korepetycję językowe
Oglądasz katalog CV lektorów/nauczycieli/korepetytoróww poszukujących pracy, wyświetlonych według kryterium:
- język: czeski
- województwo: małopolskie
wyszukuj po zadanych kryteriach

Przejdz do podglądu list pokrewnych lektorów/nauczycieli/korepetytorów twojemu wyszukaniu:

- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po językach
- wszyscy lektorzy poszukujący pracy pogrupowani po województwach
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języków w województwie małopolskim
- Listy lektorów/nauczycieli/korepetytorów języka czeskiego


Pokrewne poszukiwania:
Katalog lektorów języka czeskiego w mieście Kraków


Przejdź do:
  Znaleziono 4 lektorów.
język czeski małopolskie
   
Lp
Login
Język
O sobie
Link do CV
1 bohemia czeski
Jestem absolwentka filologii czeskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie oraz licencjonowanym egzaminatorem TELC z języka czeskiego. Zawodowo uczę czeskiego od 2007 roku. Posiadam doświadczenie zarówno jako lektor w szkole języków obcych (kursy grupowe, firmowe) jak i na lekcjach prywatnych. Wystawiam faktury/rachunki.
2 brischer czeski
Pochodzę z pogranicznego regionu Śląska Cieszyńskiego, studiowałem w Krakowie i Brnie, żyję na codzień między dwoma państwami. Kończę studia bohemistyczne, mam doświadczenie tłumacza pisemnego (od ulotek reklamowych po skrypty z zakresu prawa konstytucyjnego) i ustnego (m.in. dla Muzeum Historycznego Miasta Krakowa) w kombinacji czeski->polski, polski->czeski oraz słowacki->polski, a także przewodnika turystycznego dla czeskich grup wycieczkowych. Uczyłem języka czeskiego uczniów prywatnych - od studentów-pasjonatów po klienta biznesowego - oraz byłem lektorem języka polskiego na Uniwersytecie Masaryka w Brnie. Moje podejście do uczenia to jak najgłębsze "zanurzanie" ucznia w żywą współczesną mowę bez żadnych tabu w zrównoważonym połączeniu z odrobiną klasycznych wyjaśnień, których nie da się i nie warto obejść żadną "cudowną metodą". Poza językami pasjonuję się najbardziej architekturą, historią i kulturą Europy Środkowej oraz kinem, zwłaszcza sci-fi i europejskimi dramatami.
3 dobryden.pl czeski
Własną wizję nauki staram się dostosować do indywidualnych potrzeb moich uczniów. Nauka jest naszą wspólną pracą (pracą rozumianą jako przyjemność!), obieramy też ten sam cel. Lekcje staram się urozmaicać o inne aspekty, wszak język jest nierozdzielnie powiązany z kulturą danej społeczności. Przekazywanie wiedzy sprawia mi ogromną przyjemność, język czeski to moja pasja, a pasje są po to by się nimi dzielić! Do zobaczenia:)
4 pmafia1 czeski
Brak informacji
0-100