korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: francuski
- województwo: dolnośląskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie dolnośląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka francuskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka francuskiego w mieście Wrocław


Przejdź do:
  Znaleziono 116 lektorów.
język francuski dolnośląskie
  [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10   nastepne>>
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 a.czuwara francuski, włoski
Jestem nauczycielką z dużym doświadczeniem i dziesiątkami (a może setkami?) zadowolonych uczniów, którzy ze świetnym wynikiem pozdawali swoje egzaminy językowe. Przygotowywałam ze świetnym wynikiem m.in. do nowej matury z języka włoskiego i z francuskiego. Lubię pracować w przyjaznej atmosferze, ale nie zapominam, że mamy się sporo nauczyć!
2 ABraton francuski
Uczę języka francuskiego od paru lat, głównie w ramach prywatnych korepetycji, mam świetny kontakt z moimi uczniami, lekcje są przyjemnością dla obu stron, a zarazem potrafię przekazać wiedzę w sposób bezbolesny. Od roku prowadzę również kurs języka francuskiego dla pracowników firmy francuskiej zlokalizowanej we Wrocławiu. Jestem magistrem Filologii Francuskiej, pracę magisterską pisałam z dziedziny lingwistyki języka francuskiego. Potrafię dobrze wytłumaczyć reguły gramatyczne, ale także dysponuję dużą liczbą ćwiczeń leksykalnych i potrafie w sposób ciekawy prowadzić konwersacje. Mam doświadczenie w uczeniu na różnych poziomach i osób w różnym wieku. Dysponuję ogromną liczba pomocy naukowych, jestem dyspozycyjna oraz bardzo lubie to co robię. Wydaje mi się, co potwierdzaja moi uczniowie, że jestem osobą bardzo ciepłą i sympatyczną, która szybko nawiązuje kontakt z innymi.
3 adam.makula angielski, francuski
Od kilku lat pracuję jako nauczyciel, mając także doświadczenie w pracy w szkole językowej. Zwracam uwagę na indywidualne podejście do uczniów oraz dostosowanie materiału do ich potrzeb. Można powiedzieć,iż przekazywanie wiedzy jest swego rodzaju pasją, w której się realizuję. Od ponad roku wykonuję tłumaczenia w języku angielskim oraz francuskim. Jest to praca wymagająca odpowiednich komepetencji językowych, jak i znajomości technik tłumaczenia. Interesuje mnie szczegolnie tłumaczenie literatury.
4 agatesca francuski
Jestem magistrem filologii hiszpańskiej jednak przez ponad 6 lat przebywałam we Francji na studiach doktoranckich i zrobiłam uprawnienia do uczenia również języka hiszpańskiego. Moje kompetencje wybiegają poza umiejętność uczenia języka jako takiego; dobra znajomość kultury i literatury hiszpańskiej oraz francuskiej pozwala mi urozmaicać moje lekcje jak również uczyć z pasja.
5 agnescastellano francuski, włoski
Witam Moim atutem jest bardzo dobra znajomość języka francuskiego. Jestem także absolwentką francuskiego uniwersytetu. Nauczanie jest moją pasją.
6 agnesfg francuski
Od zawsze pragnęłam uczyć- w tym zawodzie realizuje się od ponad 20lat. Mam na swoim koncie wiele sukcesów zawodowych poświadczonych rekomendacjami. Zapraszam A bientot :-)
7 AgnieszkaFrancuska francuski
Kocham język francuski,więc postaram się pomóc każdemu,kto zechciałby zacząć uczyć się tego języka lub pogłębić już nabyte umiejętności.
8 alice1234 francuski
Brak informacji
9 Alicja.K. francuski
Brak informacji
10 Alicja_J francuski
Witam! Lubię uczyć i obserwować jak uczniowie dokonują postępów i są coraz bardziej samodzielni językowo. Staram się to robić w sposób przystępny a jednocześnie atrakcyjny, nie zmniejszając wymagań wobec nich. Jestem nauczycielem wymagającym ale i lubianym.
0-100 100-200