korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: francuski
- województwo: lubuskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie lubuskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka francuskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka francuskiego w mieście Gorzów Wielkopolski
Katalog lektorów języka francuskiego w mieście Zielona Góra


Przejdź do:
  Znaleziono 18 lektorów.
język francuski lubuskie
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 AgnieszkaM4 francuski
Jestem doświadczonym nauczycielem języka francuskiego; miłym, odpowiedzialnym, skutecznym, zaangazowanym w pracę; sukcesy moich uczniów to moja największa nagroda i radość z dobrze wykonanej pracy.
2 ANGLOPROFESORFR angielski, francuski
LEKTOR JĘZYKA ANGIELSKIEGO I FRANCUSKIEGO z zastosowaniem Klasyfikacji Biegłości Językowej według Rady Europy . 11-toletni pobyt zagranica, Studia m.in. podyplomowe w Paryzu, zywy kontakt z jezykami i kultura nauczanych jezykow (w kregu zawodowym i prywatnym); Pasja do jezykow i ich nauczania.
3 annafrancja francuski
Bonjour a tous, Jestem Polka i absolwentka Filologii Romanskiej Uniwersytetu wroclawskiego.Od lat mieszkam w Miluzie we Francji, gdzie ucze francuskiego,historii i geografii w tamtejszym liceum zawodowym.Jestem rowniez lektorem jezyka polskiego w szkole jezykowej(prowadze kursy j.polskiego w firmach).Pochodze z Zagania i tam spedze miesiac lub nawet poltora wakacji .W zwiazku z tym, poszukuje pracy jako lektor jezyka francuskiego w tym okresie najchetniej na terenie Zielonej Gory, Zagania lub Zar. A bientot Anna
4 AnneMargot francuski
Brak informacji
5 attrape-coeurs francuski
Brak informacji
6 BasiaWaw25 francuski
Od zawsze kocham język francuski..Moja przygoda z nim tak prawdziwie zaczęła się tuz po maturze, kiedy wyjechałam na rok do Paryża.Zapoznając się z nim dokładniej wróciłam do Polski i zaczęłam go studiować...Studia, choć nie były łatwe- zostały ukończone pomyślnie..Los sprawił,że po studiach po raz kolejny wyjechałam do Francji i znowu powróciłam do Polski.. Lubię nauczać tego języka i opowiadać o swoich doświadczeniach.Ponieważ ukończyłam Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych, byłam także szkolona pod kątem dydaktycznym. Jestem miłą osobą, szybko nawiązujacą kontakty, chcącą podzielić się swoim atutem -jakim jest język francuski:)
7 BeataWu francuski
Jestem osobą wywiązującą się ze swoich zobowiązań. Łatwo nawiązuję kontakt z nowo poznanymi ludźmi. Dlatego też grupa wiekowa moich potencjalnych uczniów nie ma dla mnie większego znaczenia. Studia które kończę nauczyły mnie jakich metod używać by w sposób przyjemny i skuteczny przekazać wiedzę. Dodatkowym atutem może być to, że posiadam także pewne doświadczenie w nauczaniu poza granicami naszego kraju. Uczyłam języka francuskiego podczas wymiany studenckiej w Hiszpanii. Dzięki tej praktyce nie obawiam się uczyć języka francuskiego w innym języku obcym. Znam biegle w mowie i piśmie język hiszpański i angielski.
8 Edith1177 francuski
Witam serdecznie :) Jestem osobą otwartą, spontaniczną, elastyczną i kontaktową. Lubię pracę z ludźmi, po to aby dzielić się z nimi zdobytą wiedzą. Sprawia mi dużą satysfakcję, gdy widzę postępy moich uczniów. Pozdrawiam i do zobaczenia!
9 Edyta Gorska francuski
Studiowałam 3 lata na wydziale Filologii Romańskiej na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, przygotowujac się do pracy nauczyciela języka francuskiego. Następnie ukończyłam 3 - letnie studia magisterskie na wydziale politologii w Międzynarodowej Szkole Nauk Politycznych przy Uniwersytecie Śląskim w Katowicach oraz studia podyplomowe w dziedzinie prawa Unii Europejskiej w Lyonie. Od 17 lat mieszkam i pracuje we Francji. Nauczanie języka nie stało się co prawda moją główną działanością zawodową z różnych powodów, jednakże element dydaktyczny stał się leitmotivem w ciągu mojego życia. Miałam okazję odbyć praktyki zawodowe w LO im. M. Skłodowskiej – Curie w Wolsztynie, czy też udzielać prywatnych lekcji języka francuskiego uczniom szkół podstawowych. We Francji prowadziłam również działalność gospodarczą w ramach jednoosobowej firmy tłumaczeniowej, gdzie oprócz pracy tłumacza uczyłam osoby dorosłe języka polskiego. Udzielam również lekcji języka francuskiego używając współczesnych narzędzi komunikacyjnych Polakom, chcącym poszerzyć swoją znajmość języka lub też nauczyć się go od podstaw. Nauczanie sprawia mi niezwykłą przyjemność, co powoduje, że czynię to z pasją i motywacją. Jestem elastyczna i dostosowuję się do potrzeb oraz wymagań zainteresowanego. Przygotowując się do lekcji zależy mi na podejściu indywidualnym, co sprawia, iż zawartość lekcji jest zaadaptowana do zainteresowań i poziomu ucznia. Lubię korzystać z różnych materiałów, tak aby uczeń mógł poznać żywy język. Staram się zatem przekazać jak najwięcej wiedzy na temat współcześnie używanego języka francuskiego, który nieustannie ewoluuje, zmienia się i wzbogaca się. Dzięki temu, że żyję we Francji i interesuję się życiem społeczno – kulturalnym oraz bieżącymi wydarzeniami, mam dobre rozeznanie w dziedzinie językowej. Udzielam lekcji na wszystkich poziomach, począwszy od podstawowej nauki języka, konwersacji na tematy ogólne, kończąc na przygotowaniach do pracy z klientem francuskojęzycznym. Jak już wspomniałam mieszkam we Francji, ale ponieważ proponowana praca wykonywana jest na odległość, myślę zatem, iż fakt ten nie będzie stanowił przeszkody. Dodam jeszcze, że jestem osobą komunikatywną, cierpliwą i wyrozumiałą. Mam bardzo dobrze opanowaną obsługę komputera i pakietu MS Office. Wierzę, że moje umiejętności i doświadczenie będą przydatne i z przyjemnością zaprezentuję więcej dodatkowych informacji, jeśli zdecydujecie się Państwo na kontakt ze mną.
10 Francaisfacile francuski
Posiadam długoletnie doświadczenie w pracy z klientem francuskojęzycznym zdobyte podczas 14-letniego pobytu we Francji. Od ponad 10 lat udzielam prywatnych korepetycji (rownież przez skypa). Dorosłych przygotuję do wyjazdów służbowych do Francji, uczniom pomogę nadrobić zaległości oraz wytłumaczę zagadnienia gramatyczne. Aktualnie jestem w trakcie zakładania własnej działalności gospodarczej w zakresie tłumaczeń, nauki języka francuskiego a także pośrednictwa w obsłudze klienta francuskojęzycznego.
0-100