korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: czeski
- województwo: śląskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka czeskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka czeskiego w mieście Częstochowa
Katalog lektorów języka czeskiego w mieście Katowice


Przejdź do:
  Znaleziono 30 lektorów.
język czeski śląskie
  [1] 2 3  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Adammro czeski, chorwacki
Nazywam się Adam i mam 24 lata. Jestem absolwentem filologii słowiańskiej ( j. chorwacki oraz czeski jako II kierunkowy). Swoją znajomość języka oceniam na bardzo dobrą, a ponadto posiadam spore doświadczenie w tłumaczeniu na język chorwacki; ( w tym tłumaczenie ustne). Co więcej, biegle posługuję się językiem czeskim oraz angielskim, a także kilkoma innymi. Jestem osobą otwartą, sympatyczną i potocznie mówiąc "wyluzowaną". Mimo tego od swoich uczniów wymagam maksymalnego zaangażowania i zawsze kładę nacisk na to aby przekazać im jak najwięcej wiedzy w przystępny sposób. Uważam, że zajęcia nie muszą być nudne, a czasem nawet śmieszne i rozrywkowe. Moje pasje to taniec towarzyski, koszykówka i motoryzacja w szczególności polska.
2 AgataTG czeski, polski dla cudzoziemców
Dzięki pobytowi w Czechach udoskonaliłam nabytą na studiach znajomość języka czeskiego i przetłumaczyłam na język polski opowiadania Cud czeskiej autorki Sylvy Fischerovej wydane w roku 2008 przez wrocławską Oficynę Wydawniczą ATUT. Będąc studentką studiów magisterskich a potem doktoranckich, często korzystałam z możliwości odbycia stażu czy praktyki, które zaowocowały nowymi doświadczeniami. Jestem również dwukrotną stypendystką czeskiego Ministerstwa Szkolnictwa. Ostatnie lata poświęciłam głównie dokształcaniu się i nauczaniu języka polskiego jako obcego zarówno jako lektorka na Uniwersytecie Palackiego, jak i w Szkole Językowej Amadeus. Współpracuję ze Szkołą Języka i Kultury Polskiej Uniwersytetu Śląskiego, której jednym z głównych zadań jest prowadzenie zajęć języka polskiego dla obcokrajowców. Mam również doświadczenie w zakresie nauczania języka czeskiego. Zagraniczne pobyty i staże naukowe pokazują, że jestem komunikatywna, elastyczna i potrafię odnaleźć się w każdej sytuacji. Życie za granicą wymagało ode mnie szybkiego przystosowania się do nowych warunków, pracy w międzynarodowym zespole i posługiwania się językami obcymi. Moją znajomość języka angielskiego oceniam na biegłą. Posiadam silną motywację do pracy. Lubię poznawać nowych ludzi.
3 agnieszka12342 czeski
Ukończyłam studia wyższe licencjackie zdobywając zawód nauczyciela języka czeskiego, oraz studia uzupełniające zdobywając tytuł magistra. Uważam, że posiadam predyspozycję i zdolności komunikacyjne pozwalające na pracę w szkołach językowych oraz w oświacie. W ubiegłym roku pracowałam w szkole językowej prowadząc kursy języka czeskiego dla dorosłych oraz odbyłam praktyki nauczając języka czeskiego dzieci oraz młodzież. Przez dwa lata prowadziłam zajęcia z języka czeskiego w szkole podstawowej oraz gimnazjum. Łatwo nawiązuje kontakty oraz lubię pracę z ludźmi. Nauczanie dzieci oraz dorosłych jest dla mnie radością i wyzwaniem. Jestem uczciwa, miła oraz rzetelnie wykonuję powierzone mi zadania.
4 ania.raab czeski
Bardzo lubię pracę nauczyciela. Lubie pracować z grupą osób jak również indywidualnie. Zawsze wykorzystuję ciekawe metody pracy w zależności od zainteresowań grupy. Wybrałam pracę nauczyciela, bo lubię prace twórczą. Aktualnie chcę zamieszkać na stało w Polsce i chętnie wykorzystam swój język ojczysty w pracy. Wiem, że język czeski jest dla Polaków ciekawy, bo jesteśmy sąsiadami i wiele Polaków często wyjeżdża do Czech lub szuka w Czechach współpracy dla swojej działalności.
5 ankakrus czeski
Brak informacji
6 AnnaL123 czeski
Brak informacji
7 AnnaPuza czeski
Moją pasją jest kultura i literatura czeska. Spędziłam rok w stolicy Czech, gdzie studiowałam i pracowałam. Chętnie podejmę się współpracy w zakresie nauki języka czeskiego w firmach bądź z odbiorcami prywatnymi. Podejmę się również współpracy w zakresie tłumaczeń.
8 annmus czeski
Nauczycielem cierpliwym a człowiekiem wyrozumiałym. Uśmiechniętym w obu przypadkach.
9 brischer czeski
Pochodzę z pogranicznego regionu Śląska Cieszyńskiego, studiowałem w Krakowie i Brnie, żyję na codzień między dwoma państwami. Kończę studia bohemistyczne, mam doświadczenie tłumacza pisemnego (od ulotek reklamowych po skrypty z zakresu prawa konstytucyjnego) i ustnego (m.in. dla Muzeum Historycznego Miasta Krakowa) w kombinacji czeski->polski, polski->czeski oraz słowacki->polski, a także przewodnika turystycznego dla czeskich grup wycieczkowych. Uczyłem języka czeskiego uczniów prywatnych - od studentów-pasjonatów po klienta biznesowego - oraz byłem lektorem języka polskiego na Uniwersytecie Masaryka w Brnie. Moje podejście do uczenia to jak najgłębsze "zanurzanie" ucznia w żywą współczesną mowę bez żadnych tabu w zrównoważonym połączeniu z odrobiną klasycznych wyjaśnień, których nie da się i nie warto obejść żadną "cudowną metodą". Poza językami pasjonuję się najbardziej architekturą, historią i kulturą Europy Środkowej oraz kinem, zwłaszcza sci-fi i europejskimi dramatami.
10 cyprian_t angielski, czeski
Brak informacji
0-100