korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: czeski
- województwo: opolskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie opolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka czeskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka czeskiego w mieście Opole


Przejdź do:
  Znaleziono 5 lektorów.
język czeski opolskie
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 agnieszka12342 czeski
Ukończyłam studia wyższe licencjackie zdobywając zawód nauczyciela języka czeskiego, oraz studia uzupełniające zdobywając tytuł magistra. Uważam, że posiadam predyspozycję i zdolności komunikacyjne pozwalające na pracę w szkołach językowych oraz w oświacie. W ubiegłym roku pracowałam w szkole językowej prowadząc kursy języka czeskiego dla dorosłych oraz odbyłam praktyki nauczając języka czeskiego dzieci oraz młodzież. Przez dwa lata prowadziłam zajęcia z języka czeskiego w szkole podstawowej oraz gimnazjum. Łatwo nawiązuje kontakty oraz lubię pracę z ludźmi. Nauczanie dzieci oraz dorosłych jest dla mnie radością i wyzwaniem. Jestem uczciwa, miła oraz rzetelnie wykonuję powierzone mi zadania.
2 dorpat11 czeski
Od kilku lat pracuję jako lektor języka czeskiego. Miałam okazję uczyć różne grupy zawodowe, m.in. urzędników, czy Policjantów. Uczyłam także dwa lata w Gimnazjum. Udzielałam prywatnych korepetycji oraz pracowałam w Szkołach Językowych w różnych wymiarach godzinowych. Bardzo lubię to co robię i uważam, że swój zawód wykonuję dobrze. Lubię język czeski, co pozwala mi na lepsze przekazywanie wiedzy kursantom. Zawsze staram się odpowiedzieć na ich oczekiwania i pod tym kontem przygotowywać zajęcia.
3 ewcia1983 angielski, czeski
Brak informacji
4 kalwazhka czeski
Mój wcześniejszy kierunek to filologia polska ze specjalnością bohemistyczną. W ramach tych studiów odbyłam trwający cztery lata kurs pedagogiczny. Odbyłam praktyki na każdym szczeblu edukacyjnym - w szkołach podstawowych, gimnazjach i szkołach ponadgimnazjalnych. Praktyki trwały średnio dwa tygodnie. Oprócz praktyk ciągłych, w ramach pedagogicznego kursu, obowiązkowe były praktyki semestralne również we wszystkich typach szkół.
5 pmafia1 czeski
Brak informacji
0-100