korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: francuski
- województwo: mazowieckie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie mazowieckim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka francuskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka francuskiego w mieście Warszawa


Przejdź do:
  Znaleziono 426 lektorów.
język francuski mazowieckie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 123456789 angielski, francuski, włoski
Nauczanie i kontakt z językami obcymi jest moją pasją dotyczy to zwłaszcza j. angielskiego. Oprócz tego lubię pracę z ludzmi ( z dorosłymi jak również z młodzieżą ). Moimi atutami są również punktualność i wysoka kultura osobista.
2 15091960 francuski
Brak informacji
3 1loginsaq1 francuski
Jestem lektorem języka francuskiego od 2003 roku. Prowadzę własną działalność gospodarczą w tym zakresie. Udzielam lekcji w firmach oraz w prywatnych szkołach językowych. Jestem osobą mobilną więc mogę dojechać do ucznia. Zajmuję się również tłumaczeniami, mam doświadczenie w tłumaczeniach z branży turystycznej oraz medycznej.
4 461909ab francuski
Jestem nauczycielem z dużym doświadczeniem w nauczaniu języka francuskiego. Lubię to co robię i cieszę razem z moimi uczniami z sukcesów na egzaminach.
5 72ciastko francuski
Brak informacji
6 99999edyta francuski
Jako lektor języka francuskiego pracuję od 2002 r. i bardzo lubię swoją pracę. Jestem osobą kreatywną, odpowiedzialną i komunikatywną. W szkole, w której uczę trzykrotnie otrzymałam nagrodę dyrektora za wysoki poziom prowadzonych zajęć, wysoką zdolność motywowania kursantów do nauki oraz staranne przygotowywanie się do pracy i zaangażowanie w życie szkoły.
7 a.moscicka angielski, francuski
Nauczanie i obserwowanie efektów swojej pracy daje mi ogromną satysfakcję. Zawsze przygotowuję się do zajęć, oferuję prowadzenie profesjonalnych kursów językowych.
8 aaa_Marta_FR_IT_EN francuski, włoski
Szanowni Państwo, jestem magistrem Filologii Romańskiej Uniwersytetu Łódzkiego (specjalność językoznawstwo-język francuski i włoski). W ramach programu Erasmus studiowałam na Universita degli studi di Milano we Włoszech. Wykształcenie i doświadczenie zdobywałam w kraju i za granicą, głównie we Francji i we Włoszech. Od czterech lat regularnie udzielam korepetycji z języka włoskiego, francuskiego i angielskiego. Moją znajomość języka angielskiego poświadcza Certificate in General English Communication wydany przez Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego. Obecnie pracuję jako lektor języka francuskiego i włoskiego Uniwersytetu Warszawskiego. Od 3 lat współpracuję z kancelarią patentową w Warszawie jako tłumacz. Nauczanie języków obcych jest dla mnie prawdziwą pasją. Zapraszam do zapoznania się z moim CV i do współpracy.
9 aagrafka10 francuski, hiszpański
Brak informacji
10 abeille francuski
Brak informacji