korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: francuski
- województwo: małopolskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie małopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka francuskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka francuskiego w mieście Kraków


Przejdź do:
  Znaleziono 132 lektorów.
język francuski małopolskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 15130414 francuski
Jestem doświadczonym, kompetentnym nauczycielem, prowadzę zajęcia metodami aktywizujacymi, potrafię stosować nowoczesne technologie w nauczaniu. Jestem osobą o wysokiej kulturze osobistej, pogodną i komunikatywną. Konsekwentnie dążę do celu realizując powierzone mi zadanie. Moi uczniowie osiągali sukcesy w konkursach przedmiotowych z języka francuskiego, osiągali wysokie wyniki na egzaminach. Jestem aktywna, posiadam duży potencjał i chętnie podejmę nowe wyzwania.
2 3101977 angielski, francuski
Jestem ambitnym, energicznym i kreatywnym nauczycielem. pracującym także społecznie na rzecz szkoły i młodzięży (prowadziłam bezpłatnie kurs j. francuskiego dla osób chętnych), angażującym się w życie szkoły i w pracę dla jej dobra (przygotowywałam z kolężankami obecnie realizowany w szkole projekt \" Angielski- mój paszport do lepszej przyszłości\" finansowany z funduszy Unii Europejskiej. Posiadany przezemnie stopień awansu zawodowego to: nauczyciel kontraktowy. Lubię pracę z dziećmi i z młodzieżą o czym przekonałam się w czasie kilkuletniej pracy zawodowej. Posiadam doświadczenie w nauczaniu różnych grup wiekowych (przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, dorośli).
3 59xmjv71 francuski
Pracę nauczyciela j. francuskiego rozpoczęłam w Zespole Szkół Hotelarsko-Turystycznych w Zakopanem. Tam też zorganizowałam pierwszą w swojej karierze wymianę międzyszkolną. Potem po 2 latach wróciłam do Krakowa i zostałam asystentką Dyrektora i Redaktora Naczelnego Polskiego Wydawnictwa Muzycznego. Raz w tygodniu prowadziłam lektorat dla pracowników. Nauczanie to moja pasja i dlatego zdradziłam wydawnictwo dla VI Liceum Ogólnokształcącego w Krakowie. Wówczas jeszcze było ono szkołą językową. Zawsze wymagająca, ale szanująca uczniów do tej pory z wieloma utrzymuję kontakt. W VI L.O również organizowałam wymiany, moja uczennica została laureatką Olimpiady Języka Francuskiego,a wielu absolwentów zaliczało lektoraty na UJ już na pierwszym roku studiów. Czasy się zmieniły i po 15 latach z braku godzin musiałam odejść. Zmieniłam nieco zawód i zostałam przewodnikiem w języku francuskim po Kopalni Soli "Wieliczka". I tak już prawie 8 lat. Jednak nie zerwałam zupełnie z uczeniem, przez 4 lata starałam się przenieść trochę cywilizacji francuskiej do Zespołu Szkół w Gdowie no i prowadziłam lektorat w Szkole Języków Obcych "Kontekst" w Wieliczce. Jestem człowiekiem obowiązkowym, bardzo szanującym pracę. Cenię zaangażowanie uczniów i ich świadomość, że współcześnie język to bardzo ważne narzędzie potrzebne nam w wielu sytuacjach i każdego dnia. Francuzi nie cierpią j. angielskiego i chcą mieć kontakt wszędzie ze swoim językiem nawet młodzież.
4 aanaaxd francuski
Brak informacji
5 adapich francuski
Brak informacji
6 Agakor francuski, polski dla cudzoziemców
Jestem z zawodu filologiem języka francuskiego, jak również posiadam wykształcenie nauczycielskie.Obecnie ukończyłam również studia podyplomowe na Uniwersytecie Jagiellońskim : Nauczanie Języka Polskiego Jako Obcego. Mam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka francuskiego. Na lekcjach korzystam z metodyki komunikatywnej z użyciem dużej ilości materiałów audiowizualnych oraz interakcji, a także używam metody INSELL, która jest zbliżona do metody komunikatywnej. Nie stosuję ćwiczeń na tłumaczenie, o ile nie ma takiej konieczności. Posiadam doświadczenie w nauczaniu grup językowych jak i w nauczaniu indywidualnym. Potrafię dostosować się do rytmu grupy, który za każdym razem jest nieco inny. Oczywiście, motywację i potrzeby uczniów stawiam na pierwszym miejscu i dlatego materiały dobieram zależnie od ich potrzeb .
7 agamemnon francuski, niemiecki, polski dla cudzoziemców, włoski
Najwazniejsza rzecza w moich roznorodnych doswiadczeniach zawodowych jest kontakt z ludzmi. Najwazniejsza dziedzina mojej dzialalnosci zawodowej jest uczenie jezykow ( polski, polski dla obcokrajowcow, francuski, niemiecki, wloski). Lacze w tym wiele moich pasji - do jezykow, literatury, kultury, tlumaczenia, podrozowania, spotykania i poznawania ludzi innych kultur i mentalnosci. Lubie cos komus wyjasniac, tlumaczyc i sprawia mi radosc, kiedy to sie uda. Nie nuzy mnie zaczynanie wciaz od nowa kursow z poczatkujacymi, a kursy z zaawansowanymi czesto mnie ucza i inspiruja do doksztalcania sie. Chetnie korzystam na lekcjach z wlasnych materialow i jest dla mnie wyzwaniem znalezienie najlepszego podejscia i technik dla danego ucznia czy grupy uczniow. Jestem cierpliwa, pogodna, z poczuciem humoru. Lubie gory i podrozowanie autostopem.
8 agggga francuski
Brak informacji
9 Agnieszka.szymacha@gmail.com francuski
Brak informacji
10 agniez francuski
Brak informacji
0-100 100-200