodzie spotkałam wielu młodych ludzi, którzy dzielą ze mną pasję poznawania języka i kultury francuskiej. Jestem osobą sumienną i staram się jak najlepiej dobrać materiał i metody nauki do indywidualnych potrzeb moich uczniów.
0-100