korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: francuski
- miasto: Opole
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie opolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka francuskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka francuskiego w województwie opolskim


Przejdź do:
  Znaleziono 11 lektorów.
język francuski Opole
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 francususki1 francuski
Jestem bardzo sumiennym i zaangażowanym nauczycielem,który z pasją wykonuje swoje obowiązki,dla którego kultura francuska i język,a także polska,są nieustannym źródłem poszukiwań,zmagań,radości i prawdziwego zamiłowania.Nauczanie i przekazywanie wiedzy jest dla mnie koniecznością i rzeczywistym powołaniem.
2 iwpopi francuski
Brak informacji
3 jakegreg angielski, francuski
Brak informacji
4 kachou francuski
Brak informacji
5 lawenda7 francuski
Zarówno moje przygotowanie pedagogiczne, jak i doświadczenie nabyte w nauczaniu, a także posiadane przeze mnie umiejętności językowe, predysponują mnie do pracy lektora. W swoim szesnastoletnim doświadczeniu zawodowym pracowałam w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Zdzieszowicach oraz kilka lat w Publicznym Gimnazjum w Zdzieszowicach. Jako nauczyciel poznałam i opanowałam zasady pracy z uczniami różnych grup wiekowych. Posiadam wiedzę z zakresu metod nauczania oraz jestem świadoma problemów jakie mogą wyniknąć w trakcie nauczania. Oprócz wymaganych kwalifikacji i doświadczenia nabytego w długoletniej pracy, za inny swój atut uważam nieustanną chęć poszerzania wiedzy, co w pracy nauczyciela ma szczególne znaczenie. Uwielbiam kontakt z ludźmi dlatego tak bardzo lubię pracę nauczyciela. Jestem przekonana, że w mojej osobie zyskacie Państwo bardzo cennego i kompetentnego pracownika. Poza tym moją pasją jest kultura francuska.
6 Magda_Matraszek francuski
Od trzech lat wykonuj tłumaczenia techniczne oraz ogólne, pisemne i ustne. Mam stały dostęp do internetu, jestem osobą dyspozycyjną 24h. Zapraszam do współpracy!
7 marta1816 francuski
Jestem otwartą i odpowiedzialna osobą. Lubię pracę z ludźmi. Język francuski i kultura francuska są moją pasją.
8 ptasiunia angielski, francuski
Brak informacji
9 Punono_no francuski
Jestem osobą kontaktową, która lubi uczyć i zajmuję się tym od wielu lat. Od wielu lat pracuję na co dzień w języku francuskim. W czasie studiów ukończyłam dwusemestralne zajęcia dotyczące komunikacji w przedsiębiorstwie francuskim. Ponieważ jestem ambitna i lubię poszerzać swoje możliwości i wiedzę rozpoczynam studia podyplomowe w zakresie języka angielskiego specjalistycznego. Moją największa pasją są książki. Uwielbiam czytać.
10 romanistkaOpole francuski
Brak informacji
0-100