korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: francuski
- miasto: Częstochowa
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka francuskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka francuskiego w województwie śląskim


Przejdź do:
  Znaleziono 15 lektorów.
język francuski Częstochowa
  [1] 2  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 chocoladette angielski, francuski
Brak informacji
2 cocinelle francuski
Język Francuski i Francja była od zawsze moją pasją pragne zarazić moich uczniów miłością do języka Moliera.
3 dominika88 angielski, francuski
Jestem osobą spokojną, cierpliwą i pracowitą o czym świadczyć może moje wykształcenie ( 2 fakultety z filologii). Lubię pracę z dziećmi, pracuję w przedszkolu więc mam z nimi bardzo dobry kontakt. Praca z młodzieżą i dorosłymi również nie jest mi obca ponieważ pracuję również w liceum i udzielam korepetycji. Jestem osobą otwartą co jest dużą zaletą w zawodzie, w którym cały czas mamy kontakt z drugą osobą. Jestem nauczycielem wymagającym potrafiącym jednak dostosować się do potrzeb uczniów.
4 EWUNIA75 angielski, francuski
Jestem doświadczonym nauczycielem języka angielskiego i tłumaczem przysięgłym. To mój zawód i moja pasja. Właśnie rozpoczynam studia II stopnia (magisterskie) na filologii romańskiej - języków obcych nigdy dosyć. Jeśli chcesz aby otworzyły się przed Tobą nowe możliwości i horyzonty - pouczmy się razem :-)
5 Gloria francuski
Jestem sumienna, kreatywna i zazwyczaj, mam bardzo dobry kontakt z uczniem. Koordynowałam wiele szkolnych projektów międzynarodowych, takich jak Socrates Comenius, organizowałam wymianę uczniów, posiadam wiedzę o zwyczajach i kulturze francuskiej, uwielbiam piosenkę francuską, jest ona wpisana na stałe w zajęcia językowe. Preferuję pracę z młodzieżą i dorosłymi. Zachęcam uczniów do kreatywności.
6 izabelan12 francuski
Brak informacji
7 jedyna22poczta francuski
Brak informacji
8 katarzyna20 francuski
Jestem osobą ambitną i wymagającą. W pracy najbardziej motywuje mnie satysfakcja uczniów, możliwość nawiązywania nowych kontaktów i podejmowanie wyzwań.
9 katforma francuski
Nauczanie języka to nie tylko moja praca ale także moja pasja, którą niestety mogę jedynie przekazywać poprzez korepetycję. W nauczaniu przede wszystkim kieruję się celami glottodydaktyki tzn. że metody nauczania oraz materiały dostosowuję do potrzeb i wymagań ucznia. Do nauki wykorzystuję głównie dokumenty autentyczne (filmy, nagrania muzyczne, teksty literackie,pisma, materiały charakterystyczne dla życia codziennego we Francji) oraz podręczniki do FLE. posiadam ciekawy zbór książek,filmów oraz nagrań muzycznych dla dzieci, młodzieży i dorosłych zakupionych we Francji. Uważam, że aby poznać dobrze język werbalny trzeba również poznać kulturę i obyczaje państwa języka, którego się uczymy. Uczniowie których przygotowywałam do matury zawsze zdawali ją pomyślnie. Mam również uczniów, którzy przychodzą do mnie od kilku lat jest to młodzież gimnazjalna, licealiści a także osoby pracujące.
10 lektorka_ang_fr angielski, francuski
Brak informacji
0-100