korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: francuski
- województwo: śląskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka francuskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka francuskiego w mieście Częstochowa
Katalog lektorów języka francuskiego w mieście Katowice


Przejdź do:
  Znaleziono 152 lektorów.
język francuski śląskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Abcdef francuski
Brak informacji
2 Agata2016 francuski, włoski
Jestem lektorką języka francuskiego i włoskiego od ponad 20 lat. Nauczanie jest moja pracą, ale też i pasją, którą dzielę się z moimi słuchaczami. Prowadzę kursy grupowe i indywidualne. Pracuję na gotowych materiałach, jak również na własnych ćwiczeniach przygotowywanych specjalnie dla moich słuchaczy.
3 Agatrice francuski
Witam serdecznie, Nazywam się Agata, mam 22 lata, jestem studentką Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych w Gliwicach. Korepetycji w zakresie języka francuskiego udzielam od 2 lat. Moimi uczniami były dzieci w wieku szkolnym jak również młodzież licealna i studenci. Staram się dopasować do potrzeb ucznia aby nauka przebiegała miło i skutecznie. Mimo iż wcześniej nie miałam okazji pracować na stanowisku związanym z językiem francuskim to chętnie podejmę pracę, która pozwoliłaby mi rozwinąć moją pasję czyli j.francuski. W czasie każdego roku studiów odbywałam praktyki w przedszkolu i liceum. Jestem otwarta na wszelkie propozycje.
4 Aggnieszka francuski
Jestem osobą komunikatywną, otwartą, wesołą lubiącą nowe wyzwania. Często podróżuję, dzięki temu rozwijam się lingwistycznie i poznaję kultury danych narodów.
5 Agika25 francuski
Brak informacji
6 agniez francuski
Brak informacji
7 ala_francuski francuski
- doktorat - adiunkt - duże doświadczenie zawodowe zdobyte na francuskich oraz polskich uczelniach
8 Alicjah francuski
Doktorat z języka francuskiego - Uniwersytet Paryski, sześcioletni pobyt w Paryżu.
9 anderlecht francuski
Lektor jezyka francuskiego Szanowny Panie, Z zainteresowaniem przeczytalem Pani ogloszenie w stronie internetowej “SzukajLektora”. Chcialbym kandydowac na stanowisko lektor jezyka francuskiego. Jestem Belgiem, mówię po polsku (komunikatywnie), angielsku i francusku. Mieszkalem we Warszawie przez 3 lata i pracowalem jako nauczyciel francuskiego w szkole “Sandrine Jacques” gdzie prowadzilem warsztaty jezyka francuskiego dla dzieci. Jestem odpowiednim kandydatem na to stanowiskonie tylko z powodu moich zdolnosci jezykowych lecz na moje doswiadczenie w kierowanie grupach w kontekstu wydarzenie kulturalnych. Z niecierpliwoscia oczekuje zaproszenia na rozmowe kwalifikacyjna.
10 anettekus francuski
Jestem głeboko przekonana, iż ukończone Kolegium Języków Obcych w Gliwicach, a następnie ukończone francuskojęzyczne studia w Międzynarodowej Szkole Nauk Politycznych w Katowicach, jak również półroczne stypendium Erasmusa na uczelni w Bordeaux we Francji predestynują mnie do podjęcia pracy w tej branży.
0-100 100-200