korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: francuski
- miasto: Lublin
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie lubelskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka francuskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka francuskiego w województwie lubelskim


Przejdź do:
  Znaleziono 49 lektorów.
język francuski Lublin
  [1] 2 3 4 5  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Agarex francuski
Moim atutem jest doskonała - praktyczna znajomość języka francuskiego poprzez działalność w Międzynarodowej Organizacji Pocztowców i Telekomunikantów „Jumelages” (współpraca z Nantes/Francja); obsługa grupy w charakterze tłumacza bezpośredniego (tłumaczenie symultaniczne) od 1997 r. (17 lat)
2 agatioszka francuski
Brak informacji
3 agutek01 angielski, francuski, polski dla cudzoziemców
Brak informacji
4 alaanne francuski
Brak informacji
5 alicya francuski
Jestem studentką drugiego roku studiów uzupełniających magisterskich filologii romańskiej UMCS w Lublinie. W 2010 roku ukończyłam studia licencjackie na tym kierunku i otrzymałam dyplom z oceną dobrą. Od 5 lat udzielam korepetycji z języka francuskiego osobom w różnym wieku i na różnym poziomie zaawansowania. Odbyłam praktyki metodyczne w różnych szkołach (gimnazjum, liceum). Posiadam przygotowanie pedagogiczne i metodyczne do nauczania języka obcego. Jestem osobą komunikatywną, dynamiczną i ambitną.
6 Amelia86 francuski
Brak informacji
7 anderlecht francuski
Lektor jezyka francuskiego Szanowny Panie, Z zainteresowaniem przeczytalem Pani ogloszenie w stronie internetowej “SzukajLektora”. Chcialbym kandydowac na stanowisko lektor jezyka francuskiego. Jestem Belgiem, mówię po polsku (komunikatywnie), angielsku i francusku. Mieszkalem we Warszawie przez 3 lata i pracowalem jako nauczyciel francuskiego w szkole “Sandrine Jacques” gdzie prowadzilem warsztaty jezyka francuskiego dla dzieci. Jestem odpowiednim kandydatem na to stanowiskonie tylko z powodu moich zdolnosci jezykowych lecz na moje doswiadczenie w kierowanie grupach w kontekstu wydarzenie kulturalnych. Z niecierpliwoscia oczekuje zaproszenia na rozmowe kwalifikacyjna.
8 anesi26 francuski
Brak informacji
9 aneta94 francuski
Brak informacji
10 annafr98 francuski
Jestem nauczycielką z dużym doświadczeniem i wiedzą praktyczną w zakresie nauczania starszej młodzieży i dorosłych. W ciągu wielu lat pracy miałam okazję poznać i wyrobić sobie zdanie o licznych metodach nauczania i podręcznikach. Bardzo lubię moją pracę i wykonuję ją z przekonaniem. Jestem osobą otwartą, optymistycznie nastawioną do życia i ludzi, mam dużo energii i odważnie podejmuję nowe wyzwania. Potrafię wzbudzić motywację w uczniach.
0-100