korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: czeski
- województwo: śląskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie śląskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka czeskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka czeskiego w mieście Częstochowa
Katalog lektorów języka czeskiego w mieście Katowice


Przejdź do:
  Znaleziono 29 lektorów.
język czeski śląskie
  [1] 2 3  
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 Adammro chorwacki, czeski
Nazywam się Adam i mam 24 lata. Jestem absolwentem filologii słowiańskiej ( j. chorwacki oraz czeski jako II kierunkowy). Swoją znajomość języka oceniam na bardzo dobrą, a ponadto posiadam spore doświadczenie w tłumaczeniu na język chorwacki; ( w tym tłumaczenie ustne). Co więcej, biegle posługuję się językiem czeskim oraz angielskim, a także kilkoma innymi. Jestem osobą otwartą, sympatyczną i potocznie mówiąc "wyluzowaną". Mimo tego od swoich uczniów wymagam maksymalnego zaangażowania i zawsze kładę nacisk na to aby przekazać im jak najwięcej wiedzy w przystępny sposób. Uważam, że zajęcia nie muszą być nudne, a czasem nawet śmieszne i rozrywkowe. Moje pasje to taniec towarzyski, koszykówka i motoryzacja w szczególności polska.
2 agnieszka12342 czeski
Ukończyłam studia wyższe licencjackie zdobywając zawód nauczyciela języka czeskiego, oraz studia uzupełniające zdobywając tytuł magistra. Uważam, że posiadam predyspozycję i zdolności komunikacyjne pozwalające na pracę w szkołach językowych oraz w oświacie. W ubiegłym roku pracowałam w szkole językowej prowadząc kursy języka czeskiego dla dorosłych oraz odbyłam praktyki nauczając języka czeskiego dzieci oraz młodzież. Przez dwa lata prowadziłam zajęcia z języka czeskiego w szkole podstawowej oraz gimnazjum. Łatwo nawiązuje kontakty oraz lubię pracę z ludźmi. Nauczanie dzieci oraz dorosłych jest dla mnie radością i wyzwaniem. Jestem uczciwa, miła oraz rzetelnie wykonuję powierzone mi zadania.
3 ania.raab czeski
Bardzo lubię pracę nauczyciela. Lubie pracować z grupą osób jak również indywidualnie. Zawsze wykorzystuję ciekawe metody pracy w zależności od zainteresowań grupy. Wybrałam pracę nauczyciela, bo lubię prace twórczą. Aktualnie chcę zamieszkać na stało w Polsce i chętnie wykorzystam swój język ojczysty w pracy. Wiem, że język czeski jest dla Polaków ciekawy, bo jesteśmy sąsiadami i wiele Polaków często wyjeżdża do Czech lub szuka w Czechach współpracy dla swojej działalności.
4 ankakrus czeski
Brak informacji
5 AnnaL123 czeski
Brak informacji
6 AnnaPuza czeski
Moją pasją jest kultura i literatura czeska. Spędziłam rok w stolicy Czech, gdzie studiowałam i pracowałam. Chętnie podejmę się współpracy w zakresie nauki języka czeskiego w firmach bądź z odbiorcami prywatnymi. Podejmę się również współpracy w zakresie tłumaczeń.
7 annmus czeski
Nauczycielem cierpliwym a człowiekiem wyrozumiałym. Uśmiechniętym w obu przypadkach.
8 cyprian_t angielski, czeski
Brak informacji
9 Czechofil2 czeski
Brak informacji
10 czeski.katowice czeski
Brak informacji
0-100