korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: francuski
- województwo: lubuskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie lubuskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka francuskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka francuskiego w mieście Gorzów Wielkopolski
Katalog lektorów języka francuskiego w mieście Zielona Góra


Przejdź do:
  Znaleziono 19 lektorów.
język francuski lubuskie
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 AgnieszkaM4 francuski
Jestem doświadczonym nauczycielem języka francuskiego; miłym, odpowiedzialnym, skutecznym, zaangazowanym w pracę; sukcesy moich uczniów to moja największa nagroda i radość z dobrze wykonanej pracy.
2 ANGLOPROFESORFR angielski, francuski
LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO I FRANCUSKIEGO z zastosowaniem Klasyfikacji Biegłości Językowej według Rady Europy . 11-toletni pobyt zagranica, Studia m.in. podyplomowe w Paryzu, zywy kontakt z jezykami i kultura nauczanych jezykow (w kregu zawodowym i prywatnym); Pasja do jezykow i ich nauczania.
3 annafrancja francuski
Bonjour a tous, Jestem Polka i absolwentka Filologii Romanskiej Uniwersytetu wroclawskiego.Od lat mieszkam w Miluzie we Francji, gdzie ucze francuskiego,historii i geografii w tamtejszym liceum zawodowym.Jestem rowniez lektorem jezyka polskiego w szkole jezykowej(prowadze kursy j.polskiego w firmach).Pochodze z Zagania i tam spedze miesiac lub nawet poltora wakacji .W zwiazku z tym, poszukuje pracy jako lektor jezyka francuskiego w tym okresie najchetniej na terenie Zielonej Gory, Zagania lub Zar. A bientot Anna
4 AnneMargot francuski
Brak informacji
5 attrape-coeurs francuski
Brak informacji
6 BasiaWaw25 francuski
Od zawsze kocham język francuski..Moja przygoda z nim tak prawdziwie zaczęła się tuz po maturze, kiedy wyjechałam na rok do Paryża.Zapoznając się z nim dokładniej wróciłam do Polski i zaczęłam go studiować...Studia, choć nie były łatwe- zostały ukończone pomyślnie..Los sprawił,że po studiach po raz kolejny wyjechałam do Francji i znowu powróciłam do Polski.. Lubię nauczać tego języka i opowiadać o swoich doświadczeniach.Ponieważ ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych, byłam także szkolona pod kątem dydaktycznym. Jestem miłą osobą, szybko nawiązujacą kontakty, chcącą podzielić się swoim atutem -jakim jest język francuski:)
7 BeataWu francuski
Jestem osobą wywiązującą się ze swoich zobowiązań. Łatwo nawiązuję kontakt z nowo poznanymi ludźmi. Dlatego też grupa wiekowa moich potencjalnych uczniów nie ma dla mnie większego znaczenia. Studia które kończę nauczyły mnie jakich metod używać by w sposób przyjemny i skuteczny przekazać wiedzę. Dodatkowym atutem może być to, że posiadam także pewne doświadczenie w nauczaniu poza granicami naszego kraju. Uczyłam języka francuskiego podczas wymiany studenckiej w Hiszpanii. Dzięki tej praktyce nie obawiam się uczyć języka francuskiego w innym języku obcym. Znam biegle w mowie i piśmie język hiszpański i angielski.
8 Edith1177 francuski
Witam serdecznie :) Jestem osobą otwartą, spontaniczną, elastyczną i kontaktową. Lubię pracę z ludźmi, po to aby dzielić się z nimi zdobytą wiedzą. Sprawia mi dużą satysfakcję, gdy widzę postępy moich uczniów. Pozdrawiam i do zobaczenia!
9 emiliakrol angielski, francuski
Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim (5-letnie studia - język angielski i język francuski). Korepetycji udzielam już dziewiąty rok. Chętnie udzielę lekcji języka angielskiego uczniom szkół podstawowych, gimnazjów lub liceów. Mogę dojeżdżać na zajęcia lub prowadzić je w domu. Udzielam również korepetycji z języka francuskiego.
10 Gottfreund-Traduction francuski
Brak informacji
0-100