korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: francuski
- miasto: Gdynia
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie pomorskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka francuskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka francuskiego w województwie pomorskim


Przejdź do:
  Znaleziono 14 lektorów.
język francuski Gdynia
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Agnese angielski, francuski
Nauka i nauczanie języków obcych to pasja, którą warto dzielić się z innymi;)
2 alextutor francuski
Nauczyciel z Francji, który mieszka w Gdyni szuka osób, które chcą nauczyć się od podstaw albo udoskonalić zanajomość języka francuskiego. Mam ponad 6-letnie doświadczenie w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych, idywidualnie lub wgrupach. Mogę zaproponować zarówno kurs ogólny języka francuskiego, kurs konwersacyjny, jak i kurs specjalistyczny zawsze dostosowany do indywidualnych potrzeb moich uczniów! Kilka słów o mnie: Mam 31 lat i pochodzę z Bretanii, a moim powołaniem jest nauczanie rodzimego języka. Wielostronne doświadczenie zdobyłem podczas pracy dla wielu prywatnych szkół językowych,organizacji takich jak Alliance Francaise oraz międzynarodowej uczelni w Chinach, więc jestem przyzwyczajony do osiągania doskonałych wyników przez moich studentów. Lokalizacja: dojazd do domu ucznia lub w proponowanym miejscu na terenie Gdyni. Materiały własne, konkurencyjne ceny! 45 minut - 30 zł, 90 minut - 55 zł, 120 minut - 70 zł ZAPRASZAM;-) Mam nadzieję usłyszeć od ciebie: A bientôt j’espère!
3 ambitieuse francuski
Jestem osobą ambitną i pełną pomysłów. Dobrze znam zagadnienia dydaktyczne jak i również potrafię je wprowadzić w życie. Utrzymuję ciągle kontakt z osobami pochodzenia francuskiego, dzięki wykonywanej przeze mnie pracy. Pozwala mi się to rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. Swoją wiedzę chętnie przekażę innym!
4 annapawlowska francuski
Jestem Polką i mam 30 lat. Ukończyłam filologię romańską w Toruniu oraz kurs pedagogiczny i cztery ostatnie lata przepracowałam jako nauczycielka języka francuskiego w liceum. Byłam wychowawcą klasy oraz prowadziłam liczne zajęcia pozalekcyjne, przygotowywałam uczniów do egzaminów maturalnych z francuskiego i licznych konkursów językowych, również pozaszkolnych. Poza tym udzielam stale licznych lekcji prywatnych, bardzo lubię ten zawód. Korzystając z dwóch miesięcy wakacji rozwijałam moje umiejętności językowe pracując zagranica jako opiekunka do dzieci w rodzinach francuskojęzycznych, w hotelu a potem jako tłumacz i pilot dla myśliwych przebywających w naszym kraju. Jestem osobą aktywną, cierpliwą, dobrze zorganizowaną i lubię kontakty z ludźmi. Dzięki pracy w szkole nauczyłam się żyć i pracować w zespole. Obecnie poszukuję pracy , chciałabym dalej pracować jako nauczycielka , strasznie ubolewam że język francuski jest tak mało popularny w naszym kraju.
5 frencz123 francuski
Brak informacji
6 IzabelaFR francuski
Brak informacji
7 Kasia87 francuski, hiszpański
Odbyłam praktyki w zakresie języka francuskiego w 3 klasach gimnazjum i pierwszej liceum, praktyki trwały około 2-3 miesięcy, były wymagane do otrzymania dyplomu licencjata na UG. Poza tym od października do grudnia 2012 roku prowadziłam zajęcia w szkole językowej Ambit w Gdyni, a od października 2012 do lutego 2013 odbywały się zajęcia ze mną w gdyńskim Towarzystwie Przyjaźni Polsko-Francuskiej
8 kasiaby francuski
Jestem osobą, która z pasją wykonuje działania, w które się angażuje. W nauczaniu staram się prowadzić zajęcia w interesujący sposób, korzystając z wybranych podręczników, a także dołączając materiały dodatkowe, w tym multimedialne. Często na zajęciach językowe wykorzystuję materiały dotyczące kultury, gdyż jest to integralny element znajomości języka. Dostosowuję poziom trudności zadań oraz ich tematykę do możliwości i oczekiwań ucznia. Główny nacisk kładę na interakcje międzyludzkie: rozumienie i tworzenie wypowiedzi ustnych, nie zapominając przy tym o rozumieniu tekstu czytanego, tworzeniu własnych tekstów czy gramatyce. Regularnie staram się podnosić swoje kompetencje poprzez udział w zajęciach językowych bądź warsztatach metodycznych.
9 lektor04 francuski
Jestem pasjonatem języka francuskiego i technik uczenia i wykorzystywania elementów NLP w nauczaniu dzieki dopasowaniu sposobu oraz zakresu i formy treści do indywidualnej percepcji. Uwielbiam pracować z ludźmi - zarówno indywidualnie jak i w grupach - szukając wciąż nowych sposobów ich motywacji i maksymalizacji łatwości przyswajania przynoszącej jak największą satysfakcję i optymalne efekty.
10 madenka francuski
Myślę, że mogę powiedzieć o sobie, iż jestem lektorem języka francuskiego z nabytym już doświadczeniem. Odbyte praktyki szkolne i codzienne korepetycje, jak i praca lektora w szkole jezykowej upewniły mnie, że nauczanie, możliwość przekazywania wiedzy, obserwowania postępów ucznia, komunikacja w języku obcym, jak i samodoskonalenie są dla mnie źródłem satysfakcji. Na dzień dzisiejszy chciałabym dołączyć do kolejnego zespołu osób, w ramach którego mogłabym nie tylko wykorzystać własne umiejętności i wiedzę o języku, ale także przekazywać ją dalej. Jestem osobą komunikatywną, która nie ma problemów z nawiązywaniem kontaktów. Liczne wyjazdy w roli au-pair pozwoliły mi nauczyć się języka w naturalnych warunkach, a także przełamać wszelkie bariery językowe i komunikacyjne. W ostatnim czasie ukończyłam kurs przewodnicki, również w jeżyku francuskim, który zapewne pomógł mi w zdobyciu bardzo szerokiej wiedzy ogólnej pomocnej również w pracy lektora. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani współpracą to proszę o kontakt.
0-100