korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: francuski
- województwo: łódzkie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie łódzkim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka francuskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka francuskiego w mieście Łódź


Przejdź do:
  Znaleziono 56 lektorów.
język francuski łódzkie
  [1] 2 3 4 5 6  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 aaa_Marta_FR_IT_EN francuski, włoski
Szanowni Państwo, jestem magistrem Filologii Romańskiej Uniwersytetu Łódzkiego (specjalność językoznawstwo-język francuski i włoski). W ramach programu Erasmus studiowałam na Universita degli studi di Milano we Włoszech. Wykształcenie i doświadczenie zdobywałam w kraju i za granicą, głównie we Francji i we Włoszech. Od czterech lat regularnie udzielam korepetycji z języka włoskiego, francuskiego i angielskiego. Moją znajomość języka angielskiego poświadcza Certificate in General English Communication wydany przez Studium Języków Obcych Uniwersytetu Łódzkiego. Obecnie pracuję jako lektor języka francuskiego i włoskiego Uniwersytetu Warszawskiego. Od 3 lat współpracuję z kancelarią patentową w Warszawie jako tłumacz. Nauczanie języków obcych jest dla mnie prawdziwą pasją. Zapraszam do zapoznania się z moim CV i do współpracy.
2 Agata1234 francuski
Brak informacji
3 AJFELKA1995 francuski
Jestem osobą otwartą, optymistyczną pełna dynamizmu i poczucia humoru. Moja pasją jest nauczanie jęz. francuskiego, poznawanie nowych ludzi i sprostanie nowym wyzwaniom i wymaganiom. Od kilkunastu lat prowadzę własną szkołe jęz. francuskiego AJFELKA Katarzyna Agaciak-Kubiak, gdzie nauczam osoby w kazdym wieku i na bardzo różnych poziomach. Moge poszczycić się bardzo zadawalajacymi wynikami mojej pracy z czego jestem bardzo dumna. Zdecydowanie preferuję pracę poza oświatą, gdzie mam mozliwość wykazywania się wcielaniem w życie własnych programów nauczania bez niepotrzebnej biurokracji. Czeekam na propozycje i pozdrawiam wszystkich chetnych do nauki pięknego jezyka francuskiego.
4 alessa francuski, włoski
Jestem osobą otwartą, łatwo nawiązującą kontakty z ludźmi. Szybko uczę się nowych rzeczy i nie boję się podejmować nowych wyzwań. Do swoich obowiązków podchodzę rzetelnie. Potrafię dobrze zorganizować swój czas tak, aby rezultaty mojej pracy były jak najlepsze. Mam doświadczenie w tłumaczeniu tekstów zwykłych i specjalistycznych w różnych konfiguracjach językowych. Ukończyłam również kurs pedagogiczny, a także odbyłam praktyki w Centrum Języków Romańskich w Łodzi oraz w Szkole Podstawowej nr 83 w Łodzi. Moją pasją są języki- jako specjalizację wybrałam językoznawstwo. Szczególnie interesuje mnie język młodzieży zarówno francuskiej jak i włoskiej. Ponadto uwielbiam podróżować i poznawać kulturę innych krajów.
5 AlinaDaria francuski
Brak informacji
6 AnnaLodz francuski
Brak informacji
7 BeataBema francuski
Brak informacji
8 cocinelle2014 francuski
Brak informacji
9 Dobjour francuski, polski dla cudzoziemców
Dobjour jest firmą, która z pasją naucza języka francuskiego oraz polskiego jako polskiego. Zrodziła się z zamiłowania do obu języków i kultur Polski i Francji, czerpiąc z nich to, co najlepsze. Nauczanie zarówno języka ogólnego , jak i specjalistycznego niezależnie od przedziału wiekowego uczestników zajęć, odbywa się z pasją w atmosferze wzajemnego szacunku. Na zajęciach zabraknie jedynie \"listy słówek do nauczenia\", bo tym nadajemy kolory, zapachy, a nawet kształty, zakotwiczając je w pamięci poprzez ruch. Dobjour zaprasza na zajęcia pełne skojarzeń😊
10 Domininews francuski
Brak informacji
0-100