korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: francuski
- województwo: małopolskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie małopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka francuskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka francuskiego w mieście Kraków


Przejdź do:
  Znaleziono 138 lektorów.
język francuski małopolskie
  1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
11 Aleksandra.W francuski
Mam kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji i jestem przekonana, że potrafię uczyć dobrze, o czym świadczą postępy w nauce moich uczniów oraz fakt, że polecają mnie swoim znajomym. Łatwo nawiązuję kontakty z innymi, szczególnie z dziećmi. Studia, pobyt we Francji i dwuletnie doświadczenie w tłumaczeniach pozowoliły mi na bardzo dobre opanowanie języka francuskiego zarówno w mowie jak i w piśmie. Nie mam uprawnień pedagogicznych, dlatego szukam pracy w szkole, która ich nie wymaga.
12 anderlecht francuski
Lektor jezyka francuskiego Szanowny Panie, Z zainteresowaniem przeczytalem Pani ogloszenie w stronie internetowej “SzukajLektora”. Chcialbym kandydowac na stanowisko lektor jezyka francuskiego. Jestem Belgiem, mówię po polsku (komunikatywnie), angielsku i francusku. Mieszkalem we Warszawie przez 3 lata i pracowalem jako nauczyciel francuskiego w szkole “Sandrine Jacques” gdzie prowadzilem warsztaty jezyka francuskiego dla dzieci. Jestem odpowiednim kandydatem na to stanowiskonie tylko z powodu moich zdolnosci jezykowych lecz na moje doswiadczenie w kierowanie grupach w kontekstu wydarzenie kulturalnych. Z niecierpliwoscia oczekuje zaproszenia na rozmowe kwalifikacyjna.
13 ania25 francuski
Brak informacji
14 aniagre francuski
Brak informacji
15 anna.fr francuski
Jestem absolwentką filologii romańskiej Szukam pracy która pozwoli mi rozwijać moje zdolności językowe. Wyjazdy, studia jak i praca zagranicą pozwoliły mi poznać i zgłębić zakres mojej wiedzy lingwistycznej. Jestem zmotywowana do tego by dalej rozwijać się z tym kierunku oraz pragnę dzielić się moimi doświadczeniami z innymi miłośnikami języków obcych.
16 AnnaRdest francuski
Jestem bardzo zainteresowana pracą na stanowisku lektora języka francuskiego. Uważam, że posiadam predyspozycje oraz zdolności komunikacyjne pozwalające na prace w zawodzie lektora języka obcego. Całe moje życie zawodowe związane jest z nauczaniem języka francuskiego dzieci i dorosłych oraz pracą w charakterze tłumacza. Odbyłam praktyki w szkołach, ukończyłam kursy metodologiczne. Uważam, że moje dotychczasowe doświadczenia zawodowe i zdobyte umiejętności pozwola mi na bardzo dobre wywiązywanie się z zadań przypisanych stanowisku. W pracy najbardziej motywuje mnie satysfakcja uczniów, możliwość poznawania nowych ludzi i podejmowania wyzwań - jednym z nich były liczne wyjazdy do Francji. Wierzę, że informacje, które przedstawiłam przekonają Państwa do mojej osoby. Ze swojej strony deklaruję zainteresowanie ofertą oraz chęć nawiązania długofalowej współpracy.
17 annazyd francuski
Od 17 lat pracuje w liceum w Krakowie. Jestem też tłumaczem przysięgłym. Jestem cierpliwą nauczycielką, życzliwą uczniom.
18 Asia francuski, hiszpański
Jestem absolwentką Filologii Romańskiej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie. W 2006 r. obroniłam pracę magisterską z zakresu językoznawstwa romańskiego, a w 2016 r. uzyskałam tytuł doktora nauk humanistycznych w tej dyscyplinie naukowej. Moje zainteresowania badawcze koncentrują się wokół polsko-hiszpańskich studiów językowo-kulturowych, ze szczególnym uwzględnieniem roli tekstów podróżniczych w kształtowaniu się wzajemnych relacji. Jako nauczyciel akademicki na stanowisku asystenta naukowo - dydaktycznego w Instytucie Filologii Romańskiej prowadziłam zajęcia dydaktyczne w ramach praktycznej nauki języka francuskiego i hiszpańskiego w zakresie gramatyki, leksyki i konwersacji oraz tłumaczeń ustnych i pisemnych tekstów zwykłych i specjalistycznych. Pasję zdobywania, rozwijania i przekazywania wiedzy o języku i kulturze krajów romańskich mogłam realizować pełniąc funkcję kuratora Koła Naukowego Romanistów KUL (2008-2016) i Sekretarza Fundacji Polsko – Iberyjskiej w Lublinie (2008-2010). Uzupełnieniem mojego profilu naukowego jest członkostwo w Polskim Stowarzyszeniu Hispanistów (od 2015) oraz udział w krajowych i zagranicznych wydarzeniach kulturowych i naukowych. Na co dzień jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch "skrzacików" z głową pełną pomysłów i energii do dzielenia się swoimi pasjami językowymi.
19 basiarapacz francuski
Brak informacji
20 basiaroska francuski, hiszpański, włoski
Pracuję z ogromnym entuzjazmem!
0-100 100-200