korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: francuski
- miasto: Gdynia
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka francuskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka francuskiego w województwie pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 14 lektorów.
język francuski Gdynia
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 alextutor francuski
Nauczyciel z Francji, który mieszka w Gdyni szuka osób, które chcą nauczyć się od podstaw albo udoskonalić zanajomość języka francuskiego. Mam ponad 6-letnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych, idywidualnie lub wgrupach. Mogę zaproponować zarówno kurs ogólny języka francuskiego, kurs konwersacyjny, jak i kurs specjalistyczny zawsze dostosowany do indywidualnych potrzeb moich uczniów! Kilka słów o mnie: Mam 31 lat i pochodzę z Bretanii, a moim powołaniem jest nauczanie rodzimego języka. Wielostronne doświadczenie zdobyłem podczas pracy dla wielu prywatnych szkół językowych,organizacji takich jak Alliance Francaise oraz międzynarodowej uczelni w Chinach, więc jestem przyzwyczajony do osiągania doskonałych wyników przez moich studentów. Lokalizacja: dojazd do domu ucznia lub w proponowanym miejscu na terenie Gdyni. Materiały własne, konkurencyjne ceny! 45 minut - 30 zł, 90 minut - 55 zł, 120 minut - 70 zł ZAPRASZAM;-) Mam nadzieję usłyszeć od ciebie: A bientôt j’espère!
2 ambitieuse francuski
Jestem osobą ambitną i pełną pomysłów. Dobrze znam zagadnienia dydaktyczne jak i również potrafię je wprowadzić w życie. Utrzymuję ciągle kontakt z osobami pochodzenia francuskiego, dzięki wykonywanej przeze mnie pracy. Pozwala mi się to rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Swoją wiedzę chętnie przekażę innym!
3 annapawlowska francuski
Jestem Polką i mam 39 lat. Ukończyłam filologię romańską w Toruniu i zdobylam uprawnienia pedagogiczne, dzieki czemu pracowalam jako nauczycielka jezyka francuskiego w szkolach srednich przez 5 lat. Niestety z powodu malego zainteresoania tym jezykiem i na skutek redukcji etatow, zmuszona bylam do podjecia pracy w innym zawodzie. Ukonczylam studia podyplomowe z Turystyki i Hotelarstwa, co umozliwia mi prace do dnia dzisiejszego w branzy turystycznej, ze stalym kontaktem i praktyka jezyka francuskiego. Poza tym udzielam tez licznych lekcji prywatnych, bardzo lubię ten zawód. Jestem osobą aktywną, cierpliwą, dobrze zorganizowaną i lubię kontakty z ludźmi.
4 Dorothee francuski
Brak informacji
5 frencz123 francuski
Brak informacji
6 IzabelaFR francuski
Brak informacji
7 kamila.kk1 francuski
Nauczanie języka francuskiego jest moją pasją, dzięki której zarażam innych i moi kursanci odnoszą sukcesy językowe. Łamią bariery językowe i francuski nie wydaje się już taki trudny :) W tej pracy spełniam się zawodowo nieustannie od 2000 roku nie wliczając czasu studiów na Uniwersytecie Łódzkim w NKJO oraz WSH na kierunku dydaktyka języków obcych. Byłam na kilku stażach m.in .Alliance Francaise w Marsylii oraz Cavilam Vichy.Spędziłam ok. dwóch lat w Marsylii gdzie poznawałam kulturę i obyczaje Francji co daje niewymierne korzyści gdyż przemycam słownictwo z życia codziennego. Na zajęciach stosuję różne techniki nauczania tak żeby zajęcia nie były nudne aby maksymalnie zaangażować kursanta. Nauka to nie tylko gramatyka: odmiana czasowników i ćwiczenia z książki, wszystko to można zrobić wykorzystując internet,, dokumenty audiowizualne gry i zabawy multimedialne i wiele innych ciekawych materiałów, które podnoszą poziom językowy. Sukcesem dla mnie jest jeśli po jakimś czasie kursant czyta książki w oryginalnej wersji językowej i swobodnie wypowiada się na zajęciach.Jestem zdania, że po pierwszych dobrze przygotowanych zajęciach można wyjść z zajęć z takim zasobem słów aby mówić swobodnie o sobie i zadawać proste pytania. Uczę często osoby bardzo zapracowane i zajęte, głownie w firmach,które uczą się języka praktycznie tylko na zajęciach :) Zapraszam do nauki języka francuskiego
8 Kasia87 francuski, hiszpański
Odbyłam praktyki w zakresie języka francuskiego w 3 klasach gimnazjum i pierwszej liceum, praktyki trwały około 2-3 miesięcy, były wymagane do otrzymania dyplomu licencjata na UG. Poza tym od października do grudnia 2012 roku prowadziłam zajęcia w szkole językowej Ambit w Gdyni, a od października 2012 do lutego 2013 odbywały się zajęcia ze mną w gdyńskim Towarzystwie Przyjaźni Polsko-Francuskiej
9 kasiaby francuski
Jestem osobą, która z pasją wykonuje działania, w które się angażuje. W nauczaniu staram się prowadzić zajęcia w interesujący sposób, korzystając z wybranych podręczników, a także dołączając materiały dodatkowe, w tym multimedialne. Często na zajęciach językowe wykorzystuję materiały dotyczące kultury, gdyż jest to integralny element znajomości języka. Dostosowuję poziom trudności zadań oraz ich tematykę do możliwości i oczekiwań ucznia. Główny nacisk kładę na interakcje międzyludzkie: rozumienie i tworzenie wypowiedzi ustnych, nie zapominając przy tym o rozumieniu tekstu czytanego, tworzeniu własnych tekstów czy gramatyce. Regularnie staram się podnosić swoje kompetencje poprzez udział w zajęciach językowych bądź warsztatach metodycznych.
10 lektor04 francuski
Jestem pasjonatem języka francuskiego i technik uczenia i wykorzystywania elementów NLP w nauczaniu dzieki dopasowaniu sposobu oraz zakresu i formy treści do indywidualnej percepcji. Uwielbiam pracować z ludźmi - zarówno indywidualnie jak i w grupach - szukając wciąż nowych sposobów ich motywacji i maksymalizacji łatwości przyswajania przynoszącej jak największą satysfakcję i optymalne efekty.
0-100